Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Mobilya

Yataş’ın Omurganıza Destek Sağlayan 10.000 Akıllı Yaylı Yatağı İle Uykuya Doyamayacaksınız!

Sağlık, mutluluk ve başarının rahat bir uykudan geçtiğine inanan, konforu ve uzmanlığıyla yatak markası liderliğini koruyan Yataş, alanında ilk ve tek “King Master 10.000” yatağı ile uykuya olan bakış açınızı değiştirecek! Yataş ... ( devamı )
Firma: Yataş

Danca Türkiye’den Her eve Uygun 36 Parçalık Puzzle

Danca Türkiye, türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun dev bir yaşam ünitesi olan Modulex oturma grubu ile kullanıcılarına 36 farklı parçayı değişik formda kullanarak kendi yaşam alanlarını tasarlama imkânı sunuyor. Türkiye-Hollanda ... ( devamı )

Evgör Mobilya’dan ön ödemeli düğün kampanyası!

Türkiye’nin kalite ödüllü mobilya markası EVGÖR, evlenecekler için “Ön Ödemeli Düğün Kampanyası” başlattı. Yeni ev kuracak çiftler, kampanya kapsamında mobilyalarına kış fiyatlarıyla ve nakitte %8 indirim avantajıyla ... ( devamı )

Doğtaş, Çin Fuarı’nda yeni pazarlara açıldı

Sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçilen Doğtaş, Çin'in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Doğtaş, dünya ... ( devamı )

Çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek ’ten doludizgin bir dünya: Royal

Çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek, asaletin ve vefakar dostluğun simgesi atlardan ilham alarak gençlere sunduğu Royal serisinde; usta binicilik ruhunu yansıtan ayrıntıları şık bir çizgiyle harmanladı. En ince ayrıntısına ... ( devamı )

Doğtaş Mobilya, Irak’ ta üçüncü mağazasını açtı

Doğtaş’tan Erbil’e Exclusive MağazaDoğtaş, hız kesmeden yurtdışı mağaza atağına devam ediyor. Doğtaş’ın Irak’taki üçüncü Exclusive mağaza açılışını Doğtaş Dış Ticaret Müdürü Erol Çetinkaya, Doğtaş Pazarlama ... ( devamı )

Lazzoni Kuştüyü Minderli Harem Koltuk ile Saray İhtişamını Evlere Taşıyor

Lazzoni’nin yeni koltuk koleksiyonunda yer alan Harem Koltuk, saraylara yakışır görünümü ve zarif çizgisi ile 2012’nin en gözde klasik tasarımları arasındaki yerini garantiliyor. Değişik kumaş seçenekleri sayesinde modern ve klasik ... ( devamı )

40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, çok konuşulan bir reklam kampanyasına imza attı

Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası Doğtaş’ın yeni reklam filmi tüm dikkatleri üzerine çekiyor Sadece mobilya üreten ve satan marka değil, aynı zamanda yaşam tarzı yaratan ve belirleyen bir marka olan Doğtaş, “Sizinle Yaşıyoruz” ... ( devamı )

Enza Mobilya İmob Tasarım Yarışması’ ndan 2 birincilik ödülü birden

YATAŞ Grup, ENZA markası ile geleneksel İMOB Mobilya Tasarım Yarışması’nda Bloom Genç Odası ve Piero Yatak Odası tasarımlarıyla 2 ayrı kategoride birincilik ödüllerinin sahibi oldu. YATAŞ Grup, İstanbul Mobilya Fuarı İMOB kapsamında her ... ( devamı )

Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan TÜSİAD Yönetiminde

Dünya Girişimcilik Yarışması 2005 Türkiye Finalisti, 2008 yılı Milli Prodüktivite Merkezi tarafından ‘Yılın En Verimli İş Adamı‘, 2011’de ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın Girişimcisi” ... ( devamı )

Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yılın Girişimcisi 2011 ” Seçildi

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın ... ( devamı )

EVGÖR Mobilya, yılbaşından önce mobilyasını yenileyenlere “ev sinema sistemi” hediye ediyor…

EVGÖR, sinema keyfini evinize taşıyor! Türkiye’nin AB Kalite Ödüllü mobilya markası EVGÖR, yılbaşından önce yeni ev kuracaklara ya da eski mobilyalarını yenilemek isteyenler için Aralık ayına özel bir hediye kampanyası ... ( devamı )

Doğtaş, sektörün en beğenilen şirketi oldu

Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada Mobilya sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi.Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada sektörünün ... ( devamı )

Dekorasyonda 2012 trendleri…

Mobilya Modası’nın Başkenti Modoko, dekorasyonda 2012 yılının trendlerini açıkladı. 2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını ifade eden Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem ... ( devamı )

Doğtaş’ ta hafta sonu indirim rüzgarı esiyor

Türk mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş, ekstra indirimlerle keyifli bir hafta sonu yaşatıyor. Doğtaş, bu hafta sonuna özel Cuma, Cumartesi, Pazar günleri birçok üründe ekstra yüzde 10 indirim fırsatı sunacak. Estetik ... ( devamı )

Modoko, Google Earth’ ten gezilebilecek -

Türkiye’nin mobilya üssü ‘Modoko’ artık Google Earth üzerinden gezilebilecek. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini söyleyen Modoko Genel Müdürü Turgay Görgel, “Bu uygulama sayesinde, insanlar evlerindeyken mobilyaları ... ( devamı )

Doğtaş Carlino oturma takımı salonları güzelleştiriyor

Türk mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş, Carlino oturma takımı ile evlere konfor, özgün tasarım ve modern çizgi taşıyor. Carlino oturma takımında tasarım kadar oturma rahatlığı da ön plana çıkıyor. Rahatlığı, özel ... ( devamı )

Sonbahara girerken evinizi Telamor la yenileyin

Ev tekstilinin butik markası Telamor, evinizi sonbahar renklerinin eşsiz uyumuyla buluşturuyor. Üç farklı konseptte özel tasarımların bulunduğu Telamor’un “modern”, “klasik” ve “country” ürünleri, Eylül şıklığını evinize ... ( devamı )
Firma: Telamor

Evgör den “dönüşebilen“ yemek masası

Mobilyada yeniliklerin öncüsü Evgör, portföyüne orjinal bir ürün daha kattı. Evgör Mobilya, bilardo tutkunu olan, fakat evinde bu hobisi için yeterli alanı bulunmayan müşterileri için, bilardo masasına dönüşebilen yemek masasını ... ( devamı )

Gaysan Mobilya dan yalnız yaşayan kadınlara ilham verecek öneriler…

Yalnız yaşayan kadınlar için küçük bir eve sığma düşüncesi bile sıkıntı yaratır… Kıyafetler, ayakkabılar, eşyalar derken evi düzenlemek zorlaşır… Dar alanlara alternatif çözümler sunan Gaysan Mobilya’dan, yalnız ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son