Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Ziraat Tarım Hayvancılık

Beylikdüzü % 100 Ekolojik Pazar Yenileniyor!

Belediyelerle işbirliği içinde yürüttüğümüz % 100 Ekolojik Pazarlar projemiz kapsamında İstanbul’da açılan üçüncü pazar olan Beylikdüzü % 100 Ekolojik Pazar, 20 Eylül Cumartesi gününden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye ... ( devamı )

Geleceğin Sulama Yöntemi Pivot İçin Jain Sulama’dan Çeltik Üreticilerine Seminer

Yakın gelecekte Türk tarımında önemli bir rol oynaması beklenen pivot sulama sistemi, Jain Sulama Sistemleri ve Valley işbirliğiyle Trakya çeltik üreticilerine tanıtıldı. Jain Sulama Sistemleri ve Valmont Irrigation (Valley) ... ( devamı )

Jain Sulama Growtech Fuarında İnternet Mağazasının Lansmanını Yaptı

Türk tarım sektörünün en önemli buluşma platformu olan ve bu yıl 12.si düzenlenen Growtech Eurasia; Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nda, e-ticaret sitesi jainsmarket.com.tr’yi sektörün önde gelenleri, bayiler ... ( devamı )

Recep Konuk 6’ncı kez Pankobirlik Genel Başkanı Seçildi

Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği'nin (PANKOBİRLİK)39'uncu Genel Kurulu Ankara'da, Pankobirlik'e ait Genel Müdürlük binasında yapıldı. Yaklaşık 1 milyon 700 bin pancar ekicisi çiftçinin temsil edildiği Pankobirlik Genel Kurulunda ... ( devamı )

Vodafone Türkiye ve Tarımsal Pazarlama Newyork’tan 2 Ödülle Döndü

Vodafone Çiftçi Kulübü, dünyanın en itibarlı uluslararası iletişim çalışmalarının ödüllendirildiği Mercury Ödül Töreni’nde sahnedeydi! Ticari faaliyetleri kadar sosyal yatırımlarına da büyük önem veren Vodafone, bu ... ( devamı )

Teknowood Doğal ,Sağlıklı ve Sağlam Evler

Teknowood Ahşap Yapı, doğal ürünlerle yenilenen bir hayat trendinin oluşmasını hedefliyor. Tasarım ve teknolojiyle, ağaca yeniden hayat veren, bu hayatın öznesine de insanı oturtan tasarımlar sunan Teknowood Ahşap Yapı, yaşadığımız ... ( devamı )
Firma: Teknowood

Türkiye nin İlk Tarımsal E- Dergisi

2004 yılından bu yana Türkiye nin ilk Tarımsal E-ticaret sitesi olan Tarimsalpazarlama.com la sizlere ulaşmakta iletişim kurmaktayız. Ve yine birçok açıdan ilk olan bu dergi ile sizlere ulaşıyoruz. Bu dergiyi sadece ve sadece webten takip ... ( devamı )

IFOAM ın 2014 Kongresi Buğday Derneği nin evsahipliğinde Türkiye de yapılacak

Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu’nun (IFOAM), Güney Kore’de yapılan genel kurul toplantısında 2014 Uluslararası Organik Tarım Kongresi’nin Buğday Derneği tarafından İstanbul’da gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı. ... ( devamı )

Jain Sulama Sistemleri, “24 Saat Realite“ panelinde Tarımda Teknolojik Sulamanın Önemine Dikkat Çekti

Küresel iklim değişikliğine dikkat çekmeyi amaçlayan ve 24 saat boyunca, 24 ülkede ve 13 dilde gerçekleştirilen “ 24 Saat Realite “ kampanyasının İstanbul ayağı, geçtiğimiz günlerde Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı’nda ... ( devamı )

Jain Yağmurlama Sulama Sistemleri Ürünlerine Çiftçilerden Büyük İlgi

Dünyanın önde gelen Hint kökenli sulama şirketi Jain Sulama Sistemleri’nin, Adana’daki fabrikasında üretilen son teknoloji yağmurlama sulama boruları Türk çiftçisi tarafından büyük ilgi görüyor. 2008 yılından bu yana ... ( devamı )

İtalyan Valentını Group, Yıldız Entegre ile Yeni Pazarlarda İddialı

İtalyan Valentini Group, Türkiye'nin MDF devi Yıldız Entegre A.Ş. ile Türkiye üzerinden Ortadoğu ve Afrika pazarlarına ulaşmayı hedefliyor. Mobilya sanayii alanında dünyanın ve İtalya'nın köklü şirketlerinden Valentini Group’un ... ( devamı )

Ankarada Güvenilir Çicek Gönderim Sitesi www.cicekbahcem.com olarak Hizmet Vermeye Başladı.

ankarada güvenilir cicek gönderim sitesi www.cicekbahcem.com olarah hizmet vermeye başladı.cicek fiyatlarında en ekonomik fiyatlar ve ürünlerde satın aldınız ürünün bire bir aynısını göndermeyi ilke edinmiş olan cicek gönder ekibi siz ... ( devamı )

Sağlığınız için Kırmızı Reishi Ekstrakt için

Kırmızı Reishi’nin Yeni Formu Çıktı Sağlığınız için Kırmızı Reishi Ekstrakt için % 100 doğal besin takviyesi olan en güçlü doğal koruma Kırmızı Reishi Mantarı’nın yeni ekstrakt formu çıktı. Kolay kullanım ... ( devamı )

Animalia İstanbul’da Hayvancılık Sektörü Masaya Yatırılıyor

Son günlerde gündemi meşgul eden hayvancılık sektöründe yaşananlar ve sektördeki son durumun irdeleneceği paneller, yerli ve yabancı uzmanların vereceği seminerler ve arıcılık yarışması, maket çiftlik çalışması ile Animalia-İstanbul ... ( devamı )

Rheia Zeytinyağı Cıty Lıfe Mağazaları ve Polonez Şarküterilerinde....

Gücü, sağlığı,doğallığı ve estetiği bir arada bulunduran RHEİA ZEYTİNYAĞLARI CITY LIFE mağazaları ve POLONEZ şarküterilerinde sizlerle... Yakında tüm gurme marketlerde.... Ayvalık zeytin çeşidinin özenle seçildiği, toplandıktan ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler