Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Medya Basın Yayın

İş Kazalarında Ölenlerin Sayısı Savaşta Ölenlerden Fazla

Türkiye’nin kanayan yarası olan iş kazalarında meydana gelen ölümler 2016 yılında da hız kesmedi. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) verilerine göre Ekim ayında en az 165 işçi, 2016’nın ilk on ayında ise en ... ( devamı )

Dünyanın En Şenlikli ve Kapsamlı Film Kitabı Çıktı

Sinemaseverlere müjde! Son 100 yılın en iyi filmleri, hafızalara kazınmış kareleri, dönem afişleri ve infografiklerle bezeli anlatımıyla Sinema Kitabı çıktı! Financial Times ve The Guardian’ın sinema yazarı Danny Leigh; serbest ... ( devamı )

Çocuklara Cinsel İstismarda Rakamlar Korkutucu

Son günlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra pedofili(çocuk istismarı) tekrar Türkiye gündemine geldi. Öyle ki her 4 saatte 1 çocuk cinsel istismara uğramakta. Çocuk istismarı vakalarının hala yok sayılmaya çalışıldığı günümüz coğrafyasında ... ( devamı )

Bakırköy Life’ ın Ocak sayısında birbirinden ilginç konular var.

Kozmopolit yapısı, renkli hayatı, hareketli pasajları, alışveriş merkezleri, unutulmaz 'tip'leri, pırıl pırıl denizi, çeşit çeşit balıkları, sporcu gençleri, 'semt ruhuyla' Bakırköy... En güncel röportajları, mekan haberleri, ... ( devamı )

Ajans Press’ten Üst Düzey Atama…

Ajans Press'e yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı. Türkiye’nin Medya Takip Sektöründe öncü ve pazar lideri firması Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, ... ( devamı )

Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak...

8 – 9 Kasım Hilton Convention Center’da E-Baltaş Coproline ev sahipliği ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede ekonominin yeni boyutu masaya yatırılacak.E-Ticaret’in günümüz ekonomisine sağlamış olduğu kolaylıkların ... ( devamı )

Basın Bülteni Nedir?

Basinbulteni.com NedirBasın Bülteni kuruluşlara basın bülteni dağıtımı servisi sunmaktadır.“Basinbulteni.com” 2002 yılında yayın hayatına başlamış, Türkiye’nin ilk basın bülteni sitesidir. Basın Bülteni yaptığı hizmetle ... ( devamı )

Yapı dünyasının farklı dergisi HOME Republic

HR Medya, inşaat sektöründe yankı uyandıracak aylık Home Republic dergisi ile yayın hayatına başladı. "Yapıların ve Kapıların Ardındaki Hayat" sloganıyla yapı sektörü ve yapı sektörü ile ilgili hayata dair her çeşit konuya ... ( devamı )
Firma: HR Medya

“Ustalık Hükümeti” Bakanlarının Birinci Yılı Dolarken…

Başbakan Erdoğan'ın "Ustalık Dönemi" olarak nitelendirdiği 3. dönemin, yani 61. Cumhuriyet Hükümetinin Bakanlar Kurulunun 1 yıllık medya performansları Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından açıklandı. Bir ... ( devamı )

3 Boyutlu Amazing Spıderman Filmini Herkesten Önce Siz İzleyin

Merakla beklenen ve 6 Temmuz Cuma vizyona girecek olan “Amazing Spiderman” filmi herkesten önce izlemek isteyenler için 3 boyutlu olarak 5 Temmuz Perşembe 00:00 gece seansı ile Wings Cinecity Trio, Wings Cinecity Etiler, Cinecity Olivium ... ( devamı )
Firma: Cinecity

Can Bonomo ikinci yarı finalde 13’ üncü sırada yarışacak!

Bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Can BONOMO, 24 Mayıs günü ikinci yarı finalde 13’üncü sırada yarışacak! Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 22-26 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacak Eurovision ... ( devamı )
Firma: Can Bonomo

İGD İstanbul Gazeteciler Derneği Engin Köklüçınar ile yola devam dedi

İGD, Engin Köklüçınar ile yola devam dedi İstanbul Gazeteciler Derneği’nin (İGD)’nin Genel Kurulu’nda Engin Köklüçınar, dernek başkanlığına yeniden seçildi. İGD Genel Kurulu, 25 Şubat Cumartesi günü, Türkiye Yazarlar ... ( devamı )

Medya, Yüz Naklinden “Tam Not” aldı.

Sağlık Bakanlığından “Yüz Nakli” ne üç ay önce çıkan onaydan sonra, 2 başarılı ameliyat süreci yaşandı. Operasyonlar, tıp literatüründe ilk olmaları nedeniyle Dünya Basınında da kendine yer buldu. Türk medyasının ... ( devamı )

Işıltılı Fikirler Gurusu Seth Godin Tek Konferans İçin İstanbul’da

Pazarlama alanındaki radikal söylemleri ile tanınan ve 21. yüzyılın en önemli konuşmacıları arasında yer alan Seth Godin, bu sene vereceği tek konferans için 21 Şubat tarihinde İstanbul’a geliyor. HRdergi tarafından düzenlenen ... ( devamı )
Firma: HR dergi

Dıscop, bu yıl 2.kez İstanbul’ da düzenlenecek.

1991 yılında Doğu Avrupa’da televizyon içeriği pazarlamak üzere kurulan bir market olan Dıscop, bu yıl 2.kez İstanbul’da düzenlenecek. Dünyanın farklı ülkelerinden medya sektör temsilcilerini bir araya getirmek ve televizyon ... ( devamı )

1 Yılda 1 Milyon Cevap: KizlarSoruyor.com 1 Yaşında

KizlarSoruyor.com Sevgililer Günü'nde 1. yaşgününü kutlamaya hazırlanıyor. Sıradışı sosyal paylaşım sitesi KizlarSoruyor.com 14 Şubat 2012'de 1. yaşgününü kutlayacak. Beta yayınını bitirip normal yayına geçtiği ... ( devamı )

“2011 yılına damgasını vuran olaylar

2011 YILI BÖYLE GEÇTİ…2011 yılında gündemi en çok meşgul eden konu ve olaylar hangileri oldu? İşte, MTM verileriyle yılın en çok konuşulan olayları…Medya Takip Merkezi (MTM), yıl boyunca gündeme oturan olayların listesini açıkladı. ... ( devamı )

Amerika’ da En Sevilen AntiVirüs Markası Türk Comodo Oldu

Türk girişimci Melih Abdulhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulan ve 35 milyondan fazla bilgisayar kullanıcısına ulaşan Amerikalı internet güvenlik şirketi Comodo, antivirüs markaları arasında müşterilerin en sevdiği marka ... ( devamı )

Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon Yönetici Ortağı Meriç Koraltürk Polat,Yüksek Motivasyonun Formülü: Gerçekçi ve Akılcı Hedef!

Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon Yönetici Ortağı Meriç Koraltürk Polat, yeni yıl öncesi şirketleri ve bireyleri, hedef belirlerken ‘akılcı’ ve ‘gerçekçi’ davranmaları konusunda uyararak, “İstenen değil, gerekli olduğu düşünülen ... ( devamı )

Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından Number 1 Facebook’ u sarstı dünya listesinde ilk 10’ a girdi

Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından Number 1 Facebook’u sarstı. Kurulduğundan bu yana binlerce dinleyici kitlesine ulaşan Number 1, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın her noktasından dinlenebiliyor. Kaliteli müzik, kaliteli yayın ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »»