Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Sosyal sorumluluk

Serdar Yörük Varım Ben Sergisi 29 Ekim 2016 Tarihinden İtibaren Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak Palmarina’da

29 Ekim – 29 Kasım 2016, Palmarina Bodrum Mine Sanat Galerisi, Yalıkavak Palmarina Bodrum mekânında genç sanatçı Serdar Yörük’ün son dönem çalışmalarını “Varım Ben" başlığı ile sergiliyor. “Varım Ben” Serdar ... ( devamı )

Sanal dünya çocuklarının, seslerini kullanmaya ihtiyacı var!

Dünyada 26 ülkede, 50 binden fazla çocuğun özgüven, özsaygı ve iletişim becerilerinin gelişimine büyük katkı sağlayan Helen O'Grady Drama Akademisi, 26 Ekim'de İstanbul'da da eğitimlere başlıyor. Hızlı teknoloji dünyasında, pek ... ( devamı )

Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!

Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )
Firma: armut.com

Erkin Koray ile GHETTO’da Köklere Dönüş

GHETTO 27 Nisan Cuma akşamı, rock müziğin yaşayan efsanesi Erkin Koray’ı Tuborg Gold sponsorluğunda ağırlayacak.Türk rock müziğini şekillendiren öncülerden, elektro bağlamanın yaratıcısı Erkin Koray, 60’lı yıllardan bu ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Kemal Tanca’ nın online satış sitesi açıldı.

Kemal Tanca'dan Online AdımlarKemal Tanca, online satış dünyasında da çok şık bir adım atıyor. Kemal Tanca’nın online satış sitesi açıldı. 7 Mart 2012, İstanbul; Değişen alışveriş alışkanlıkları, modaya ulaşma ... ( devamı )

Secretcv. com tarafından yapılan “İş Profili” araştırmasına göre 2011’ e ait istihdam rakamları ortaya çıktı

İstihdamda 2011 Yılının EN’leri Belli Oldu!Secretcv.com tarafından yapılan “İş Profili” araştırmasına göre 2011’e ait istihdam rakamları ortaya çıktı. 2011 yılında 144.000 ilan yayınlandı, Perakende sektörü liderliği elden ... ( devamı )

Back- Up’ tan yılbaşı hediyesi rehberi Ne alırsanız alın mutlaka bir kart ekleyerek kişiselleştirin

Yılbaşı geldi, hediye telaşı başladı. Back-Up Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen, kime ne hediye alacağına karar veremeyenler için hediye önerilerini derledi. Armağanı kişiselleştirmenin önemini vurgulayan Kermen, “Hediye ... ( devamı )
Firma: Back-Up

Back-Up’ ın sosyal medya iletişimi brownie tadında

Back-Up, 7-8 Aralık’ta Pazarlama Zirvesi’ne katıldı ve zirvenin son günü yapılan ‘Müşteri için Müşteriyle Birlikte Sosyal Medya İletişimi’ oturumunda, sosyal medya ajansı Utopic Farm ile birlikte ilginç bir sunuma imza attı. ... ( devamı )
Firma: Back-Up

İSMEK, bu yıl ilk kez düzenlenen Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim Fuarı MEGİST’ e katılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları İSMEK, 8- 10 Aralık 2011’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim Fuarı MEGİST’e katılıyor. İSMEK, mesleki eğitim konusunda ... ( devamı )
Firma: İSMEK

İş stresi sağlığınızdan etmesin

Hayatı kolaylaştıran çözümler bütünü Back-Up, yeni hizmeti Back-Up Corporate ile kurumlara; çalışanları ve müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına göre oluşturulabilecekleri özel bir üyelik hizmeti sunuyor. Back-Up Corporate, hizmetleriyle ... ( devamı )
Firma: Back-Up

Sosyal Medyada Back-Up Dünyası

Tek bir telefonla hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Back-Up, 7-8 Aralık’ta yapılacak Pazarlama Zirvesi’ne katılacak. İki gün boyunca zirvedeki standından bilgilendirme yapacak olan Back-Up, 8 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek ... ( devamı )
Firma: Back-Up

DJ Cengiz Güzel’in canlı performansı ile Radisson Blu Bosphorus Hotel,Istanbul

Cruise Lounge Bar’da ısınıyor.... Kış aylarının yavaş yavaş kendini gösterdiği bugünlerde DJ Cengiz Güzel’in başarılı performansı; Boğaz’ın eşsiz manzarası, usta barmenlerin elinden çıkan kokteyller ve Executive Chef ... ( devamı )

Adam&Eve “Apple Awards 2011” ödülleri sahiplerini buldu

Adam&Eve’in Ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmasında büyük katkısı olan acentelerini “Apple Awards” ile ödüllendirdi. Dünyanın en romantik otellerinden Adam&Eve, kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar; “Türkiye’nin ... ( devamı )

Servis İstanbul Kaliteli ,Hızlı ve Güvenilir Hizmet Anlayışı ile Ev dışı Tüketim Sektörünün Lideri Olmaya Devam Ediyor

Servis İstanbul kimdir? Otel, restoran, cafe, hastane gibi kurum ve ofisler başta olmak üzere her türlü kuruluşun profesyonel temizlik ve gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Servis İstanbul ev dışı tüketim alanında ... ( devamı )

Emekliler en çok bankacılık sektöründe çalışıyor, müdür ve yönetici pozisyonlarında aktif rol oynuyor

Secretcv.com’un istatistiklerine göre, Emekli olmuş ancak hala çalışma hayatında aktif olarak yer alan adayların sayısı yaklaşık 12.000 civarında. Bu adayların çoğunluğu bankacılık, eğitim, inşaat, sağlık gibi sektörlerde ... ( devamı )

Rixos Hotels Dubai’de gün sayıyor

Rixos Hotels, Dubai’deki yeni otel projesi Ocak 2012’de kapılarını açıyor. Palmiye Adası’nın en prestijli bölgesinde yer alan Rixos Palm Jumeirah, zincirin Dubai’deki ilk halkası olacak Rixos Hotels’in Dubai’deki ilk ... ( devamı )

Küba’yı Ayhan Sicimoğlu’yla Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Farklı ve özgün olanın peşinden gitmeyi ilke edinen More Travel, “İsim – Şehir – Ülke” adında geliştirdiği projesiyle heyecan uyandırıyor. Projenin en beklenen turu olan “Ayhan Sicimoğlu ile Küba” 01 – 09 Aralık 2011’de…“Kişiye özel ... ( devamı )

Secretcv Perakende sektörü istihdamda liderliğe devam ediyor

Ekim ayının istihdam oranlarını değerlendiren Secretcv’nin elde ettiği bilgiye göre; ilan sayıları 2011’in Ekim ayında Eylül’e göre %2 arttı. İstihdam anlamında büyümesini sürdüren Türkiye’de Ekim ayında ilan sayılarında ... ( devamı )

BW Plus The President Hotel Genel Müdürü Gülseren Vatansever, “2012 yılına ilişkin, kesin rezervasyonlar yapılmaya başladı”

Bu yılın ilk 9 ayını hedeflerinin üzerinde geçirdiklerini kaydeden BW Plus The President Hotel Genel Müdürü Gülseren Vatansever, Eylül ayındaki doluluğun %96’yı geçtiğini belirterek, bu ayda %96 doluluk rakamını yakalayacaklarını ... ( devamı )

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda nın Genel Müdürlüğü görevine Mustafa Cevizci atandı

Hilton Worldwide oteller grubununAnadolu yakasındaki ilk oteli olan DoubleTreeby Hilton Istanbul-Moda’nın Genel Müdürlüğüne Mustafa Cevizci getirildi. 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği bölümünden ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son