Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Kamu Kuruluşu

Temiz İlçe, Sağlıklı Gelecek

Temiz İlçe, Sağlıklı Gelecek Temizlik konusuna verdiği önem ve yaptığı çalışmalarla İstanbul’un en temiz ilçesi olan Ümraniye’de temizlik ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ümraniye Belediyesi ilçe genelinde ... ( devamı )

Ümraniye Belediyesinden Geleceğin Sporcularına Tam Destek

Ümraniye Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren toplam 5 amatör spor kulübüne, futbol sezonu öncesinde, antrenman eşofmanı, forma, şort, tekmelik, kaleci eldiveni ve futbol topundan oluşan malzeme yardımı yaptı. Ümraniye Belediyesi, ... ( devamı )

Şişli Belediyesi’nden “Engelleri Kaldıralım Yürüyüşü”

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla Şişli Belediyesi, engellilerin katıldığı bir yürüyüş düzenledi. Şişli Meydanı’ndan başlayan yürüyüşe, Altı Nokta Körler Derneği İstanbul Şubesi, İstanbul Tüm ... ( devamı )

Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantı İçin Ümraniye Av Köşkünde Buluştu

Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu yakası Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Canın ev sahipliğinde Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti. Bölgenin sorunlarını ... ( devamı )

Nehir’ler Hayata Hep Gülümseyerek Baksın

Doğuştan kas güçlüğü hastası olan Beykoz Sadettin Gökçepınar İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Nehir Ünver, anne ve babasının desteğiyle hayata hep gülümseyerek bakıyor. Yürüyemeyen kızı Nehir’e krediyle özel sandalye ... ( devamı )

Hayri İnönü Karanlıkta Hayatı Deneyimledi

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Gayrettepe Metro İstasyonu içerisinde yer alan “Dialogue in the Dark” sergisini ziyaret ederek hayatı karanlıkta deneyimledi. Dünya üzerinde 30 ülkede, 135 şehirde, 8 milyondan fazla ziyaretçinin ... ( devamı )

Eski Milli Futbolcu Abdülkerim Durmaz: “Milli Formayı Haketmiyorlar”

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Spor Sohbetleri programına spiker Ertem Şener ve eski milli futbolcu Abdülkerim Durmaz konuk oldu. Milli takımla ilgili konuşan Durmaz: “Şimdiki futbolcuların çoğu milli formayı haketmiyor” dedi. ... ( devamı )

Ümraniye Belediyesi Çocuklara Çevre Bilinci ve Eğitimini Aşılıyor

Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından ilçedeki ilk, orta, lise ve özel okullarda 110 bin öğrenciye çevre bilinci ve eğitimi veriliyor. Ümraniye Belediyesi, çocuklarda çevre bilincinin yerleşmesi ... ( devamı )

Beykozlular Yağmura Aldırmadan Koştular

Beykoz Belediyesi tarafından sporun önemine dikkat çekmek ve sporu yaygınlaştırmak amacıyla 2010 yıldan bu yana düzenlenen Halk Koşusu 5. Kez ilçe sakinlerinin heyecanlı rekabetine sahne oldu. Beykoz Belediye Başkanlığı 5. Geleneksel ... ( devamı )

Başkan Saka’ya Jandarma Komutanlarından Ziyaret

Edremit İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlkay Gül, Ayvalık İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Faruk Özdemir ile birlikte Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya ... ( devamı )

Altyapı’da Büyük Adım

Edremit Belediyesi Başkan Vekili Fatih Çağların talimatıyla, Fen İşleri Müdürlüğü İlçe merkezinde alt yapı yağmur suyu projesini hayata geçirdi. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan birinci projede ... ( devamı )

Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle “Her Cuma Yeni Sinema” Yeni Sezon Başlıyor

25 Ekim 2013'de başlayacak "Her Cuma Yeni Sinema” etkinliği yeni sezonuyla Levent Kültür Merkezi’nin perdeleri her hafta yeni bir Türk filmi için açılacak. Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik ... ( devamı )

Bâb-ı Şefkat dergi fuarında...

Darülaceze Başkanlığının yayını olan Bâb-ı Şefkat dergisi fuarda okuyucusuyla buluştu. Birbirinden farklı tarz ve yaklaşımlara sahip kültür, sanat, ilim, çocuk, tasavvuf, kadın, düşünce ve edebiyat dergi editörlerinin ... ( devamı )

Sancaktepe Belediyesi’nden Yeni Bir Sosyal Tesis Daha

Sancaktepe Belediyesi’nden Yeni Bir Sosyal Tesis Daha “Ortadağ Sosyal Tesisi” hizmete girdiToplam 16 dönüm yeşil alanı bulunan soysal tesiste; yürüyüş parkurları, süs ha­vuzları, çocuk oyun parkları ve araç otoparkı yer alıyor. ... ( devamı )

Şişli Kent Kültür Merkezi’nde Ekim Ayı, Tiyatro Demek

Şişli Belediyesi’ne bağlı Kent Kültür Merkezi, Ekim ayında sanatseverleri dopdolu bir programla karşılıyor. Sanatseverlerin yeni gözde kültür merkezi Şişli Kent Kültür Merkezi, Ekim programıyla sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. ... ( devamı )

Tuncel Kurtiz hayatını kaybetti

Eski Edremit Kaymakamı Vala Kurtiz'in oğlu olan, Sanatçı Tuncel Kurtiz hayatını kaybetti.Edremit Belediye Başkan Vekili Engin Sağdıç, tarafından yapılan açıklamada, “Edremit’te 1951-52 yıllarında Kaymakamlık yapan Vala Kurtiz’in ... ( devamı )

‘50’sinde Erkek’ Portakal’ın Konuğu

Gazeteci Tuluhan Tekelioğlu’nun “50’sinde Erkek” adlı ünlü belgeseli 50. Uluslar arası Antalya Altın Portakal Film Festivali programı kapsamında gösterime girecek.AKM Perge Salonu’ndaki gösterimin ardından Tuluhan Tekelioğlu’yla ... ( devamı )

Edremit Belediyesi 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Edremit Belediye Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, ebediyete intikal etmiş olan gazileri rahmetle, hayatta olan gazileri de minnet ve şükranla anıldığını kaydetti.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ... ( devamı )

Selman Dede Yağlı Güreşleri’ne büyük ilgi

Selman Dede Yağlı Güreşleri gelenekselleşiyorİnci er meydanında Ağadan altın yağmuru Hendek Belediyesi 15.Geleneksel Selman Dede Yağlı Güreşleri renkli görüntülere sahne oldu. Hendek Belediye Başkanı ve 2000-20001-20012 ... ( devamı )

“Kentsel Dönüşümü Belediyeler Yürütecek”

Marmara Belediyeler Birliği´nin gündemi kentsel dönüşüm olan Meclis Toplantısı, Bursa´da gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genel Müdürü Vedad Gürgen, kentsel dönüşümü bakanlığın başlatacağını, ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son