Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Reklam Tanıtım Danışmanlık

Mobil reklamcılıkta yeni bir isim: ReklamMobi

Internet reklam networkü ReklamStore mobil reklamcılık sektörüne yeni hizmeti ReklamMobi ile giriyor. 12 Aralık 2013, İstanbul – Internet reklamcılığının önemli oyunucularından biri olan ReklamStore mobil cihazlarda artan trafik ... ( devamı )

ReklamStore logosunu yeniledi

Internet reklam networkü ReklamStore ve bünyesinde yer alan ReklamAction logolarını yeniledi. 06 Aralık 2013, İstanbul – 2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda ... ( devamı )

Özel Sektörde Ücret Artışları Turn-Over Oranlarını Düşürdü

HBS İnsan Kaynakları ekibi yeni yılla birlikte firmaların en yoğun gündemi olan, ücret planlama süreçlerini araştırdı. Bu anlamda özel sektörde beklenen zam oranları, yüzde 6,6 enflasyon oranını geride bırakarak yüzde 8’e ... ( devamı )

ReklamAction Etkinliğinde Türkiye’de Affiliate Marketing Konuşuldu

Affiliate Marketing’in önde gelen ismi ReklamAction tarafından, 15 Mart Cuma günü düzenlenen ile son model Dacia Sandero sahibini buldu. Portaxe'de gerçekleşen bu büyük etkinlikte dijital dünyanın önde gelen isimleri ve ... ( devamı )

Bootcamp Ventures Innovation Xchange 4iX İstanbul

Bu sene beşincisi düzenlenen dünyanın lider yatırımcıları ile Türk girişimcileri bir araya getiren platform; 4iX 2012 İstanbul Innnovation Xchange son işbirliği ile girişimcilere sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekliyor. 13-14 Kasım ... ( devamı )

M&T Reklam Fespa Digital 2012 Fuarında

Yaklaşık 400 firmanın katılımıyla 21-24 Şubat 2012 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan Fespa Digital 2012 fuarına, Türkiye’den sektörün lider firması olan M&T Reklam da ... ( devamı )

Sektörsüz Başarı

TİM tarafından her yıl düzenlenen “İhracatta ilk 1000 firma” araştırmasında yaklaşık 22 milyon $’lık ihracat geliriyle 719. olarak 2010 yılını kapatan M&T Reklam ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti., ürettiği display ürünleriyle standart ... ( devamı )

AstraZeneca az- deportal’ da ecza depolarını buluşturuyor

Ecza deposu çalışanlarının, internet üzerinden mesleki yeterliliklerine katkı sağlamayı hedefleyen, “mesleki eğitim ve gelişim platformu az-deportal” ile Türkiye’de ilk kez bir ilaç şirketi ecza depolarına yönelik özel bir projeyi ... ( devamı )

Kırmızı değirmen 24 Aralık Xmas gecesi tüm coşkusuyla The Hall Urban Style’ da dönüyor!

The Hall Urban Style bu sezon hızını hiç kesmeden konsept partilere devam ediyor. 24 Aralık Cumartesi Xmas Partisinde, 1900’lerin unutulmaz Parisian geceleri, kırmızı değirmen esintilerini taşıyan showlar, “chair dancers”, illüzyon ... ( devamı )
Firma: The Hall

Denizcilik Sektörü Tarihi Haliç Tersanesi’nde Buluştu

Süzer Fuarcılık tarafından 9-18 Eylül 2011 tarihleri arasında düzenlenecek Haliç Boat Show,tarihi tersanede yapılan bir toplantı ile sektöre tanıtıldı HALİÇ BOATSHOW, dünya’nın çalışır durumdaki en eski tersanesi olan Tersane-i ... ( devamı )

Kılavuz Bayrak Caddeye Asılan Bayraklar Kapış Kapış

Kılavuz Bayrak caddeyi baştan başa FENERBAHÇE bayrakları ile donattı.2gecede süslenen bayraklar toplamda -13000m- 40bin bayrak kullanıldı. TÜRK TELEKOM sponsorluğunda yapılan bayraklar caddede karnaval havası estirdi. Taraftarlar şampiyonluğun ... ( devamı )

Real Time Bidding ReklamStore da

Daha önceden Türk internetini remarketing ile tanıştıran ReklamStore, şimdi de display reklamcılıkta tüm dünyada kuralları değiştireceği öngörülen “real time bidding” uygulamasına tamamen geçen ilk Türk reklam ağı oldu. ... ( devamı )

INTERLINK Şirketler Arası 6. Bowling Turnuvası

INTERLINK’ in gelenekselleşen bowling turnuvasının 6.’ sı bu senede sizlere büyük heyecan yaşatacak, iş stresinden biraz da olsa uzaklaştırıp, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak. “Hizmet vermiş olduğumuz 91’i çok uluslu ... ( devamı )

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

Lassa rally team’in yeni pilotu Volkan IŞIK

2009 yılında Lassa Yarış Lastikleri Geliştirme Projesi’nin bir parçası olarak, yurtdışında yarışma kararı alan ve İtalya’daki Toprak Ralli Şampiyonası’nın üç ayağında mücadele eden Lassa Rally Team, 2010 yılında pilotajı ... ( devamı )
Firma: Lassa

İşte 2010 yılında yatırım yapılacak 15 internet girişimi!

etohum, 2010’da yatırım yapılacak yeni internet girişimcilerini açıkladı. 1500 başvuru arasından seçilen girişimciler şubat ayında Antalya Rixos Premium Belek’te düzenlenecek 4 günlük etohum Girişimcilik Kampı’na katılacaklar.Yeni ... ( devamı )
Firma: E-Tohum

ReklamStore’dan E-ticaret Sitelerine Özel Reklam Çözümü: ReMarketing

İnternet reklamcılığının önde gelen firmalarından ReklamStore, Türkiye'de ilk defa kullanılacak bir sistem olan "Remarketing" i duyurdu. Bir süre önce bir Yahoo! Şirketi olan Right Media ile yaptığı anlaşma sonunda altyapısını tamamen ... ( devamı )

Alışveriş Merkezlerini 3.Boyuta taşıyan Extreme Media, Gözlüksüz 3D LED Ekran Üretimine hazırlanıyor.

Alışveriş Merkezlerini 3.Boyuta taşıyan Extreme Media, Gözlüksüz 3D LED Ekran Üretimine hazırlanıyor. Airport Outlet Center’ da, Gözlüksüz 3 Boyutlu İzlenebilen LCD ekranları ile kapalıdevre yayıncılıkta fark yaratan Extreme Media, ... ( devamı )

Miller Music Factory’de final için geri sayım başlıyor, kalpler Miami için çarpıyor!

Miller tarafından yeni yetenekleri keşfetmek için bu yıl 6. kez düzenlenen Miller Music Factory yarışmasında halk ve jüri oylaması ile tüm kategorilerin ilk üç finalisti belli oldu! Genç yeteneklerin kalpleri şimdi Miami’ye uzanacak final ... ( devamı )

Oytek Sanallaştırma Çözümlerini Tanıttı

OYTEK, sanallaştırma alanının dünya lideri şirketi VmWare’in çözümleriyle hayata geçirdiği projelerle, hem maliyetlerde büyük tasarruf elde edilmesine; hem de donanıma duyulan ihtiyacı azaltarak yer ve enerji tasarrufuna yardımcı oluyor... ... ( devamı )
Firma: Oytek

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son