Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Medikal

Seçil’den Türkiye’ye 3 Boyutlu Hava Tazeleyicileri

Sektöründe her zaman ilkleri yapan firmamız yeniden bir ilke imza atarak kokulu promosyonda 3 boyutlu hava tazeleyicilerin üretimine başlamıştır. Artık ürünlerinizin tanıtımını yaparken sadece resmini göstermekle sınırlı kalmayacaksınız ... ( devamı )

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

Pensa’nın seçimi Trace GateWay

Avrupa’nın ilaç devi İspanyol Esteve bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Pensa Pharma, İlaç Takip Sistemi kapsamında Sağlık Bakanlığı bildirimlerini Trace GateWay ile gerçekleştirecek.. İlaç Takip Sistemi Hakkında Sağlık Bakanlığı ... ( devamı )

Yaşlanmaya artık mucizevi serum Limage sayesinde son!

Yılları geriye doğru sayacağınız Limage® sayesinde yaşlanmaya artık son. Botox’a alternatif mucizevî ürün Limage® ile kendinizdeki değişime inanamayacaksınız. Yepyeni Amerikan buluşu Limage® 5 dk. gibi kısa bir sürede kırışıklarınıza ... ( devamı )
Firma: Limage

Gençlerin %20’si gözlerinin bozuk olduğundan habersiz

Kontakt lens ve lens bakım ürünleri konusunda dünya lideri CIBA VISION, dünyanın en büyük özel göz hastaneleri grubu Dünyagöz ile yapacağı ortak çalışma ile 11 üniversitede TIR Mobil Göz Kliniği ile göz taraması yapacak. Firma bahar ... ( devamı )

Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.

22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü\\\'nün atanmasına karar ... ( devamı )

Yrd. Doç. Dr. Tahsin Görgülü Hakkında

, 1979\\\'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi\\\'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ... ( devamı )

Prof. Dr. Eksal Kargı Hakkında

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı | 1998 El Cerrahisi Uzmanı | 2011 Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı | 20121967\\\'de Ordu’da doğdu. Tıp fakültesini Ankara Üniversitesi’nde okudu. TUS sınavında dereceyle girdiği Plastik, ... ( devamı )

Watsons’tan Yılbaşı’na Özel Hediye Setleri

Yeni yıla girerken sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık, rengarenk ve özel yılbaşı setleri sadece Watsons mağazalarında. Çilek özlü duş jeli ve vücut losyonundan oluşan Angel Tear 2’li Banyo Seti ... ( devamı )

PemaChair ile hastalar rahat ediyor.

PemaChair, hastaların sağlık hizmetlerini rahatlıkla almaları adına çözüm sunuyor. 30. yılını dolduran Yazıcı Group bünyesindeki Pema, paslanmaz çelik konusundaki uzmanlığını PemaChair ile sağlık sektörüne taşıdı. Sağlık merkezleri ... ( devamı )
Firma: PemaChair

Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.

22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü'nün atanmasına karar verdi.Fakülte ... ( devamı )

Yardımcı Doçent Doktor Tahsin Görgülü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Parlak Kariyerindeki Kilometre Taşları

Dr. Tahsin Görgülü, 1979'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve ... ( devamı )

Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri

Kanserde doğru beslenme Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri İyi bir beslenme, sağlıklı bir mutfakla başlıyor. Mutfağınıza sağlıklı malzemeler girmiyorsa, o mutfaktan sağlıklı yemeklerin çıkması ... ( devamı )

Satış Danışmanlığı Remzi Tekeli

Organizasyonlar sürdürülebilir başarıyı nasıl sağlarlar? İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler ... ( devamı )

Kuruyan Ciltlere Dikkat !

Değişken hava koşulları her geçen gün cilt sağlığına daha çok dikkat etmemiz gerektiğini ortaya koyuyor. Hava sıcaklıklarındaki ani değişiklikler rüzgarlı havaları da beraberinde getiriyor. Rüzgara maruz kalan ciltler ... ( devamı )

İsmek Sayesinde iş hayatına atıldı

İSMEK’in takı tasarımı eğitimlerine katılan Hülya Özkan, bu sayede iş sahibi oldu. Eğitim alırken malzeme bulmakta güçlük yaşayınca bu alandaki boşluğu fark eden Hülya Hanım artık bir tuhafiye dükkânının sahibi. İSMEK sayesinde ... ( devamı )

Medline ve Kamil Koç işbirliği ile bir ayda yaklaşık 20.000 kişi Yolkart’lı oldu.

Karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün lider firması Kamil Koç ve Türkiye’yi ilk özel mobil sağlık hizmeti ile buluşturan Medline arasında gerçekleştirilen projeyle şimdiye kadar yaklaşık 20.000 kişi Yolkart üyesi olarak Medline ... ( devamı )
Firma: Medline

Güçlü kadınların, güçlü tırnakları

Dünyaca ünlü Alman markası LCN'den her zaman ve her koşulda güçlü duran kadınlara, özel bir ürün... Tırnak güçlendirici "Nail Power" ile kadınların vazgeçilmezi tırnaklar, şimdi daha güçlü. LCN “Nail Power”, günlük hayatta ... ( devamı )

Sonbahar’da CliC’ten bayanlara özel yeni çerçeveler

T-Mex Dış Ticaret A.Ş.’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği “CliC” markası sonbahar sezonunu bayanlara özel yepyeni bir seri ile karşılamaya hazırlanıyor. 2006 senesinde Türk tüketicileri ile tanışan CliC marka optik çerçeveler, ... ( devamı )

Sizin babanızın CliC’i hangisi?

Babalarımızın hayatlarındaki birinci öncelik her zaman için ailelerine sıcak ve konforlu bir yuva sağlamak, çocuklarına iyi bir eğitim verebilmek, zamanı geldiğinde tüm aileyi güzel anılarla dolu bir tatile çıkarmak ve ihtiyaç olduğu ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1