Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

İş yönetimi ve Danışmanlık

CRN İletişim Danışmanlığı’ na yeni bir marka

Profesyonel prodüktörleri, genç dinamik aranjör ve bestecileriyle müziğin her türünde, inandigi projeler ile Türkiye'de müziğe kalite getirmeyi hedefleyen Milhan Müzik, bebekler için hazırlanan ninni perisi cd’lerinin medya ilişkilerinin ... ( devamı )

Türkiye’nin Lider Firmaları İspanya’da

İspanya Hükümeti Asturias Bölgesi ticari temsilcisi olan UNICO Danışmanlık, şirket ortaklarından Diego Garcia Pastor ile beraber, TEKFEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği ),ESRAY firmalarını ... ( devamı )

2013 Yılı Türk Patent Sahiplerinin Yılı Olacak

Türk patent sahiplerine, patentlerinin nakde dönüşmesini sağlayacak mekanizmanın hayata geçeceği Patent Borsasından sonra tek belge ile 25 AB ülkesinde geçerli olacak Ortak Patent Belgesi de yolda. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ... ( devamı )

Girişimcilik Engel Tanımaz Projesi ve Hemenisara.com

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokole göre engellilerin girişimcilik konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmak ve kendi işlerini kurmalarını sağlamak amacıyla ... ( devamı )

HBS İnsan Kaynakları Sektörün Nabzını Düzenlemeye Devam Ediyor

HBS İnsan Kaynakları ekibi 13-14 Şubat 2013 tarihlerinde MCT’nin gerçekleştirdiği İnsan Kaynakları Zirvesi’nde standı ve kurumsal ekibiyle yer aldı. Zirve boyunca katılımcılarla yeni işe alım trendleri, zorlandıkları pozisyonlar, ... ( devamı )

Geçici iş ilişkisi 500 bin kişiyi iş sahibi yapacak

Hemenisara.com’un da liderlerinden biri olduğu kariyer siteleri platformu, yeni yasa ile birlikte gelecek revizyonlara hazırlanıyor. Özellikle Amerika ve Avrupa'da yaygın bir şekilde kullanılan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ... ( devamı )

HBS İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Zirvesinde

HBS İnsan Kaynakları ekibi 13-14 Şubat 2013 tarihlerinde Lütfi Kırdar’da gerçekleşecek olan MCT’nin hazırladığı İnsan Kaynakları Zirvesinde meslektaşları ile buluşuyor. Zihin Haritalarının yaratıcısı Tony Buzan’ını dinleyeceğiniz ... ( devamı )

Hemenisara.com 2013’ü Altın Yılı Olarak Hedefliyor

İşverenlerin, insan kaynakları profesyonellerinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli aday havuzuna ulaşmanın; en kolay ve en hesaplı yolu olmayı kendine ilke edinen hemenisara.com, her gün geliştirdiği kullanım ayrıcalıkları ve avantajlarıyla, ... ( devamı )

İK Otoriteleri Bilgi Kirliliğinde Zaman Yerine HBS Danışmanlığına Güveniyor

HBS İnsan Kaynakları araştırma ekibi 2012 sonbaharında şirketlerin gündemini araştırdı. İK Profesyonellerinin elindeki dijital araçlar arttıkça çeşitli aday datalarına yönelik birden fazla geçerli, geçersiz kaynak olması ... ( devamı )

Kariyer Portallarından Beklenti Giderek Artıyor

Firmaların aday araştırma süreçlerinde en çok kullandıkları kaynaklardan biri olan kariyer portalları firmaların beklentilerini karşılamakta ivme kaybediyor. Özellikle uzun yıllardır sektörde lider olan firmalar etkin özgeçmişlere ... ( devamı )

Yandex.Browser ve Lamborghini Gallardo ile Turbo hıza alışın!

Yandex’in yeni iletişim yüzü Master Yandex’in geçtiğimiz hafta Cumartesi günü müjdelediği sürprizin ayrıntıları belli oldu:Lamborghini Gallardo LP560-4 Dünyanın en üstün teknolojilerinin eseri olan Lamborghini’yi kazanmak isteyen ... ( devamı )
Firma: Maxus

İyiGirişim Zirvesi Endeavor ve İZKA işbirliğinde İzmir’de Gerçekleşti

Birçok ülkede etkin girişimciliği destekleyerek, sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın itici gücü olmayı ve global bir değişimin öncülüğünü yapmayı hedefleyen Endeavor Derneği ile girişimciliği destekleyerek bölgesel gelişmeyi ... ( devamı )

PRNet A.Ş Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;

HAFTANIN EN’LERİ PRNet A.Ş, geçtiğimiz hafta basında en çok bahsi geçen olay ve kişileri raporladı. 16 – 22 Temmuz tarihleri arası yapılan araştırma sonuçlarına göre, “Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;HAFTANIN ... ( devamı )
Firma: PRNet

CRN İletişim Danışmanlığı’ na iki Yeni Müşteri birden…

CRN İletişim Danışmanlığı, dünyanın en prestijli jürisince bir çok tasarım ödülüne layık görülen BergHOFF mutfak ürünleri’nin kurumsal iletişim danışmanlığını ve medya ilişkileri yönetimini üstlendi. BergHOFF ... ( devamı )

Avrupa Birliği Patenti Nihayet Geliyor

Yıllardır Avrupa Birliği Devletleri arasında tartışma konusu olan “Avrupa Birliği Patenti” artık bir hayal olmaktan çıkıyor. Topluluk Markası (CTM) ve Topluluk Tasarımı korumasını hızlıca uygulamaya alan Avrupa Birliği ... ( devamı )

Önleminizi Alın, Sıcaklar Sizi Bunaltmasın!

Ünlülerin Doktoru Medikal Estetik Hekim Dr. Alp Mamak’tan sıcaklarla baş etmenin ipuçları… Aşırı sıcaklar, kişileri ruhsal olarak olumsuz etkileyip, sinirlerin gerilmesine neden olabiliyor. Ünlülerin Doktoru Medikal Estetik ... ( devamı )

Yöresel peynirler koruma altında

Yöresel yemek kültürü açısından zengin bir ülke olan Türkiye aynı zamanda bir peynir cenneti Dünya’da çok büyük bir çeşitlilik gösteren aroma, tat, yapı ve şekle sahip peynirler tanındıkça, üreticiler ürünlerinin ... ( devamı )

Human Business Solutions farklılıkların sinerjisini arıyor.

2011’in son aylarında sektöre hızlı ve etkili bir giriş yapan ve 2012’nin ilk yarısını bitirirken sektördeki yerini sağlamlaştırarak koruyan HBS İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi hem iş arayanlara hem şirketlere farklı ... ( devamı )

İnsan Kaynakları Danışmanlığı Alanında İnsana Saygı Ödülü Bu Yıl da Akkariyer Danışmanlık’ ın Oldu

İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Kariyer.net ‘in düzenlediği İnsana Saygı Ödülleri kapsamında AKkariyer Danışmanlık, İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında ... ( devamı )

Uluslararası fonların gözü Türkiye’ nin atık su pazarında

Türkiye'nin su ve atık su pazarının ileri teknolojilere yönelmesi büyük sektörel fırsatları beraberinde getiriyor Frost&Sullivan'ın araştırmasına göre Türkiye'nin su ve atık su pazarı ciddi bir büyümenin eşiğinde bulunuyor. ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son