Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

İletişim

Bebek ve çocuk fotoğrafçılığına yeni bir yorum

Fotoğraf Sanatçısı Efsane Ersan, bebek ve çocuk fotoğraflarına sanatsal bir yaklaşım getirerek, en güzel anlara özgün ve yaratıcı renkler katıyor.Siyah-beyaz fotoğrafa büyük ilgi duyan sanatçı Efsane Ersan, doğa ve çocuklara duyduğu ... ( devamı )

amberKonferans / amber'09 Sanat ve Teknoloji Festivali

<!--StartFragment--> amberKonferansamber'09 Sanat ve Teknoloji FestivaliTürkiye’nin Bilim, Teknoloji ve Sanat Konferansı başlıyor. amberFestival bu yıl 6-15 Kasım, 2009 tarihleri arasında amber'09 olarak üçüncü kez gerçekleşecek. ... ( devamı )

Gap’in “Born to Fit” jean koleksiyonu ve “Born To Rock” müzik CD'leri tüm Gap mağazalarında!

1969 yılında, San Fransisco’dan bir “jeans and records” mağazası olarak yola çıkan Gap, kurulduğu yıllara; eşsiz bir jean koleksiyonu ve bir müzik CD’si ile gönderme yapıyor.Gap’in “Born to Fit” jean koleksiyonu ve “Born To ... ( devamı )

Generica İlaç ve Cebeci Plastik’te Vera ERP Çözümleri

İlaç sektörünün genç ve dinamik firması Generica, Vera ERP projesi ile tüm süreçlerini şekillendiriyor. Detaylı ve titiz bir proje seçim süreci sonrasında Teknosol'un sektör tecrübesi ve uzmanlığına güvenen firmada, sıfırdan hayata ... ( devamı )

Gıdalarınızın tazeliğini koruyun!

Avrupa ve Amerika’dan sonra vakumlu gıda saklama kap ve kapakları Smart Cap şimdi Türkiye’de! Akıllı Vakum Kapakları sayesinde yırtık strech filmler ile sinir savaşı yapmaktan, buzdolabındaki çürümüş sebzelerinize üzülmekten kurtulacaksınız. ... ( devamı )

İzmir NLP Semineri

İzmir Nlp, Nlp İzmir, İzmir Nlp Teknikleri, Nlp Sertifika İzmir, İzmir Nlp Yöntemleri, İzmir Nlp Eğitimi, Nlp Eğitimi İzmir, İzmir Sertifika ve Nlp teknikleriyle ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz. www.sayginnlp.com, ... ( devamı )

Subliminal (Bilinçaltı) CD'leri

Subliminal mesaj, kelime anlamıyla başka bir objenin içinde gömülü bir işaret yada mesaj olarak adlandırılabilir. Yani anlayacağınız gibi insanın ilk algılama durumunda gizli kalarak, bilincin değil de, bilinçaltının algılaması üzerine ... ( devamı )

www.sheslife.com’dan müjde! ANNELER ÖZGÜRCE EMZİRİN!

Anneler ve bebekleri şimdi daha mutlu!Dünyaca ünlü dermo-kozmetik ürünlerini bizlerle buluşturan www.sheslife.com annelerin emzirme dönemi boyunca yanlarından ayırmayacakları bir ürüne, en uygun fiyata ulaşmalarını sağlıyor. DU’IT ... ( devamı )

Amerikalı kadınların küçük sırrı şimdi Türkiye’de!

Amerikalı kadınların küçük sırrı, şimdi Türkiyede!Amerika’nın önde gelen kozmetik markalarından Cover Your Gray’in saç kapatıcı ürünleri, dünyaca ünlü kozmetik markalarını en uygun fiyata bizlerle www.sheslife.com’da Üstelik ... ( devamı )

Lexiophiles 'En İyi 100 Dil Blogu 2009' yarışmasının sonuçlarını yayımlıyor

Lexiophiles blogu ve bab.la dil portalı dünya çapındaki En İyi 100 Dil Blogu listesini 2009 yılı için de yayımladı. Yarışmanın amacı, dünya çapında en iyi dil günlüğüne ulaşabilmekti. Bu yılın en iyi blogları 26 ülkeden toplam ... ( devamı )

DHL Express Avrupa Endüstri Operasyon Direktörlüğü'ne Ümit Çelebi atandı

Ümit Çelebi 2009 Mart ayından itibaren DHL’in Brüksel’deki merkezi Müşteri Operasyonları bünyesinde, Teknoloji, Tüketim Ürünleri ve Finansal Hizmetler Endüstri Gruplarından sorumlu Endüstri Operasyon Direktörü olarak görev yapacak.DHL ... ( devamı )

23 Nisan’a özel reklam filminde dünya çocukları renklerle konuşuyor

Türk Telekom, festival ve bayram çoşkusunu anlatan yeni reklam filminde dünya çocuklarını bir araya getirdi. 23 Nisan Çocuk Şenlikleri kapsamında hazırlanan reklam filminde çocuklar için özel olarak üretilen 8 litre akrilik, 100 kutu pastel, ... ( devamı )

Diyalog Kafe girişimi başlıyor

Kültürler arası iletişimin güçlendirilmesi amacıyla başlatılan girişim ile kurulacak Diyalog Kafe’lere evsahipliği yapacak şehirler arasında İstanbul da yer alıyor.Cisco, Medeniyetler İttifakı Forumu kapsamında Birleşmiş Milletler ... ( devamı )
Firma: Cisco

Ulusoy Lojistik uluslararası alanda iki önemli işbirliğine imza attı

Kurulduğu günden itibaren inovasyon ve gelişim konusunda ödün vermeyen Ulusoy Lojistik, Danimarka’da Neptun ve İsveç’te MTS’i acenta ağına dahil ederek, uluslararası alandaki faailyetlerine güç kattı. Gerçekleştirilen bu 2 anlaşma ... ( devamı )
Firma: Ulusoy

DHL Express Türkiye Dubai’deki merkeze bir Türk gönderiyor

DHL Türkiye Havacılık&Hat Müdürü olarak görev yapan Serkan Eren, 1 Nisan 2009 tarihi itibariyle, Dubai’de bulunan DHL Express EEMEA (East Europe, Middle East and Africa-Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Bölge Ofisi Hub & Network Operasyonları ... ( devamı )

Millenicom: 'Telekomda yüzde yüz rekabet ortamı şart'

European Telecommunication Holding CEO’su Şevki Kuyulu, sabit telefon hizmetleri pazarındaki gelişmeleri değerlendirerek, %100 rekabet ortamının halen sağlanamamış olmasının alternatif operatörlerin yaşam gücünü elinden aldığını ... ( devamı )

Cisco, ağ ve sanallaştırmayı tek platformda buluşturuyor

Unified Computing mimarisine geçen Cisco, yeni servisler ve iş ortaklıklarıyla pazarını genişletmeye hazırlanıyor.Cisco, veri merkezlerindeki kaynakları birbirine bağlayarak bilgisayarları, ağı, depolamaya erişimi ve sanallaştırma kaynaklarını ... ( devamı )
Firma: Cisco

DHL Express, Amerika'da yaşarmışçasına alışveriş imkanı sunuyor

DHL Express, Easy Shop adını verdiği yeni ürünü ile Türkiye’deki müşterilerinin Amerika’da alışveriş yapmasına olanak sağlıyor. Bilindiği gibi Amerika’daki sanal mağazaların çoğu sadece Amerika içindeki adreslere teslimat ... ( devamı )

Avrupalıların antivirüs çözümlerinde seçimi Kaspersky Lab

Dünyanın önde gelen pazar araştırma kuruluşu GfK Retail&Technology, PC kullanıcılarına yönelik gerçekleştirdiği araştırmada, kullanıcıların yüzde 35’inin Kaspersky Lab antivirüs çözümlerini tercih ettiğini açıkladı. Yine aynı ... ( devamı )

İDO’dan yaza erken merhaba!

İDO, Sarayburnu-Marmara Adası-Avşa Adası güzergahında gerçekleşecek Avşa Seferleri’ni 07 Mart’ta başlatıyor. Seferler, 14 Haziran 2009 tarihine kadar Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak.İDO’nun “Mavi Marmara Yolcu Gemisi” ile ... ( devamı )
Firma: İDO
Sayfalar:
 ilk  «« 12 13 14 15 »»