Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Yayıncılık Kitabevi

D&R’ın Kültür ve Sanat Haritası Belli Oldu....

Türkiye, bölgelere göre ne okuyor, ne izliyor, ne dinliyor?... 144 mağazası ile 25 ilde yer alan D&R’ın sanal mağazası dr.com.tr üzerinden yapılan online alışverişler baz alınarak, Türkiye’nin kültür ve sanat haritasının ... ( devamı )

Global Bir Markaya Dönüşümün Öyküsü: Stabilo

Kurşun Kalem Fabrikası’ndan Global Bir Markaya Dönüşümün Öyküsü: STABILO 1865 yılında Gustav Schwanhäußer’in Almanya’nın Nürnberg kentinde kurduğu Schwan kurşun kalem fabrikası’ndan, bugün yıllık 160 milyon avro ... ( devamı )

Müge İplikçi Civan’ı Mephisto Beyoğlu’nda İmzalıyor

Yazar Müge İplikçi, 30 Haziran Cumartesi günü saat I7:00’de Mephisto Beyoğlu’nda gerçekleşecek imza gününde okurlarıyla buluşuyor. Müge İplikçi, imza gününde yeni romanı Civan’ın yanı sıra yayımlanmış diğer kitaplarını da ... ( devamı )

“Healthcare Revolution” Zirvesi İstabul’da

Önümüzdeki 10 yılın en büyük ekonomileri aralarında gösterilen sağlık sektörü, ‘Healthcare Revolution - Sağlık İletişiminde Yeni Çağ Zirvesi’nde masaya yatırılıyor. Türkiye’nin sağlık markalarını buluşturacak ... ( devamı )

Dil ve Edebiyat Dergisi Şubat Sayısı Çıktı!

Dil ve Edebiyat dergisi, Şubat sayısıyla edebiyat dünyamızın zengin coğrafyasında mekik dokumaya devam ediyor. Dil ve Edebiyat; Militarist Modernleşme/Batılılaşmanın Huzursuz Dünyası, Orhan Okay ile Söyleşi, Âkif Yılı Etkinlikleri ... ( devamı )

Ece Temelkuran İmza Günü Beyoğlu Mephisto’ da

Gazeteci yazar Ece Temelkuran, 11 Şubat Cumartesi saat 16:00-18:00 arasında Beyoğlu Mephisto’da gerçekleşecek imza gününde okurlarıyla buluşacak. Temelkuran, yayımlanmış kitaplarının yanı sıra 'Kayda Geçsin' adıyla son yazılarını derlediği ... ( devamı )

Pipa Pipa Kisiye Özel Çocuk Kitapları Karga Medya’ da

Kişiye özel olarak hazırlanan çocuk kitapları Kitaplarımız, selefonlu sert kapak ve 24 sayfa, renkli resimli, 16x22x0.7 cm boyutlarında, mat kuşe kağıda ofset baskılıdır. Kitaplarımızın adet fiyatı 25 TL'dir. Kargo ücreti olan ... ( devamı )

Hayatın parlak renkleri Legami 2012 takvimlerinde

Kırtasiye, aksesuar ve hediyelik eşya alanında İtalya’nın tüm kentlerinden sonra Avrupa’da da yaygınlaşan İtalyan markası Legami 2012 takvimlerinde hayatı güzelleştiren her ne varsa ona yer veriyor. Legami’nin 30x30 cm boyutlarındaki fotoğraflı ... ( devamı )

Yunus Emre’ yi anlattığı OD romanını okurlarıyla buluşturan İskender Pala:

Eğitim ve kültür mağazacılığının adresi NT Mağazaları, Yazar Prof. Dr. İskender Pala’yı okurlarıyla buluşturdu. İskender Pala’nın Kapı Yayınları’ndan çıkan son kitabı OD ile diğer kitaplarını imzalatmaya gelen hayranları, ... ( devamı )

Quo Vadis, defterde bir Fransız klasiği

Quo Vadis, Latince 'Nereye gidiyorsun?’ anlamına geliyor. Kırtasiye dünyasında ise Quo Vadis ‘En yüksek kalite’ demek. Quo Vadis, ajanda ve defter üreten bir Fransız markası. 70’i aşkın ülkede yüz binlerce hayranı var. Beyoğlu’nun ... ( devamı )

Yılbaşı Öncesi Monopoly’ den Tabu’ ya Hasbro Oyunlarında İndirim Fırsatı!

Panel Kırtasiye, uzmanların çocukların gelişimine katkıda bulunduğuna dikkat çektiği ailece oynanabilen Hasbro marka grup oyunlarında yeni yıl öncesi özel bir indirim kampanyası başlattı. Yılbaşına kadar Tabu, Monopoly, Jengaplus, ... ( devamı )

Medyasoft, Bilişim 500’deki hızlı yükselişini sürdürüyor

İnterpromedya tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen “Bilişim 500” araştırmasında Medyasoft, net satış gelirleriyle 27 sıra birden yükseldi. 49 kategoride yapılan araştırma sonucunda Medyasoft, görüntü işleme alanında liderliği ... ( devamı )

KizlarSoruyor com Kadınları ve Erkekleri Anlamanın Yolu Bu Siteden Geçer

Karşı cinsi anlamanın yolu bu siteden geçiyor: KizlarSoruyor.com İnsanlık tarihi, aynı zamanda kadının erkeği, erkeğin kadını anlamaya çalışmasının tarihidir. Ancak erkek kadın gibi bakamaz hayata, kadın da erkek gibi. Bu ... ( devamı )

Manchester United - Chelsea maçı biletleri, Deniz Taksi Online Rezervasyon

rezervasyon.com.tr hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor. İstanbul da çok tutulan Deniz Taksi hizmetlerine artık rezervasyon.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra rezervasyon.com.tr 1993'den bu yana sektörde ... ( devamı )

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

ReklamStore’dan E-ticaret Sitelerine Özel Reklam Çözümü: ReMarketing

İnternet reklamcılığının önde gelen firmalarından ReklamStore, Türkiye'de ilk defa kullanılacak bir sistem olan "Remarketing" i duyurdu. Bir süre önce bir Yahoo! Şirketi olan Right Media ile yaptığı anlaşma sonunda altyapısını tamamen ... ( devamı )

“Hürriyet Hakkımızdır/Tren Özgürlüktür” Treni konserleri başlıyor

Hürriyet Gazetesi ve TC Devlet Demiryolları işbirliğinde 9 Eylül’de İzmir’den yola çıkan “Hürriyet Hakkımızdır/Tren Özgürlüktür” Treni’nin yolculuğu sürerken bazı şehirlerde halk konserleri de başlıyor.Yolculuğunun sonunda ... ( devamı )
Firma: Hürriyet

’Hürriyet Hakkımızdır’ treni büyük bir katılımla İzmir’den yola çıktı

Hürriyet Gazetesi ve TC Devlet Demiryolları’nın ortaklaşa düzenlediği “İnsan Hakları Tren Projesi” çerçevesinde hayata geçirilen “Hürriyet Hakkımızdır-Tren Özgürlüktür” Treni, 9 Eylül’de İzmir’den yola çıktı.Büyük ... ( devamı )
Firma: Hürriyet

“Hürriyet Hakkımızdır – Tren Özgürlüktür” Treni 9 Eylül’de İzmir’den yola çıkıyor

Hürriyet Gazetesi ve TC Devlet Demiryolları işbirliğinde ilk olarak geçen yıl hayata geçirilen “Hürriyet Hakkımızdır / Tren Özgürlüktür” yolculuğu, bu kez 9 Eylül’de İzmir Basmane Garı’nda başlıyor.34 şehir merkezi ve 8 ilçeden ... ( devamı )
Firma: Hürriyet

Çocuklar için iş başındayız

Show TV, 2004 yılında başlattığı, 200 köy okulunun onarımını gerçekleştirdiği ‘Yaşasın Okulumuz’ sosyal sorumluluk kampanyasını TOÇEV ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde sürdürüyor.Bugüne kadar 200 köy ... ( devamı )
Firma: Show Tv

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 »»