Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Otomotiv

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ve Sakarya Üniversitesi İşbirliği Başarıyla Devam Ediyor

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin eğitime verdiği destek kapsamında Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği ikinci yılını doldurdu. Gençlere staj, deneyim ve gelişim imkanları sağlayan işbirliği, karşılıklı anlaşma ... ( devamı )

Ziebart Türkiye’den Express Atak

“Oto Koruma” alanında dünyanın lider markası olan ve Türkiye’de 10 ilde 20 istasyonla 22 yıldır araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar, küçük alan onarım sistemleri ve folyo kaplama-renk değiştirme uygulamaları ... ( devamı )

Fiat Freemont’tan Nisan kampanyası devam ediyor

Fiat Freemont, 2013 modellerinde nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle satışa sunuluyor. Fiat Freemont, 2013 modellerinde Nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle ... ( devamı )
Firma: Fiat

KTM Motosikletlerinin Türkiye distribütorü Spormoto A.Ş, Avusturya Başkonsolosluğu’nda yeni modeli KTM 1190 Adventure modelini tanıttı.

KTM Motosikletlerinin Türkiye distribütorü Spormoto A.Ş, Avusturya Başkonsolosluğu’nda yeni modeli KTM 1190 Adventure modelini tanıttı. Avusturya Başkonsolosu, Paul Jenewein, Avusturya Ticari Konsolosu Marco Garcia’nın katılımıyla ... ( devamı )

Volvo, 100 km’de 23,88 litre başarısını kutluyor

Volvo Kamyon, kısa bir süre önce kamyon ve çekicilerinin sağladığı yakıt tasarrufunu göstermek için noter huzurunda Bolu - İstanbul arasında bir test sürüşü gerçekleştirdi. Test sürüşünde kullanılan 38,5 ton katar ağırlığındaki ... ( devamı )

Volkswagen Tercihini Pirelli’den yana kullandı

Pirelli, orijinal ekipman pazarındaki gücüne güç katmaya devam ediyor. 2015 stratejisi çerçevesinde premium segmentte dünya lideri olmayı hedefleyen Pirelli, dünyanın en iyi otomobillerinin tercihi olmaya devam ediyor. Paris Otomobil Fuarı’nda dünya ... ( devamı )
Firma: Pirelli

Kaykaylı Teknisyen iş başında!

Dünya Kupası Sokak Kızağı şampiyonu Will Stephenson, Hırvatistan'da bir otoyolda seyir halindeki kamyonun altında bir kızak üzerinde uzanıyor. Kocaman aracın tekerlekleri önünde hızla dönerken Will, kızağını dikkatle kamyonun dış ... ( devamı )

Volvo, dünya lansmanını internette canlı yayınlıyor!

Volvo Kamyon, en çok satan modeli olan Volvo FH serisinin yeni versiyonunu 5 Eylül Çarşamba günü büyük bir web yayınıyla tüm dünyaya tanıtacak. Lansman etkinliği internette canlı yayınlanacak ve isteyen herkes yeni Volvo FH’ı ... ( devamı )

İlk altı ayda motosiklet satışları düştü

Bu yılın ilk altı ayında trafiğe tescil kaydı yapılan motosiklet sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.7 azalarak 81 bin 195 adete geriledi. MOTED Başkanı Başarı Erbaş, “Satışların artması için ÖTV indiriminin ... ( devamı )

Allison Transmission, Iturri Grup ve Bremach, yeni itfaiye kamyonu LYNX’i Fransız itfaiyecilere tanıttı!

Allison Transmission, Iturri Grup ile Bremach, hafif ve çok amaçlı yeni LYNX itfaiye aracını itfaiye ve acil durum sektörüne tanıtmak için Fransa’da özel bir test etkinliği düzenledi. Paris, Fransa – Eylül 2011’de ... ( devamı )

Cybex Juno Fix İle Yüksek Güvenlikli Yolculuklar

Cybex Juno Fix Oto Koltukları trafik kazalarında hayat kurtarıcı rol oynarken, bebeklerinize güvenli ve rahat bir yolculuk sürdürmenin farkını ortaya koyuyor. Bebeklerin ve çocukların güvenliği için tasarladığı ürünler ile ... ( devamı )

Pirelli, Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’ne Destek

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerine bir yenisini ekleyen Pirelli, Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nin hayata geçirdiği ‘’Sağlıklı bir yaşam için bir fidan bir hayat” projesine 1000 fidan ... ( devamı )
Firma: Pirelli

İlk Uzun Menzilli Elektrikli Otomobil

Çevre bilincinin gelişmesi ile birlikte tüketiciler seçimlerini bu doğrultuda yapmaya başladı. Daha az karbon salınımı sebebiyle tercih edilen küçük arabalara rakip olarak hayatımıza sıfır emisyonlu elektrikli otomobiller girdi. Bu alanda ... ( devamı )

Pirelli Premium Lastikleriyle 2012 Cenevre Otomobil Fuarı’na Damgasını Vurdu

Otomotiv sektörüne yönelik en önemli fuarlardan biri olan ve bu yıl 82. kez kapılarını açan Cenevre otomobil Fuarı’nda Pirelli premium teknolojiyle dikkat çekiyor. Fuarın en gözde modellerinden Ferrari Berlinetta F12, Aston Martin ... ( devamı )
Firma: Pirelli

Yamaha Motor Türkiye Facebook Grubuna Gelin

Sevgili Yamaha dostları; Motosiklet; dünyanın en güzel yerlerine, en güzel şekilde gidebilme ve bu yerleri keşfedebilme özgürlüğüdür.Bu deneyimin en iyi şahitleri de keşfedilen yerlerin fotoğrafları...Motosikletsever ... ( devamı )

Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri’nde Doğuş Otomotiv “Yeşil Filo” ödülünü verdi

Türkiye’de başarılı filo yönetim stratejilerini ödüllendirmek için LeasePlan ve Ekonomist dergisi işbirliği ile bu yıl ilk kez düzenlenen Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri’nde, en çevreci uygulamaya verilen “Doğuş Otomotiv ... ( devamı )

CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş. 2011’i Rekorla Kapadı

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE <![endif][if gte mso 9]> ... ( devamı )
Firma: CMS Jant

Tasarım Ödüllü Efsane Chevrolet Camaro Türkiye’de

Dünya’da Yılın Tasarımı Ödülüne sahip efsane Chevrolet Camaro Kasım ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Bir otomotiv ikonu olan Chevrolet Camaro, Amerika’da piyasaya sürüldüğü 1967 yılından beri ... ( devamı )

Volkswagen Ticari Araç’ ta avantajlı indirimlere devam

Volkswagen Ticari Araç’ın cazip indirimleri Şubat ayında da devam ediyor. Kampanya süresince Caddy, Transporter, Caravelle, Amarok ve Crafter modelleri avantajlı fiyatlarla alınabiliyor. Volkswagen Ticari Araç’ın indirim kampanyası ... ( devamı )
Firma: Volkswagen

‘Motosiklet kullanın trafikten kurtulun’

Araç sürücülerinin yüzde 10’unun motosiklet veya scooter’ı tercih ettiğinde trafik sıkışıklığının yüzde 40 azaldığını söyleyen MOTED Başkanı Ali Erokan Karakoç, “Bu hem akaryakıttan hem de zamandan tasarruf etmek ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son