Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

İnşaat ve Dekorasyon

Evora İstanbul’daki Ticari Üniteler Açık Satışta

Toplam 4.979 daireden yüzde 91’i satılan, yaklaşık 3.000 dairesi teslim edilen Evora İstanbul’da son 35 ticari ünite açık satışa çıkarıldı. Projedeki 300 daire için ise % 12 indirim veya 50 ay sıfır faiz avantajı sağlanıyor.İstanbul Anadolu ... ( devamı )

Concord İstanbul’un 2. Etabı satışa çıktı

Fikirtepe’de ikinci perde açıldı Concord İstanbul’un 2. Etabı satışa çıktı Kadıköy’deki değişimin ilk temelini Concord İstanbul ile atan Teknik Yapı 2. Etap satışlarına başladı. Toplam 553 daire ve 10 ticari üniteden ... ( devamı )

Astro Beylikdüzü Projesi 40 Ay Vade Sıfır Faiz

Batı yapı tarafından Beylikdüzü’ nün en değerli bölgesinde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesi konumu ve mimarisiyle dikkatleri üzerine çekiyor…Astro Beylikdüzü, her metrekaresi kullanım açısından son derece elverişli 1+1 ve ... ( devamı )

Resim İstanbul’da lansman kampanyası ilk ve son kez 31 Mayıs’a kadar uzatıldı

Sancaktepe’de Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul, Nisan ayında büyük ilgi gördü. Satış ofisinde yaşanan bu yoğunluk üzerine Ortadoğu Grup ilk ve son kez lansman kampanyasını 31 Mayıs’a kadar uzatma kararı aldı. ... ( devamı )

ERA Türkiye’nin uzman eğitimcilerinden kentsel dönüşüm semineri

ERA Türkiye düzenlediği eğitimlerle gayrimenkul danışmanlığı sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. ERA Türkiye tarafından sektörde ilk defa gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm danışmanlığı seminerinde, ... ( devamı )

İntema Mutfak Alana Elica Davlumbazlar Çok Özel Avantajlarla

Basın Bülteni / Eylül 2013 İntema Mutfak, mutfağını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir sonbahar kampanyası sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında İntema Mutfak alana tasarım harikası Elica ... ( devamı )

Asrın Konutları’ndan Kaçırılmayacak Fırsatlar

Kuran İnşaat tarafından Beylikdüzü’ nün merkezinde inşa edilen Asrın Konutları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor... Şehir hayatının tam ortasında huzur ve konforu bir arada sunan Asrın Konutları sizleri eşsiz bir yaşama davet ... ( devamı )

Adlon Golf Society Residence

Havaalanından lüks bir araçla alınsanız… Hatta eviniz ve istediğiniz yemekler hazırlansa… 5 yıldızlı sosyal tesis imkanınız olsa… Tüm bunları tapulu evinizde yaşasanız… BB Group tarafından inşa edilen Adlon ... ( devamı )

Pusula İnşaat Nefes Residences’ta Kampanya

Beylikdüzü Pusula inşaat'ta 15 günlük kampanya Rüya Nefes Residence 64.000.00 TL den başlayan fiyatlarla Nakitte % 15 Vadelide % 5 indirim 15 gün için 15 daire % 1 Kdv Oranıyla Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlardan meydana gelen projedeki 1+0'ların ... ( devamı )

İstanbul’un Yeni Simgesi “Dumankaya İKON” da Yaşam Başlıyor

İstanbul’un üçüz kulesi ve özgün mimarisiyle Anadolu Yakası’nın “ikon” projesi Dumankaya İKON’da teslimler başladı. 03 Ocak 2013, İstanbul - Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın ... ( devamı )
Firma: Dumankaya

Knauf, en çok patent alan firma seçildi

Knauf, Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından şirketlerin 2011 verilerine dayanılarak yapılan değerlendirmede “Ar- Ge Dalında En Çok Patent Alan Firma” ödülüne layık görüldü.Kuru yapı sistemlerinde dünyanın lider kuruluşlarından ... ( devamı )
Firma: Knauf

Uğur Dumankaya: KDV Uygulamasında Belirsizlik Ortadan Kalktı

02 Ocak 2013, İstanbul – Maliye’nin 2013 yılı Ocak ayı itibariyle yürürlüğe koyduğu yeni KDV uygulamasına göre, büyükşehirlerde metrekare fiyatı 500 ile 1000 lira arasında olan konutlardan yüzde 8, metrekaresi 1000 lira ve ... ( devamı )
Firma: Dumankaya

“Lüks konut, sosyal konut ayrımı yapıldı”

Yeni KDV düzenlemesinin lüks-sosyal konut ayrımını kolaylaştıracağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Metrekare fiyatı 500 ile 999 lira arasında olan konutlardan yüzde 8, metrekaresi 1000 lira ve üzerinde ... ( devamı )

“Stoktaki konutlara talep artar”

Yeni KDV düzenlemesinin 1 Ocak’tan önce ruhsat alan ve yapımı devam eden konutlara ilgiyi artıracağını söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Çünkü bu tarihten önce ruhsatı alınan konutların KDV’si yüzde ... ( devamı )
Firma: 216 Yapı

“Belirsizlik ortadan kalktı”

Yeni KDV düzenlemesinin artıları ve eksileri olduğunu söyleyen Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, “Belirsizliğin ortadan kalkması en büyük artısı. Ancak vatandaş yüzde 8 ve yüzde 18'lik KDV ile satılan ... ( devamı )

Mavera Başakşehir, bilinenin çok ötesinde bir proje

Başakşehir’de 1. Etap ve 2. Etap’ın tam ortasında yapılan Mavera Başakşehir, 274 lüks konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor. 3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 daire seçeneklerinin yer aldığı projede Türk hamamı, yerden ... ( devamı )

Nşehir’in iki haftada yüzde 25’i satıldı

Özyurtlar İnşaat, bu ay satışa çıkardığı Nşehir’in yüzde 25’ini 15 günde satmayı başardı. Esenyurt’ta inşaa edilen Nşehir, 6 blokta 579 konuttan oluşuyor. Büyük ilgi gören projede, 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklükte ... ( devamı )

İstanbul Lounge’de teslime özel büyük kampanya

İstanbul Lounge’de teslime özel büyük kampanya… Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Ekim sonu itibariyle sakinlerine anahtarlarının teslim edilmeye başlandığı İstanbul Lounge ve mart ayında tamamlanacak Lounge 2 projelerinde ... ( devamı )

Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat Altıner Residence Teslim Töreni

Ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunan; Altıner Residence’dan görkemli teslim!Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat işbirliğinden doğan; Bağdat caddesinin en ayrıcalıklı projelerinden Altıner Residence görkemli teslim töreni ... ( devamı )

İstanbul Lounge’dan kaçırılmayacak faiz oranları

İstanbul’un yükselen konut alanlarından Halkalı’da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen İstanbul Lounge ve Lounge 2 projelerinde ev sahibi olmak için kaçırılmayacak fırsat… 60 aya kadar yüzde 0.70, 60-120 ay arası yüzde ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son