Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

İnternet -Bilişim

Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı

Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
Firma: Kozmy

Toshiba Dünyanın İlk Ultra HD 4K Notebook’larını CES 2014’de duyurdu.

LAS VEGAS- CES 2014– Toshiba Amerika Bilgi Sistemleri’ne bağlı Toshiba Dijital Ürünler Birimi bugün dünyanın ilk Ultra HD 4K ekrana sahip notebook’larını CES 2014’te duyurdu. Tecra W50 mobil iş istasyonu (workstation) mühendisler ve ... ( devamı )

“Bombom ⅡKahraman Ol“ Dünya Şampiyonası Maçı seni tutkulu çarpışmaya davet ediyor!

Yılda beş yüz milyon giriş! Bu yaz "Bombom" oyuncuları en doruk maçtalar. "Bombom Ⅱ——Kahraman Ol" Dünya kupası (Dünya Bombom Şampiyonası) bomba gibi açılıyor! Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika olarak dört kıtada elit kişiler ... ( devamı )
Firma: Elex Tech

Genç Profesyoneller Dijital Pazarlama Akademi’de Buluşuyor!

İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. ... ( devamı )

Indra, akıllı şehir planlama sektöründeki gelişmelerine bir yenisini daha ekledi.

İspanya’nın bir numaralı IT firması Indra, akıllı şehir planlama sektöründeki gelişmelerine bir yenisini daha ekledi. Indra, İspanya’nın Katalan şehri Barcelona’da 13-15 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Dünya Akıllı ... ( devamı )
Firma: Indra

BlackBerry PlayBook 23,90 TL’den başlayan taksitlerle TTNET’te

BlackBerry PlayBook OS 2.0 32 GB’lık modeliyle ayda 23,90 TL’den başlayan taksitlerle TTNET’te Teknoloji dünyasının lider markalarından BlackBerry’nin PlayBook tabletinin 16 GB’lık modelinden sonra 32 GB’lık modeli de TTNET satış ... ( devamı )
Firma: TTNET

Yandex İstanbul Ofisi

Yandex İstanbul ofisi2012 Mart ayında Yandex.Türkiye ekibi, APA GİZ Plaza Kat: 21, Büyükdere Cad. No: 191, 34330, Levent - İstanbul / Türkiye adresindeki yeni ofisine taşındı. Ofisin iç dekorasyonu Yandex’in diğer ofislerinin dekorasyonlarını ... ( devamı )
Firma: Yandex

Yandex Nedir?

1. Yandex Nedir? Yandex, Türkiye’deki kullanıcılar ve Türkiye hakkında bilgi arayan herkes için geliştirilmiş, kullanıcılarına İnternet’te aramanın yanı sıra haberler, e-posta gibi birçok farklı İnternet servisi sunan bir arama ... ( devamı )
Firma: Yandex

Polycom ve Ericsson, Telekom Operatörleri İçin Standartlara Dayalı HD Görsel İletişim Çözümü Sunuyor

Standartlara dayalı tümleşik iletişimde dünya lideri olan Polycom ve telekom operatörlerinin lider teknoloji ve servis sağlayıcısı Ericsson, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde operatörlere ekonomik ve birlikte çalışabilir ... ( devamı )

Polycom HD Video Görüşmeyi Cebe İndirdi

Polycom, Apple Iphone 4S için geliştirdiği yeni RealPresence® Mobil Uygulaması ile Akıllı Telefonlar İçin İlk Kurumsal Ölçekli Video İşbirliği Çözümünü Açıklıyor Tablet kullanıcılarının popüler uygulaması olan Polycom® ... ( devamı )

Indra’ dan Enerji Ağlarını ve Altyapılarını Koruma Projesi

İspanya’nın lider Avrupa’nın öncü bilgi teknolojileri şirketi Indra kameralar aracılığıyla kurulumu ve kontrolü yapılabilen bir güvenlik sistemi geliştiriyor. Elektrik santrallerinin, trafoların ve elektrik direklerinin güvenliğini ... ( devamı )
Firma: Indra

Tiyatronun usta oyuncuları bu kez Bilkom için sahnedeydi

Türkiye’nin lider dijital yaşam koçu Bilkom, Mac bilgisayarların eşsiz özelliklerini ve bilinmeyen yönlerini kullanıcılarla paylaşabilmek amacıyla sahne şovlarına başladı. Aralık ve Ocak aylarında Mediamarkt&Saturn Bayrampaşa ... ( devamı )
Firma: Bilkom

1 Yılda 1 Milyon Cevap: KizlarSoruyor.com 1 Yaşında

KizlarSoruyor.com Sevgililer Günü'nde 1. yaşgününü kutlamaya hazırlanıyor. Sıradışı sosyal paylaşım sitesi KizlarSoruyor.com 14 Şubat 2012'de 1. yaşgününü kutlayacak. Beta yayınını bitirip normal yayına geçtiği ... ( devamı )

Sevgililer Günü’nde O’na Apple almak için çok neden var!

“Sevgililer Günü”nde, “Dijital Yaşam Koçunuz” Bilkom güvencesi ile sunulan Apple ürünlerinden birini sevdiğiniz kişiye hediye etmek için sayısız neden var! Sevdiklerine Apple ürünlerinden birini armağan etmek isteyenler, ... ( devamı )
Firma: Bilkom

Apple Yardım 2011’ in dikkat çeken uygulamaları

2012 yılına sayılı günler kala App Store'dan en çok indirdiğimiz uygulamaların bir listesini hazırladık. App Store verilerine göre geçen yıl Türkiye'den en çok indirilen uygulama yine Facebook oldu. Onu sırasıyla IBB Trafik, Smurfs' ... ( devamı )

İndra Rusya Kamu Şirketi ile İşbirliği Antlaşması İmzaladı

Avrupa’nın lider konumdaki İspanyol bilgi teknolojileri şirketi Indra ile Rus kamu şirketi Rus Teknolojileri, ortak teknoloji projeleri üretimi için bir ön anlaşma imzaladı. Indra, Rus Teknolojileri ile yaptığı bu anlaşma ile Avrupa ... ( devamı )
Firma: Indra

Adobe Creative Suite yazılımının sürümünü yükseltenler anında %20 indirim kazanıyor

Adobe Creative Suite 2, 3, 4 yazılımlarını CS5.5’e yükselten herkes, anında yüzde 20 indirim kazanıyor. Sadece CS5 ya da CS5.5 kullanıcıları gelecek CS versiyonlarına sürüm yükseltebilme hakkına sahip olabilecek. Kampanya, 31 ... ( devamı )
Firma: Adobe

Huawei CeBIT’ te iş dünyasını en ileri çözümlerle tanıştıracak

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünyanın en büyük çözüm sağlayıcılarından biri olan Huawei, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da iş dünyasını yenilikçi ... ( devamı )
Firma: Huawei

Huawei bilgiyi buluta taşıdı, gelecek için AR GE ye yatırım yaptı

Telekom alanındaki deneyimleri ve ileri teknolojisiyle sürekli gelişen Huawei, faaliyet coğrafyasına kattığı Türkiye’de 2002 yılından bu yana gerçekleştirdiği gelişmeyi ve hedeflerini ICT Eurasia’da anlattı. Dünya’daki 2. büyük ... ( devamı )
Firma: Huawei

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son