Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

İletişim

Slavoj Zizek The CUP 2012 için İstanbul’ da

Sıra dışı felsefeci, modern çağın Sokrates’i Modern çağın Sokrates’i olarak anılan, düşünür, felsefeci ve kültür eleştirmeni Slavoj Zizek, The CUP 2012 için İstanbul’a geliyor. İstanbul’u yaratıcı endüstrilerin ... ( devamı )

DPİD- Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Belirlemek İçin Toplanıyor.

Doğrudan Pazarlama çalışmalarına vizyon kazandırmak, sektörün büyümesini sağlamak, sektör çalışanları arasında iletişim kurmak ve pazarlama faaliyetlerinin hizmet kalitesi yükseltmek amacı ile faaliyet gösteren Doğrudan Pazarlama ... ( devamı )

Unamic HCN Türkiye, Avrupalı tüketicilere Türkiye’den hizmet

ana dilleri gibi Felemenkçe ve Fransızca konuşan 25 kişilik Türk bir ekiple Samsung’un Avrupalı tüketicilerine çağrı merkezi hizmeti vermeye başladı. Samsung, Benelüks Ülkeleri / Hollanda üzerinden aldığı tüm çağrı ... ( devamı )
Firma: Unamic HCN

Çin’li Telekominaksiyon Devi ZTE Türkiye’ yi Avrupa Lojistik ÜssüYapıyor

Dünyanın önde gelen telekomünikasyon ürünleri ve ağ çözümleri üreticisi ZTE, geçtiğimiz günlerde Ankara’da “Türkiye İş Ortakları Konferansı” nı gerçekleştirdi. Konferansta, ZTE’nin Türk pazarına girdiği ilk yıllarda ... ( devamı )

Çalışanlar İş Yaşamlarında Daha Fazla İletişim Teknolojisi İstiyor

Alcatel-Lucent Enterprise tarafından gerçekleştirilen araştırmada çalışanların verimliliklerini artırmak için daha fazla teknoloji istedikleri ortaya çıktı. İş dünyası, teknolojiden verimlilik bekliyor. Tek başına akıllı telefonlar ... ( devamı )

TTNET, MediaCat Marketing Forum 2011’ in Platin Ana Sponsoru Oldu

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, MediaCat Marketing Forum 2011’in Platin Ana Sponsoru oldu. MediaCat dergisi tarafından 29 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştirilen forumun bu yılki teması “İnovasyon, Basitlik ve Tasarım” ... ( devamı )
Firma: TTNET

Turkcell’ den öğretmenlere 24 Kasım’ da 24 saat ücretsiz iletişim

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, mesajlaşma ve 250 MB internet hediyeTürkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Turkcell Kamu Tarifesi’ne ... ( devamı )
Firma: Turkcell

Turkcell Müzik canlı konserleri Yalın’ la başlıyor

Turkcell’in yeni dijital müzik platformu Turkcell Müzik, sadece internetten yayınlanacak canlı konserler dizisiyle müzikseverleri müziğe doyuracak Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, her an her yerden müziğe erişebilme ... ( devamı )
Firma: Turkcell

KizlarSoruyor. com Üyelerinden Van’a Yardım Kampanyası

KizlarSoruyor.com üyeleri site içinde paylaşım yaparak kazandıkları Xper puanlarını paraya dönüştürüp Van depreminde zarar gören vatandaşlarımıza yardım olarak gönderilmek üzere Kızılay'a bağışlıyorlar.KizlarSoruyor.com sitesinde ... ( devamı )

Alcatel- Lucent Enterprise “Dynamic Tour” Etkinliği İlk Defa İstanbul’da

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri uzmanı Alcatel-Lucent Enterprise, dünya çapında gerçekleştirdiği Dynamic Tour etkinliğinin Türkiye ayağını İstanbul’da yapacak. 17 Kasım 2011 tarihinde Swissotel’de gerçekleşecek ... ( devamı )

Mobil Teknolojilerin Doğurduğu Yeni İş Modelleri Mobilişim Konferansı’ nda Tartışıldı

MOBİLSAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin: “Türkiye, önümüzdeki dönemde dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olmaya aday. Buna giden yol ise bilgi teknolojileri alanında ortaya koyacağımız başarılardan geçiyor. ... ( devamı )

Sosyal Medya Ondan Sorulacak: General Mobile Fox

Hepsi bir arada: Dokunmatik ekran, Qwerty Klavye ve Android İşletim Sistemi Cep telefonunda en yeni teknolojileri kullanıcılarla buluşturan General Mobile, yeni modeli General Mobile Fox ile zevkli bir iş yaşamını ve eğlenceli bir sosyal ... ( devamı )

Turkcell’in 3G Hız Testi’ne bir uluslararası ödül daha

Turkcell’in 3G’nin 1.yıldönümü nedeniyle geçen sene düzenlediği ‘3G Hız Testi’”, PR News Ödülleri’nin “En İyi Yıldönümü Etkinliği” kategorisinde ‘“Onur Ödülü”’ne layık bulundu. Ulusal basından 32 gazeteciyle ... ( devamı )
Firma: Turkcell

TTNET ten Borcu Olan Abonelerine Çağrı: “Tatlıya Bağlayalım“

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasıyla borcu bulunan abonelerinin faizlerini sıfırlayarak, taksitle ödeme imkanı sunuyor. Aboneler, borçlarını dilerlerse peşin, dilerlerse anlaşmalı ... ( devamı )
Firma: TTNET

Millenicom Pazarlama Birimi Direktörlüğü ne Meltem Cebeci atandı

2009 yılından bu yana Millenicom Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Meltem Cebeci, 22 Temmuz 2011 itibariyla Pazarlama Birimi Direktörlüğü’ne getirildi. Ülkemiz alternatif telekom sektörünün öncü ismi Millenicom ... ( devamı )

TTNET, CSR Europe un Türkiye deki ilk üyesi oldu

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, CSR Europe’a üye oldu. CSR Europe’un Türkiye’deki ilk üyesi olan TTNET, Avrupa Birliği ülkeleri dışında CSR Europe üyeliğine davet edilen ilk özel şirket oldu. Avrupa’nın ... ( devamı )
Firma: TTNET

Avea yı arayanın kimliği sesinde gizli

Sestek tarafından geliştirilen GVZ Voice Verification teknolojisi sayesinde Avea müşterileri Avea Çağrı Merkezi’ni aradıklarında artık daha kolay ve güvenli işlem yapabiliyorlar. Kullanıma sunulan yenilikçi teknoloji sayesinde Avea ... ( devamı )
Firma: Sestek

Joker Paket ve Fatura Kontrol ile Turkcell linin kafası rahat

Turkcell, Joker Paket ve Fatura Kontrol Servisi ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha kanıtlıyor; abonelerinin fatura tarihini gönül rahatlığıyla karşılamasını sağlıyor. Bireysel Faturalı Turkcell’liler Joker ... ( devamı )
Firma: Turkcell

TTNET Milyonlarca Haneye “Denemesi Bedava“ Diyor!

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, tüm Türkiye’yi internetle tanıştırmak amacıyla dev bir kampanya başlatıyor! TTNET, internet bağlantısı olmayanlar için tam 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden interneti sınırsızca ... ( devamı )
Firma: TTNET

“ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi 2011 Ana Sponsoru Vodafone

“Sınırlar Kalkıyor” temasıyla 3-5 Ekim 2011 tarihlerinde Avrasya iş dünyasını İstanbul’da ağırlayarak bölgenin en önemli bilişim işbirliği fırsatlarına ev sahipliği yapacak olan “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ... ( devamı )
Firma: Vodafone
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son