Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Mobilya

Türkiye’de 6 Yönetim Sistemi’ne sahip tek kuruluş İstikbal

Sürdürdüğü kalite ve verimlilik çalışmaları kapsamında 2010 yılında aldığı beş yönetim sistem belgesine Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem’ini destekleyen İstikbal, Türkiye’de TSE’den alınan altı yönetim sistem belgesine ... ( devamı )

Dünyanın ünlü hazır ofis sistemi Servcorp İstanbul’da

Nişantaşı’nın ardından Tekfen Tower’da da sekreteri ve toplantı odaları, özel hazırlanan ofisleri ile özellikle Türkiye’de iş yapmayı planlayan yabancı firmalar ile İstanbul’da ofis arayan Anadolu Kaplanları’na hizmet ... ( devamı )

MASKO’da yeni yönetim belli oldu

MASKO Mobilya Kenti, gelecek iki yıl için yeni yönetim ve denetim kurulunu seçti. 5 Nisan 2011, Salı Günü gerçekleşen seçimlerde son iki yıldır dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’nun yönetim kurulu başkanlığını yürüten ... ( devamı )

İstikbal Prestij ürün grubuyla güne aydınlık bir başlangıç

İstikbal’in ev dekorasyonuna yepyeni bir yorum getirdiği Trend 2011 Koleksiyonu’nda yer alan Prestij yemek ve yatak odası takımları şıklığı bütünsellikle birleştirerek uyumu gözler önüne seriyor. Modern çizgilerin beyaz rengin ... ( devamı )

Expomoble 2010 8. Kayseri Mobilya Fuarı” mobilya sektörüne ihracat dopingi yapacak

İstikbal, Bellona , Mondi, Kilim, İpek ve Aldora gibi mobilya sektörünün önde gelen 300 firmasını aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Expomoble 2010 Kayseri Mobilya Fuarı’nın 8’incisi bu yıl, 20-24 Ekim 2010 tarihleri ... ( devamı )

İstikbal’den kaçırılmayacak bayram indirimi

Mobilya sektörünün öncü markası İstikbal, bayrama özel yaptığı kısa süreli indirim kampanyasıyla belirli ürün gruplarında ekstra yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. İstikbal’de erken bayram fırsatları başlıyor. Mobilyada ... ( devamı )

İstikbal’den Pakistan’a destek

Türkiye’nin öncü mobilya markası İstikbal, sel felaketi nedeniyle zor günler yaşayan Pakistan’a yardım eli uzatıyor. Pakistan’a gidecek Kızılay yardım konvoyuna katılan İstikbal, 2.500 takım ürün ile yardımda bulunuyor. ... ( devamı )

İstikbal’i Cemil İpekçi giydirecek

Yenilikçiliğiyle ve kurumsallığı ile dikkat çeken İstikbal şimdi de Türkiye çapına yayılan bayilerinde “tek tip kıyafet” uygulaması başlattı. İstikbal, kıyafetlerin tasarımı için alanında uzman ünlü modacı Cemil ... ( devamı )

İstikbal’den Kayserispor’a destek

İstikbal, Kayserispor’a destek amaçlı yaptığı uygulama ile 2010-2011 futbol sezonu için 1.200 adet kombineyi satın aldı. Kayseri Kadir Has Stadı’nda oynanacak maçlar için geçerli olacak biletler holding çalışanlarına hediye ... ( devamı )

Mondi’den her 250 TL’lik alışverişe otomobil kazanma şansı...

Yaptığı kampanyalarla tüketicisinin her zaman yanında olan Mondi 6 Temmuz - 30 Eylül 2010 tarihleri arasında 250 TL’lik alışveriş yapan herkese onlarca hediye veriyor. Otomobilden beyaz eşyaya, LCD televizyondan notebook’a kadar ... ( devamı )

Bellona’dan Çekilişsiz Kurasız 82 Ekran LCD TV Hediye!

Ev modasının öncüsü Bellona, yaptığı indirim ve hediye kampanyalarıyla evlenecek çiftler ve evlerini yenilemek isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. Hediye kampanyası ürünleri ile evini döşeyenlere çekilişsiz kurasız 82 Ekran ... ( devamı )

Mobilyanın Başkenti Modoko ’nun Yönetim Kurulunda Kan Değişimi

İstanbul’da üretilen 80 bin konutun mobilya ihtiyacının yüzde 80’ini karşılayan MODOKO’da, yönetim kurulu yeni listesini oluşturdu. Türkiye’nin istihdam ve ihracatında büyük önem taşıyan mobilya sektöründe, bir marka ... ( devamı )

Çeliğin Hiper Marketi Orbislist’in yeni versiyonu Bursa, İstanbul ve Ankara’da tanıtıldı.

Binlerce çelik ürün teklifini tüm çelik piyasasına aracısız ve komisyonsuz olarak ulaştırarak, Türkiye demir çelik sektörünün en büyük sanal alış veriş merkezi olan Orbislist’in yeni versiyonu; Bursa’da Kervansaray Hotel, İstanbul’da ... ( devamı )

İstikbal’den Perakende Mağazacılığına 50 Milyon TL’lik Yatırım

Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, Türkiye’nin her bölgesinde yaydığı “Ev Concept” mağaza sayılarını ve yatırımlarını artırarak yeni mağazacılık atağını hızla güçlendiriyor. Türkiye çapında bine yakın mağazası ... ( devamı )

Demsaş Doğanın Sadeliğinden İlham alıyor.

Country yaşam tarzının çizgilerini taşıyan Demsaş Natura ve Rustik dostça, sıcak mekânlar yaratıyor. Şehir dışında doğal hayatı özleyenler için tasarlanan modeller mekânlara taze soluk getiriyor. RUSTİKYaşam tarzında yalınlığı ... ( devamı )

SMEG EV SERA İLE ÇİÇEKLERE YAKIN KORUMA

Ünlü İtalyan tararımcı Renzo Pıano’nun SMEG için tasarladığı EVSERA çiçeklerinizin yakın koruması. Çiçekseverlerin en büyük hayali dört mevsim yaşayan bir bahçeye sahip olmaktır. Italyan estetiğini 60 senedir evlerimize taşıyan ... ( devamı )
Firma: SMEG

Bouformat mutfaklarda “KIRMIZI” şıklığı…

Demsaş, Bauformat San Marino modeli ile sizi kırmızı şıklığına davet ediyor. Demsaş’ın 1994 yılından bu yana distribütörlüğünü yaptığı Almanya’nın önde gelen firmalarından Bauformat mutfaklar kırmızıyı sevenlerin gözdesi. ... ( devamı )

Demsaş’tan %40’lık Bahar Müjdesi

Banyo mutfak sektörünün ülkemizde ki önemli oyuncularından biri olan Demsaş Mutfak Banyo tüketicilere %40’lık bahar müjdesini verdi. Evlilik hazırlığı yapan genç çiftler ve evlerini yenilemek isteyen tüketiciler %40 indirimle Demsaş ... ( devamı )

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

Bellona’dan Şıklığın Yeni Adresi: Lifos

Ev modasının öncüsü Bellona yeni koleksiyonu Lifos ile dekorasyon modasına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bellona’nın son tasarımı Lifos, salon, yatak ve yemek odalarında sadeliğin şıklığını mükemmel bir performansla gözler ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 5 »» son