Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Mobilya

İstikbal den EV lenin

Her zaman tüketicisine kazandıran kampanyalar hazırlayan İstikbal, şimdi de ‘Mutluluğun Anahtarı İstikbal’de’ kampanyasıyla tüketicisi ile buluşuyor. Çekilişle 1 kişiye İstanbul’da Esenbahçe Konutları’nda bir daire, ... ( devamı )

Masko İle Evinizin Şıklığını Bahçenizde Yaşayın

Perakende mobilyacılıkta ihracat üssü olan MASKO Mobilya Kenti, şık ve konforlu bahçe mobilyalarını sunuyor. MASKO’nun bahçe mobilyaları ile yaz sıcaklarında bahçenizde rahatlığı yaşarken; estetik ve konfor özelliklerini de ... ( devamı )

Evlenecek çiftlere tek taşları Evgör Mobilya dan

Evlilik planlarını önümüzdeki seneye bırakanlar da kampanyaya katılıp hediyelerini hemen, ürünlerini ise “Emanet Sistemi” sayesinde diledikleri zaman teslim alabiliyor… Yazın gelmesiyle birlikte düğün telaşı yaşayan çiftlerin ... ( devamı )

İç Mimarla Çalışmayan Mobilyacının Başarılı Olma Şansı Yok

Mobilya modasının başkenti Modoko’nun Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, mobilya sektöründe artık tasarımın vazgeçilmez bir unsur olduğunu söyleyerek, “Bugün iç mimarla çalışmayan mobilyacının başarılı olma şansı ... ( devamı )

Gaysan Mobilya dan Stüdyo Daireleri Ferahlatacak Öneriler

Eğer küçük bir eve sığmaya çalışıyorsanız, bazı akıllı adımlarla kendinize ferah ve işlevsel bir mekan yaratabilirsiniz. Dar alanlara alternatif çözümler sunan Gaysan Mobilya’dan, son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında ... ( devamı )

İstikbal den yaza merhaba

İstikbal’in, gençlere ve çocuklara özel sunduğu birbirinden eğlenceli genç odaları hem kız hem de erkek çocuklarına hitap edecek tasarımlarıyla, özel detaylar ve sürprizlerle dolu. Karne sevincinin ardından, yaz döneminde odalarda ... ( devamı )

Karnesini alan Bellona ya koşuyor

Sunduğu çok özel ürün grupları ile karne heyecanı yaşayan gençlere ve çocuklara en özel hediye alternatifini oluşturan Bellona, karne dönemine özel gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, 26 Haziran 2011 tarihine kadar Genç Odaları’nı, ... ( devamı )

Modoko Mobilyacılar Sitesi nin Başkanı Yeniden Etem Özçelik

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nin 2011 Olağan Genel Kurulu sonucunda Başkan Etem Özçelik, 3. kez Mobilyanın Başkenti’nin başkanı seçildi. Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, 11 Mayıs 2011 Çarşamba günü yapılan genel ... ( devamı )

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Başbakanı Adolph Muzito MASKO’ya Misafir Oldu

Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, Demokratik Kongo Cumhuriyeti Başbakanı Adolph Muzito’yu ağırladı. Muzito, bir daire için gerekli tüm mobilya, aksesuar ve ev tekstili ürünlerini MASKO’dan aldı. Demokratik Kongo Cumhuriyeti ... ( devamı )

Cardin Mobilya, Saraybosna mağazasıyla yurtdışı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi…

Türkiye yapılanması sonrası yurtdışına açılan Cardin Mobilya, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa pazarındaki payını büyütmeye devam ediyor. Avrupa’nın merkezi Brüksel ve Azerbaycan Bakü mağazasında hizmet vermeye başlayan Cardin ... ( devamı )

İstikbal Mobilya evlerdeki şıklığı bahçelere taşıyor

Mobilya ve ev dekorasyonunun öncüsü İstikbal, birbirinden şık ve konforlu bahçe mobilyalarını “Garden 2011’ konsepti altında topladı. Öne çıkan ürünlerden biri olan İstikbal bahçe mobilyaları, mekanlarda rahatlığı yaşatırken; ... ( devamı )

Hanna Home un temsilcisi olduğu Rasch, özel annelere benzersiz duvar kağıdı koleksiyonları sunuyor.

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası birbirinden farklı üç kategoride hazırlanan göz kamaştırıcı koleksiyonları ile farklı stillere sahip annelerin kalbine dokunuyor. Striking a perfect design balance between modern and ... ( devamı )
Firma: Hanna Home

Ribbon Home Nişantaşı ile Evler Güzelleşiyor

Paris Apartment Style tarzındaki Türkiye’nin ilk mağazası Ribbon Home Nişantaşı’nda açıldı Milano’da Scuola Politecnica Di Design’da tasarım eğitimi alan Didem Targay, Sinem Targay Berkan kardeşler ... ( devamı )

Modoko, Türkiye’nin İlk Mobilya Avm sini Kuruyor

Türkiye’nin ilk mobilya sitesi Modoko, Türkiye’nin ilk mobilya AVM’sini kuruyor. Mobilyanın başkenti için hayata geçirilecek dev proje ile Modoko, Türkiye’yi 50 yıl ileriye götürecek. Projenin detaylarının duyurulacağı ... ( devamı )

Bellona dan annelere özel yüzde 35 e varan indirim

Ev modasının öncüsü Bellona, canlı renklerden oluşan ev tekstil koleksiyonu ile annelere en özel hediyeleri sunuyor. 2- Mayıs 26- Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Anneler Günü’ kampanyasında, Bellona belirlenen ... ( devamı )

Çalışma Ofisiniz, İşinizi ve Hobilerinizi Yansıtmalı

Türkiye’nin ilk mobilya sitesi Modoko, günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz çalışma ortamlarımıza mobilya seçimiyle ilgili son trendleri açıkladı. Çalışma motivasyonunu etkileyen, çalışırken eğlenmeyi ... ( devamı )

HannaHome yeni markalarını Yapı Fuarı’nda tanıttı

Dekorasyon konusunda yaşam alanlarındaki tüm beklentileri karşılamak amacı ile kurulan ve her geçen gün hızla büyüyen HannaHome, yeni koleksiyonları ve temsilciliğini üstlendiği yeni markaları ile 34. Uluslararası Yapı Fuarı’ndaydı. ... ( devamı )
Firma: Hanna Home

İstikbal’den Anneler Günü’ne özel tasarımlar

Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, annelerin uyku keyfine özel iki yeni koleksiyon sunuyor. Anneler Günü’ne özel hazırlanan Golden saten nakışlı nevresim takımı , Avangard, Prestige ve İnci ürünlerinde bugüne özel yüzde ... ( devamı )

Her Annenin Bir Hayali Vardır. Ya Sizin Annenizin?

Ev hayatı kuşkusuz annelerimiz için ayrı bir önem taşır. Evin dekorasyonu, yerleşimi, aksesuarları, temizliği gibi konular hep annelerin önceliğindedir. Ne kadar dikkat etsek de, onlar kadar hassas olamadığımızı fark ederiz. Hayatımızın ... ( devamı )

Moda, stil ve mimarinin üç yıldızı Doğtaş Mobilya için tasarladı

Türkiye mobilya sektöründe ödüllü tasarımları, dinamik ve vizyoner yaklaşımıyla saygın bir marka olan DOĞTAŞ, moda, stil ve mimarinin üç önemli ismi Atıl Kutoğlu, Ece Sükan ve Federico Delrosso ile birlikte yaşam alanlarının ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son