Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Kültür Sanat Magazin

“Sahiden” BURAY Geliyor!

İlk albümü “1 Şişe Aşk” ile geçen yılın en iyi çıkışları arasında gösterilen, 6 ayda aldığı 21 ödülle müzik yolculuğuna başarılı bir giriş yapan Buray, yeni albümü “Sahiden” ile geliyor... “SAHİDEN” BURAY ... ( devamı )

Refik Yurtsever Solo Resim Sergisi “GÖRÜMÜMLER”

Refik Yurtsever Solo Resim Sergisi “GÖRÜMÜMLER” 24 – 30 Kasım 2016 tarihlerinde Nişantaşı ART212 Sanat Galerisi’nde Çiçek dürbününden “Görünümler”… Görünen değişiyor ama birbirinin üstüne yığılarak… Yurtsever’in ... ( devamı )

Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Destek Platformu Başlıyor

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, bu yıl ilk kez 11-15 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği “Boğaziçi Film Festivali Yapım Destek Platformu” ile Türk Sinema sektörüne önemli bir katkı sunmayı amaçlıyor. Platform, bu sene “TRT ... ( devamı )

TRT Radyoları Reklam Gelirleriyle de Zirvede

TRT Radyolarının tarihinde ilk kez, reklam gelirleri giderlerinin üzerine çıktı. Tüm reklam verenlerin tüketicilere hızlı, kolay, uygun bütçeyle ve etkili olarak ulaşmak istemesinin yanında, hedef kitle içinde bulunan tek bir kişinin bile ... ( devamı )

Türkiye Gezginler Kulübü Derneği Karma Sergisi

Starcity’de Gezginler Kulübü’nün fotoğraf sergisiyle kısa yoldan dünyayı gezmeye hazır olun! Farklı şehirlerin ve bambaşka kültürlerin izlerini bulacağınız fotoğraf sergisi 01 Aralık’tan itibaren Starcity’de. Türkiye ... ( devamı )

Tamam Mıyız?’ın afişi “Tamam!”

Tamam Mıyız?’ın afişi “Tamam!”Çağan Irmak afişi yayınladıTaff Pictures’ın sunduğu, TIMS Productions yapımı, Tamam Mıyız? filmi 29 Kasım’da sinemalarda..Senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, başrollerinde ... ( devamı )

Altın Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

“Türkiye’nin Kitapçısı” Özel Yaklaşımı ile Herkese Kitap Okutmayı Hedefliyor.

Günümüz internet teknolojilerinin en son özellikleri ile donatılmış olan kitapas.com sitesi “Türkiye’nin Kitapçısı” sloganıyla yola çıkıyor. Mevcut kitap pazarına yönelmek yerine kendine özel uygulamaları ile yeni okur kitleleri ... ( devamı )

Böyle Evlilik Teklifi Görülmedi

Dijital sektörün bilindik isimlerinden Cem Eroğlu, 24 Nisan 2013 Çarşamba günü bir ilke imza atarak hayatını paylaşmaya karar verdiği Sema Aydın’a Türkiye’nin önde gelen bir çok mecrasında ilanı aşk ederek evlenme teklifinde ... ( devamı )

Rüya Gibi Bir Sevgililer Günü’ne Hazır Mısınız?

14 Şubat Sevgililer Günü’nde yüzlerce mekân büyüleyici atmosferlerinde birbirinden güzel etkinlikler ve tadına doyulmaz menüleriyle âşıklara unutulmaz bir gün vaat ediyorlar. Bu özel güne yakışır pek çok sürprizle birbirinden ... ( devamı )

Türkiye’nin En Keyifli Yolculuk Deneyimine Hazır mısınız_

Yeni Nesil Medya Dünyasının Artık Yepyeni Bir “Seyahat ve Gezi” Sitesi Var. www.ilkdefagidiyorum.com Alışılmışın dışında ezber bozan bir tarzla yola çıkan ilkdefagidiyorum.com “Seyahat ve Gezi” konseptinin yanı sıra ... ( devamı )

“Ustalara Saygı”da bir mizah emekçisi: Zeki Alasya

Etkinlik: Ustalara Saygı Toplantısı – Zeki AlasyaTarih: 18 Şubat PazartesiYer: Melih Cevdet Anday Sahnesi- Akatlar Kültür MerkeziSaat: 20.00Türü: Ücretsiz Beşiktaş Belediyesi tarafından sekiz sezondur düzenlenen “Ustalara Saygı” ... ( devamı )

Zehra Başaran Resim Sergisi

Zehra Başaran 7. kişisel resim sergisiyle sanatseverlerle buluşuyor. Sanatçı, son dönem eserlerinde bireyin hayatta kalma ve hayata tutunma içgüdülerini ele almakta. Başaran’ın resimlerinde hayata karşı mücadele veren figürler ... ( devamı )

Festivalde “Chick Corea Trio” ile unutulmaz bir caz gecesi yaşandı!

Dünyaca ünlü sanatçı ve grupları Antalya’da buluşturan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali , caz müziğin yaşayan efsanesi Chick Corea ve triosu ile unutulmaz bir geceye ev sahipliği ... ( devamı )

Sanatorium Sezonu Yağız Özgen’in ikinci kişisel sergisi “Tayf” ile açıyor

Yağız Özgen’in “Tayf” adlı ikinci kişisel sergisi 13 Eylül - 20 Ekim 2012 tarihleri arasında Sanatorium’da izleyici ile buluşuyor. Sergideki çalışmalar, bilgisayarların belirli komut kümesine dayandırılarak işleyen yapısına ... ( devamı )
Firma: Sanatorium

Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

Altın Portakal Savaşa Karşı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi&Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle 6-12 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, çok özel bir gösterim programına evsahipliği yapacak. ... ( devamı )

TPC’ ye uluslararası kalite ödülü

Websitemiz " http://www.turkishpaintings.com ", Business Initiative Directions (BID) tarafından, her yıl düzenli olarak verilen ve dünyanın en prestijli ödülü olan "World ... ( devamı )

PAPIER d’ARMENIES’ den güzel kokulu Anadolu, Ermeni ve Yunan şarkıları

Bugüne kadar yayınladığı üç albümle, özellikle “farklı kültürleri” buluşturmayı amaçlayan ETERNA MÜZİK, Fransa’da yaşayan Ermeni bir grup müzisyenin oluşturduğu PAPIPERS d’ARMENIES isimli grubun yine aynı ... ( devamı )

Park 156 Hotel’ de, iftar vakti

Park 156 Hotel’de, Marmara Denizi ayaklarınızın altında, Prenses Adaları sanki elinizi uzattığınızda dokunabileceğiniz kadar yakın… Kartal’ın sahil şeridinde deniz kıyısında yer alan Park 156 Hotel, 11 ayın ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »»