Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Lojistik Ulaştırma

TCV’nin bir sonraki durağı Busworld 2014!

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, yenilikçi ürünleri sayesinde toplu taşımacılık sektörüne verimli çözümler sunan TCV, ürettiği son teknoloji otobüsleriyle yoluna devam ediyor. TCV otobüslerin şimdiki durağı ise Busworld ... ( devamı )

İhracatçı’nın Malı Artık Gümrükte Beklemeyecek

Avrupa’nın ve Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından Ekol, gümrük işlemlerini daha hızlı yapabilmek adına bir ilke imza attı. Ekol, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile ihracatı kolaylaştıran AEO “Yetkilendirilmiş ... ( devamı )

Ekol Avrupa’nın En Hızlı Yayılan Türk Lojistik Şirketi Oldu

1996’da Ekol Almanya ile başlayan Avrupa yatırımlarını artırarak sürdüren Ekol, 2012 yılı içinde 5 farklı ülkede daha yatırım yaparak Avrupa’da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi oldu Avrupa’da en hızlı ... ( devamı )

Alışan Grup Gıda Likit Taşımacılığı Alanında Yeni Bir İş Ortaklığına İmza Attı

Alışan Lojistik Gıda Sektörüne Yönelik Çözümlerine Devam Ediyor Alışan Lojistik; Adana Organize Sanayi bölgesinde yer alan; gıda sektöründe uluslararası platformda da faaliyet gösteren firma ile gıda likit taşıması ... ( devamı )

Ekol Lojistik Proje Taşımacılığında Fark Yaratıyor

Proje taşımacılığı konusunda kapsamlı ve yüksek kaliteli hizmet veren Ekol, ağır ve hacimli yükleri tam zamanında ve uygun fiyatlarla istenilen noktaya ulaştırıyorGeniş bir hizmet yelpazesine sahip olan, Türkiye ve Avrupa’nın ... ( devamı )

Alışan Lojistik SITL Europe 2012’ye ziyaretçi olarak katıldı.

SITL Europe 2012 Fuarı ile Uluslararası Platformlardaki Faaliyetlerini HızlandırdıTürkiye’de lojistik sektörünün en önemli firmalarından olan Alışan; dünyanın en saygın uluslararası lojistik çözümleri fuarlarından biri olan ... ( devamı )

Kıta Lojistik ’ten ilk üç ayda 6 bin tonluk dev taşıma

Türkiye’nin proje taşımacılığında önde gelen lojistik firmalarından biri olan Kıta Logistics yılın ilk üç ayında önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Toplam ağırlığı yaklaşık 6 bin ton olan malzeme deniz yolu ile Finlandiya ve ... ( devamı )

Ekol Lojistik “Speedy” hizmeti ile Uçak Hızında Sevkiyat

Ekol Lojistik “Speedy” hizmeti sayesinde acil sevkiyatları ve az hacimli yükleri olan müşterilerine hava taşımacılığının hızını çok daha düşük maliyet ile sunuyor Türkiye’nin en büyük entegre lojistik şirketlerinden olan ... ( devamı )

Kıta Logistics Dünya Yollarında Bin Km, Türkiye’ de Bir Ağaç

KITA LOGISTICS, “Bin’de Bir Ağaç” isimli proje ile kat ettiği her bin kilometre yol için Ege Orman Vakfı ile birlikte bir ağaç dikiyor. Hızla azalmakta olan ormanlarımızın artması açısından son derece önem arz eden bu kampanyanın ... ( devamı )

Yılın en iyi filo yöneticisini arıyoruz!

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan ve Ekonomist dergisi, “2011’in En İyi Filo Yöneticisi”ni arıyor. Organizasyona 25 ve üzeri hafif ticari veya binek araçtan oluşan her şirketin filo yöneticisi başvurabiliyor Ekonomist ... ( devamı )

Yeni Crafter’ da Türk kullanıcılara özel donanımlar

Yeni Crafter’ın Türk tüketiciler için geliştirilen özelliklerini önce Almanya, sonra kullanıcılar onayladı Volkswagen Ticari Araç’ın büyük sınıf hafif ticari araç segmentindeki temsilcisi olan ve her yönüyle yenilenerek ... ( devamı )
Firma: Volkswagen

Atlantik Uçuş Okulu Türkiye nin pilot açığını AFA kapatacak

Türkiye’deki pilot ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu işbirliği ile Atlasjet tarafından kurulan Atlantik Uçuş Okulu - Atlantic Flight Academy (AFA) eğitimlerinebaşladı. AFA, yakın ... ( devamı )

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Bütün ev eşyalarınızı ve diğer mallarınızı geniş kapsamlı son model servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en kaliteli, en dikkatli,en güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı garanti ediyoruz.Ev eşyası,ofis, banka, okul, ... ( devamı )

Keçiören Evden Eve Nakliyat

ANKARA Keçiören de kurulmuş olan, yaygin filosu ve tecrübeli eleman kontenjani ile sehir içi - sehir disi, evden eve ve is yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayisindan ödün vermeksizin tüm yurtta, müsteri memnuniyetini göz ... ( devamı )

Biletini www.emirates.com.tr den alanlara özel indirimler!

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, 13-14 Temmuz tarihlerinde biletlerini www.emirates.com.tr’den alan yolcularına tüm sınıflarda çok avantajlı fiyatlar sunuyor. 13-14 Temmuz tarihlerinde www.emirates.com.tr adresinden herhangi bir Emirates ... ( devamı )

Ulusoy la ister karadan, ister denizden Almanya ...

Ulusoy, yaz sezonu ile birlikte Almanya ile Türkiye arasında yoğunlaşan yolcu taşımacılığında deniz yolundan gerçekleştirdiği tarifeli seferlerine bu sene kara yolunu da ekledi. Ulusoy, yurtdışı seferlerini gerçekleştirdiği ... ( devamı )
Firma: Ulusoy

North Hub Services Stockholm’de de hizmet verecek

NHS, Primera Air ve Pegasus Havayolları ile Stockholm’deki operasyonlarına başladı. Kuzey Avrupa’nın önemli şirketlerinden olan ve yüzde 50’sine Havaş’ın ortak olduğu (Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.) North Hub Services (NHS), ... ( devamı )
Firma: Havaş

Skywards Sekiz Ödülle Galibiyet Serisine Devam Ediyor.

Emirates’in Skywards Sadakat Programı; Yılın Programı ile Lider Havayolu Ödül Programı’nı kazandı. Skywards, yakın zamanda gerçekleşen World Travel Awards ödülleri’nde Orta Doğu’nun Lider Havayolu Programı olarak oy topladı. ... ( devamı )
Firma: Skywards

Sky Airlines yolcularını şimdi de Miles&Sky ile gökyüzünde gülümsetecek

Miles&Sky kart ile yolcular biriktirdikleri millerle Sky Airlines’ın yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarına bedava seyahat edebilecek, dünyanın en romantik otellerinden Adam&Eve’de hafta sonu tatilini geçirebilecek. Ayrıca kart sahipleri, ... ( devamı )

Emirates Grubu, 2010-2011 mali yılını rekor kârla tamamladı

eGrup kârı yüzde 42.9 artarak 1.6 milyar dolara ulaştı Emirates Havayolu kârı 1.5 milyar dolara çıkt dnata ise 152.6 milyon dolarlık rekor kâr elde etti Emirates Grubu, zorlu küresel ticaret ortamına rağmen 1.6 milyar dolarlık (USD) ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son