Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Sanayi İmalat

Çimsa’nın 9 aylık net karı 205 milyon TL oldu

44 yıllık tecrübesi ile Türkiye çimento ve yapı malzemeleri sektörünün önde gelen şirketi Çimsa, 2016 yılına ait 9 aylık gerçekleşen net satış gelirini yaklaşık 881 milyon TL, net dönem karını ise yaklaşık 205 milyon ... ( devamı )
Firma: Çimsa

LAKEN’ in En Sevilen Karakterler İle Süslenmiş, Okul Matara ve Termoslarını Çocuklar Güvenle Kullanıyor!

Her Koşulda Ve Isıda İçindeki Sıvıyı Sağlıklı Tutmayı Başaran LAKEN Su Mataraları Ve Termosları; Desenleri İle Çocukların Tenefüslerde Eğlencesi, Sağlığa Maksimum Önem Veren BPA’sız Üretim Anlayışıyla da Ebevenlerin İlk ... ( devamı )

My Gym Buyaka’da Sporun Eğlenceye Dönüştüğü Yer

Çocuk spor ve oyun merkezi My Gym şimdi de BUYAKA’da... Dünyada 250 den fazla şubesiyle hizmette olan My Gym, spor ve eğlenceyi bir araya getirdiği merkezlerine 20 Eylül 2013 Cuma günü bir yenisini daha ekledi. 1983 yılından ... ( devamı )
Firma: My Gym

Türkiye’nin Lider Firmaları İspanya’da

İspanya Hükümeti Asturias Bölgesi ticari temsilcisi olan UNICO Danışmanlık, şirket ortaklarından Diego Garcia Pastor ile beraber, TEKFEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği ),ESRAY firmalarını ... ( devamı )

Katma değerli bulgur ürünleri

Tarihi yüzlerce yıl önceye dayanan ve bizim topraklarımızda doğan bulgur,kültürümüzün bir parçası haline gelmiştir.Sahip olduğu yüksek besin değerlerine rağmen, malesef yıllar boyu bizim topraklarımıza ait bir ürün olarak kalmış,’fakir ... ( devamı )
Firma: Bulgurium

‘LAVA Culinary Olympic Team Aşçılık Olimpiyatlarından Ödül Aldı

Ünlü şef Rafet İnce kaptanlığındaki ‘LAVA Culinary Olympic Team’, 05-10 Ekim tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilen İKA Dünya Aşçılık Olimpiyatları’ndan 3 Gümüş, 2 Bronz madalya ve 2 diploma ile döndü. Dünya ... ( devamı )

Ada Evleri Polisan İle Çoook Daha Çekici

Yaklaşık 10 yıldır belediyelerle ortak boyama kampanyaları yürüten ve bugüne kadar Mardin, Malatya, Erzurum, Bitlis, Burhaniye, Isparta, Kadıköy, Pendik, Beyoğlu gibi birçok il ve ilçenin çehresini değiştiren Polisan Boya, güzelliği ... ( devamı )
Firma: Polisan

“Her Ses Bir Nefes” İstanbul Kültür Üniversitesi’de

İstanbul Kültür Üniversitesi, kadın sorunlarına karşı geliştirilen “Her Ses Bir Nefes” sergisine 9 Ekim – 9 Kasım 2012 tarihleri arasında ev sahipliği yapacak. Polisan Home Cosmetics’in katkılarıyla Türkiye’de kadınların ... ( devamı )
Firma: Polisan

Bulgur Deyip Geçmeyin

Tarihi yüzlerce yıl önceye dayanan,bizim topraklarımızda doğan ve kültürümüzün bir parçası haline gelen bulgur, insanların zihnindeki imajını yenileyerek tüketim miktarını artırdı.. Bulgur,sahip olduğu besin değerleri ve saymakla ... ( devamı )
Firma: Bulgurium

Türkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin vazgeçilmezi oldu

Türkiye’nin en büyük şeker üreticilerinden Konya Şeker GDO’suz Torku Tatlı Şerbeti ile pazarda ilk ve rakipsizTürkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin vazgeçilmezi olduTürkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin büyük ... ( devamı )

Konya Şeker Uluslararası Yiyecek & İçecek İhtisas Fuarı’nda

Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 22 basamak birden yükselerek, ülkemizin 36'ncı büyük sanayi devi ilan edilen Konya Şeker, 16-19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen 18’inci Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas ... ( devamı )

Konya Şeker, Orta Anadolu’da küresel bir tarım ve sanayi devine dönüştü

Konya Şeker, Orta Anadolu’da küresel bir tarım ve sanayi devine dönüştü ve tarıma itibarını iade etti.Topraktan 650 milyon dolar kaynak yarattı, çiftçiyi holding sahibi yaptı!Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı şeker üreticilerinden ... ( devamı )

Form Endüstri Tesisler A.Ş Japon misafirlerini ağırladı…

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Japon Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) işbirliği ile yürütülen kamu binalarında enerji verimliliği yönetimi veri toplama araştırma projesi kapsamında, Japonya’dan gelen teknik ... ( devamı )

Lava Metal ’den Eskişehir’e 12 milyon TL yatırım

deneme ve test süresi ile geçen sürede 2011 yılını, 7 ayda yaklaşık 1 milyon 600 bin dolar ciro ile kapattık.” “Bu yılki hedefimiz 16 milyon TL ciro” 2012 yılının ilk çeyreğinde, sadece fabrikada, 60 kişiye istihdam ... ( devamı )

Maxstyle, hayatın tüm güzelliklerini yatağa taşıyor…

Saten dijital baskılı nevresim takımları, sıra dışı desenleriyle yatak odalarına hareket katıyor… MaxStyle, tek kişilik, çift kişilik ve double olmak üzere üç farklı boyda, djital baskılı modern nevresim ... ( devamı )
Firma: Maxstyle

Nord Engineering Türkiye Çöp toplama sistemi yer altına iniyor!

Sahip olduğu çelik haznesi ile Easy Yer altı Konteynerleri çevreye olduğu kadar, çöp kutularına bırakılan şüpheli paketlere karşı şehir güvenliğine de katkı sağlıyor. İtalya merkezli Nord Engineering firmasının ... ( devamı )

Zbs Alfaçelik KOBİ’ ler için fabrika kuruyor

Yapısal çelik sektöründe 250’den fazla projeye imza atan Zbs Alfaçelik, ekonominin can damarı KOBİ’leri uygun ödeme seçeneğiyle fabrika sahibi yapmak için harekete geçti. Zbs Alfaçelik Genel Müdürü Rıdvan Murat, “Sıfırdan iş ... ( devamı )

Ce- Plast, 2012 yılının ökçe modellerini açıkladı 2012’de Dantelli, İşlemeli Modeller Geliyor

Türkiye'de plastik ökçe modasını belirleyen Ce-Plast, 2012 yılının ökçe modellerini açıkladı. 2011'de kadınlar platform topukları tercih ederken, ayakkabılara da renk geldi. 2012’de ise yine platform topuk ayağımızda olacak, ... ( devamı )
Firma: Ce-Plast

Zbs Alfa Çelik 2012’ de yurtiçi ve yurtdışında büyüyecek

Hızlı, depreme dayanıklı ve çevreci yapılar üreten Zbs Alfaçelik, 2012 yılında da yeni projelerle Türkiye ve uluslararası arenadaki yürüyüşünü sürdürecek. Zbs Alfaçelik, Irak ve Azerbaycan’da iki yeni proje için görüşmeler ... ( devamı )

Erensan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eren: “Fransız Atlantic Group ile ortaklık konusunda imza aşamasındayız”

Kazan ve basınçlı kap sektörünün ülkemizdeki öncü firması Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.’nin iklimlendirme ve ısıtma sektöründe Fransa’nın dünya devi markası Atlantic Group ile süren ortaklık görüşmelerinde ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »»