Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Telekomünikasyon

Turkcell ilk 9 ayda gelir ve faaliyet kârında tüm zamanların rekorunu kırdı

Turkcell 2016’nın ilk 9 ayında gelir ve FAVÖK’te tüm zamanların en yüksek sonuçlarına ulaştı. 3. çeyrekte gelirlerini yüzde 8,8 arttırarak 3 milyar 658 milyon liraya ulaştıran Turkcell’in geliri hain darbe girişimine karşı verilen ... ( devamı )
Firma: Turkcell

Vodafone Özel İndirim ve Fırsatlarla Maraton Coşkusunu Artıracak

Vodafone'lular, 13 Kasım'da düzenlenecek Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na özel olarak Pinkberry, Shake Shack, Juico ve Sanda Spa'da indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek. Vodafone, 13 Kasım Pazar günü koşulacak Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na ... ( devamı )
Firma: Vodafone

İş dünyası Turkcell Platinum Golf Turnuvası’nda mücadele etti

Bu yıl ikincisine imza atılan Turkcell Platinum Golf Challenge, 22-23 Ekim tarihlerinde İstanbul’daki Kemer Country Golf Kulübü’nde tamamlandı. İki gün boyunca 200’ü aşkın golf tutkununun şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği ... ( devamı )
Firma: Turkcell

TTNET’ ten yepyeni bilgisayar kampanyası

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yepyeni bir kampanya başlatıyor. TTNET’in yeni kampanyası ile son teknoloji ürünü bilgisayarlar, çok avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sunuluyor. Casper, Samsung ve HP ... ( devamı )
Firma: TTNET

Güncel teknoloji sitesi Teknoblog yeni yüzüyle karşınızda

Teknoloji dünyasındaki gelişmelerden ve yeni çıkan teknolojik ürünlerden anında haberdar olmak isteyenlerin bir numaralı kaynağı olmaya talip olan www.teknoblog.com adresinden yayın yapan Teknoblog yeni yüzüyle ziyaretçilerinin karşısına ... ( devamı )
Firma: Teknoblog

Yeşilçam Ödülleri heyecanına ortak olan Turkcell’liler kazanıyor!

www.turkcellyesilcamodulleri.com web sitesinde ödüllü ankete katılarak, 11 kategorideki adayları seçen Turkcell’liler, birbirinden değerli ödülleri kazanma şansına sahip olacak. Turkcell’in ana sponsorluğunda, TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu ... ( devamı )
Firma: Turkcell

Telekomda dünyanın en değerli markası vodafone

Marka değerlendirme alanında dünyanın önde gelen bağımsız kuruluşlarından Brand Finance, 2009 yılının dünyadaki en değerli 500 markasını açıkladı. Sektör bazında yapılan değerlemeler sonucunda Vodafone, telekomünikasyon sektöründe ... ( devamı )
Firma: Vodafone

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

Vodafone Türkiye, 3G veri indirme hızında 1 numara!

Kablosuz telekomünikasyon sistemlerinde dünyanın önde gelen bağımsız ölçümleme şirketi LCC International, 4 şehri kapsayan testte ortalama olarak en hızlı veri indiren operatör olarak Vodafone’u tescil etti. “Veri İndirme Hızında ... ( devamı )
Firma: Vodafone

Cisco Görsel Ağ Endeksine Göre Mobil Veri Trafiği Katlanarak Artacak

Giderek artan mobil cihazlar ve mobil videoya yönelik taleple birlikte mobil veri trafiğinin geçen yıla göre 2014’te 39 kat artacağı öngörülüyor Cisco, Küresel Ağ Endeksi’nin (Virtual Networking Index – VNI) 2009-2014 yılları ... ( devamı )
Firma: Cisco

Novatel’in Bayi Ağı Genişliyor…

Novatel 2010’da %60 Büyüme Hedefliyor… ETSI (Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü) tarafından Avrupa Birliği coğrafyasında standart dijital telsiz haberleşme sistemi olarak belirlenen DMR (Digital Mobile Radio) teknolojisi Novatel ... ( devamı )
Firma: Novatel

Avea ve THY’den ‘uçuran’ Kampanya

Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri, Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea ile faturalarının her 1 TL’si için 5, her bir kontör için ise 1 mil kazanıyor. Avea ve Türk Hava Yolları’nın birlikte hayata geçirdiği ... ( devamı )
Firma: Avea

Türkiye Vodafone Vakfı dezavantajlı gençleri iş hayatına hazırlıyor

Türkiye Vodafone Vakfı, Düşler Akademisi ile Vodafone Plaza’da düzenlediği Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu Programı ile Altı Nokta Körler Vakfı öğrencilerine iş hayatına hazırlanma konusunda rehberlik ediyor. İstanbul, 26 Ocak ... ( devamı )
Firma: Vodafone

ReklamStore’dan E-ticaret Sitelerine Özel Reklam Çözümü: ReMarketing

İnternet reklamcılığının önde gelen firmalarından ReklamStore, Türkiye'de ilk defa kullanılacak bir sistem olan "Remarketing" i duyurdu. Bir süre önce bir Yahoo! Şirketi olan Right Media ile yaptığı anlaşma sonunda altyapısını tamamen ... ( devamı )

Aşkın Bordo Mavi Hali

Bu sene Sevgililer Günü’nde taraftar için aşkın rengi bordo mavi! Sevgilisine farklı ve sevgisi kadar kalıcı bir hediye almak isteyen Trabzonspor taraftarları için hazırlanan özel hediye paketleri tüm TS Club’larda satışa sunuldu. Sevgiliye ... ( devamı )

VODAFONE’DAN GENÇLERE ÖZGÜR TARİFE: “CEP ÖZGÜR”

Gençlerin sesine kulak veren Vodafone, “Cep Özgür” tarifesi ile onların hayallerini gerçekleştiriyor ve şimdiye kadar görülmemiş avantajlar sunuyor. Bu tarife ile Ayda 150 kontör yükleyen gençler, 2 kontöre arkadaşlarıyla istediği ... ( devamı )
Firma: Vodafone

gnçtrkcll -40˚C Winterfest 2010 Uludağ’da başlıyor!

gnçtrkcll sponsorluğunda bu yıl dördüncüsü düzenlenen kış festivalinde indirimler, sürprizler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler ile Ajda Pekkan, Bengü gibi ünlü sanatçılar gnçtrkcll’lileri bekliyor. Türkiye’nin en büyük gençlik ... ( devamı )
Firma: Turkcell

“Turkcell, kamu çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor”

Turkcell “Kamu Haber Paketi” ile kamu sektöründen haber ve duyurular cebinizdeKamu sektöründen son dakika haberleri, duyurular ve iş ilanlarından anında haberdar olmak isteyenler, KAMU yazıp 7777’ye mesaj göndererek “Kamu Haber Paketi’ne ... ( devamı )
Firma: Turkcell

“Gençken Yapılacak 100 Şey kampanyasına büyük ilgi” 4 milyon kişi videoları izledi, Mini Cooper sahibini buldu

Gnçtrkcll’in “Gençken Yapılacak 100 Şey” kampanyasında ilk etap Mini Cooper’ın sahibini bulmasıyla tamamlandı. Gençler yayınlanan videoları yaklaşık 4 milyon kez seyretti14 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü ... ( devamı )
Firma: Turkcell

Türkiye cazibe merkezi oluyor, tersine beyin göçü hızlandı

Dünyanın lider ağ teknolojileri şirketi Cisco’ya transfer olan Ümit Cinali, kurumun Türkiye operasyonlarına liderlik edecek… Teknoloji dünyasının deneyimli ismi Ümit Cinali, 11 Ocak 2010 tarihi itibariyle Cisco Türkiye Genel Müdürü ... ( devamı )
Firma: Cisco

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son