Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Holding Grup

Türk ve İslam eserleri ABD’de sergileniyor Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nin el yazması Kur’an-ı Kerim koleksiyonu ABD’de sergileniyor

Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nin el yazması Kur’an-ı Kerim koleksiyonundan 60’ı aşkın nadide eser Koç Holding’in desteğiyle dünyanın en büyük müze ve araştırma enstitüsü Smithsonian bünyesindeki Arthur M. Sackler Galerisi’nde ... ( devamı )

Sanat teknolojisi için imzalar atıldı

15.10.2014 S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi ve Turkcell teknolojiyle sanatı buluşturdu Turkcell, teknolojiyi sanatla buluşturan bir işbirliğine imza attı. İşbirliğinin ayrıntıları, 15 Ekim Çarşamba günü Sakıp ... ( devamı )

Güler Sabancı Massachusetts Institute of Technology ’de Konuştu

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Boston’da ABD Enerji Bakanlığı ve dünyanın en saygın teknik üniversitelerinden olan Massachusetts Institute of Technology (MIT) tarafından düzenlenen “Temiz Enerjide Kadının ... ( devamı )

Türkiye’nin Lider Firmaları İspanya’da

İspanya Hükümeti Asturias Bölgesi ticari temsilcisi olan UNICO Danışmanlık, şirket ortaklarından Diego Garcia Pastor ile beraber, TEKFEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği ),ESRAY firmalarını ... ( devamı )

Rusya’nın En Sorunlı Projesini Aldı IKEA’nın En Önemli Partneri Oldu

Rusya’nın önemli grup şirketlerinden Costa, Ikea’nın Samara kentindeki, ‘bitmez denilen’ projesini üstlenip 2011 yılı başında teslim ederek kurumun güvenini kazandı. Bu güven sayesinde Ikea’nın renovasyon işlerine ... ( devamı )

Global Yatırım Holding’in 2012 Yılı Hedefi Sürdürülebilir Sağlıklı Büyüme

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Kırmaz, faaliyet gösterdikleri tüm iş kollarında ciro ve karlılık olarak büyüme gerçekleştirdikleri 2011 yılını, genel anlamda hedeflerine ulaştıkları başarılı bir yıl olarak ... ( devamı )

İndi - Bindi Operasyonu İle Antalya Limanı’na Gelen Sezonun İlk Lüks Yolcu Gemisi Astor Oldu

Global Liman İşletmeleri bünyesinde yer alan Port Akdeniz – Antalya Limanı’na sezonun ilk yolcu gemisi 17 Nisan Salı günü geldi. Sabah erken saatlerde Antalya Limanı’na demirleyen Astor isimli geminin 307 yolcusu bulunuyor. Global ... ( devamı )

Acar Group, rotayı dünya pazarlarına çevirdi

Acar Group, gözünü ihracata dikti Matbaa, promosyon, kırtasiye sektörlerinde faaliyet gösteren Acar Group, rotayı dünya pazarlarına çevirdi. Geçtiğimiz yıl kapasitesinin %48’ini Rusya, İtalya, Fransa, Kazakistan başta olmak üzere 40’ın ... ( devamı )
Firma: Acar Group

Arena Faktoring, yeni Genel Müdürü Halil Timur Altınok ile yola devam ediyor

2009 yılında Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyetine başlayan; güçlü mali yapısı, deneyimli - uzman kadrosuyla; işletmelerin finansman ihtiyaçlarına yönelik etkin, hızlı ve dinamik çözümler sunan Arena Faktoring, yeni genel müdürü ... ( devamı )

DORinsight 2011 Yılı Değerlendirmeleri - 2012 Yılı Beklentileri Araştırması

Hitay Yatırım Holding firmalarından Türkiye’nin en büyük online araştırma şirketi DORinsight tarafından yapılan “2011 DEĞERLENDİRMELERİ VE 2012’DEN BEKLENTİLER ARAŞTIRMASI” tamamlandı. Araştırmada, 2011 Yılının ... ( devamı )

Ülker Golf ile okul yolu hediyelerle dolu

Ülker Golf, Okula Dönüş dönemini, Migros Mağazaları’nda muhteşem hediyelerle karşılıyor. 4 kişiye Apple Ipad 2 tablet PC, 10 kişiye HP Notebook, 6 kişiye Samsung Galaxy S II cep telefonu ve 200 kişiye çantası ve gerekli malzemeleriyle ... ( devamı )
Firma: Ülker

Promosyon sektöründe, yüzler gülüyor

Bu yıl, promosyon sektöründe 1 milyar dolar ciro hedefleniyor Eylül ayıyla birlikte, promosyon sektöründe, hareketli günler başlıyor. Türk promosyon üreticileri, yurtiçinin yanı sıra, yurtdışından talep almaya devam ediyor. ... ( devamı )
Firma: Acar Group

abm yayınevi, yayın dünyasına yeni bir soluk getiriyor

Acar Group, abm yayınevi ni kurdu…Matbaa, kırtasiye, promosyon sektörlerinde dünyanın lider firmaları arasında yer alan Acar Group, bünyesine kattığı yeni şirketi ‘abm Yayınevi’ ile yayın dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Yazılı ... ( devamı )
Firma: Acar Group

Global Yatırım Holding Yatırımcı İlişkileri Birimi, yeniden Selran Çakır Baydar a emanet

Global Yatırım Holding Yatırımcı İlişkileri Direktörlüğü’ne Selran Çakır Baydar atandı. Global Yatırım Holding Yatırımcı İlişkileri birimini 2005 yılında kurarak, 2008 yılına kadar Direktörlük görevini sürdüren Baydar, ... ( devamı )

Youtholding CEO su Emrah Kaya; “Genç Nüfusun Gücü Bizi En İyiler Arasına Soktu”

2011 Avrupa İş Ödülleri (2011 European Business Awards) kapsamında Türkiye’nin en iyi 25 şirketi arasına giren Youtholding’in CEO’su Emrah Kaya’ya, 13 Haziran’da Four Seasons İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen törende European ... ( devamı )

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ya Avusturya dan Schumpeter Ödülü

GÜLER SABANCI:” BU ÖDÜL, İNOVATİF GİRİŞİMCİLİĞE OLAN İNANÇ VE BAĞLILIĞIMIZI ARTIRACAKTIR” PROF. DR. DİETER STİEFEL: “GÜLER SABANCI’YA SCHUMPETER ÖDÜLÜNÜ VERMEK, BİZİM İÇİN BİR GURUR KAYNAĞIDIR” ... ( devamı )

Sabancı Holding BM Kadını Güçlendirme İlkeleri Bildirisini İmzaladı

SABANCI HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLER SABANCI BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KADINI GÜÇLENDİRME İLKELERİ BİLDİRİSİNİ İMZALADI SABANCI HOLDİNG BİLDİRİYİ İMZALAYAN İLK TÜRK ŞİRKETİ OLDUGÜLER SABANCI: “DEĞİŞİM ... ( devamı )

Aktaş Holding, Yılın İhracat Yıldızı Ödülünü Aldı

Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Dünya Gazetesi tarafından Akbank ve DHL işbirliğinde gerçekleştirilen “İhracatın Yıldızları” yarışmasında büyük ödüle ... ( devamı )

Sabancı Baharı yola çıkıyor

Bu sene ikincisi düzenlenen ve geçen sene yaklaşık 200 bin gence ulaşıp büyük bir ilgiyle karşılanan Sabancı Baharı yine yola çıkıyor. Kültür ve sanatın eğlenceyle buluştuğu festival; 9 Mayıs Isparta Süleyman Demirel ... ( devamı )

Aktaş Holding Türkiye’nin İlk Sensörlü Körüğünü Üretti

Hava süspansiyon körüğü üretiminde Avrupa’nın en büyük, yüzde 16’lık payıyla dünyanın ise 3’üncü büyük firması olan Aktaş Holding, İstanbul’da gerçekleşen Automechanika Fuarı’nda 42 farklı ülke ile yeni iş bağlantıları ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »»