Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Havacılık

Borajet’ten Büyük Yatırım

Borajet’ten Büyük Yatırım… BORAJET 30 YENİ JET İLE FİLOSUNU BÜYÜTÜYOR! Ülkemizin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen bölgesel havayolu Borajet Havayolları, 2018 yılında hizmete sunulacak olan dünyanın en büyük havalimanında ... ( devamı )
Firma: BoraJet

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller.

Seyşeller aynı zamanda, küresel taşıyıcının Afrika’da uçuş sağladığı 31. ülke ve 42. uçuş noktası oldu.Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, Afrika’daki etkinliğini artırıyor.Bugün ... ( devamı )

787 Dreamliner’ın Türkiye’ye ilk seferi Dalaman’a yapıldı

Thomson Havayolları'na ait yeni nesil uçağa Çelebi Hava Servisi hizmet verdi:24 Haziran 2013 - Hava ulaşımına köklü bir değişiklik getirecek olan, ultra modern yeni nesil Boeing 787 Dreamliner'ın Türkiye'deki ilk tarifeli seferi, Thomson ... ( devamı )

Onur Air’in yeni uçuş rotası Elazığ

Onur Air, Doğu Anadolu’nun merkezi Elazığ’a tarifeli uçuşlara başlıyor. Onur Air’in yurt içindeki 13. uçuş noktası olan Elazığ’a seferler, Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü karşılıklı olarak yapılacak. 22 ... ( devamı )
Firma: Onur Air

Boeing, Türkiye’ ye yeni yönetici atadı

CHICAGO, 23 Temmuz 2012 — The Boeing Company, bugün Ekim ayında emekliye ayrılacak olan Boeing Türkiye Başkanı Greg Pepin’in yerine Bernie Dunn’ın göreve başlayacağını duyurdu. Dunn, Türkiye’deki tüm iş faaliyetlerinin ... ( devamı )

Airbus 2012 Farnborough Uluslararası Havacılık Fuarı’nda toplam 16.9 milyar dolarlık sipariş aldı

Siparişler üç uçak tipi için 115 Airbus uçağından oluşuyorAirbus pazarın ilgi odağı olan uçaklarını geliştirmeye devam ediyor2012 Farnborough Uluslararası Havacılık Fuarı’nda Airbus, 115 uçak için toplam 16.9 milyar dolar değerinde ... ( devamı )
Firma: Airbus

Airbus Military Türkiye’nin ilk A400M’ inin montajına başladı

Seville, İspanya’da yer alan Airbus Military A400M son montaj hattı Türk Hava Kuvvetleri envanterine girecek ilk A400M için çalışmalara başladı. MSN9 olarak adlandırılan uçağın kanatları ve merkez kanat kutusunun ... ( devamı )

Londra, Olimpiyatlardan Fazlasını Vadediyor!

Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner, olimpiyat heyecanını Londra’da yaşayacaklar için alışıldık turistik yerlerin dışında, en az Londra’nın merkezi kadar tarihi olan ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken ... ( devamı )
Firma: Skyscanner

Airbus Military ve TUSAŞ Türkiye’de ortak şirket kurmak için Mutabakat Muhtırası imzaladı

Airbus Military ve TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.), Türkiye’de ortak şirket kurmak için mutabakat muhtırası imzaladı. Muhtıra, Airbus Military Türkiye Servis Program Müdürü Matthias Fink, TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ... ( devamı )

Skyscanner Dünya Çocukları İçin En Eğlenceli Seyahat Rotaları

Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında dünya çocuklarına hediyesini, eğlenceli ve ilginç seyahat rotalarını derleyerek veriyor. Skyscanner’ın listelediği ... ( devamı )
Firma: Skyscanner

Germanwings Kazablanka’ ya uçmaya başlıyor.

Germanwings Afrika kıtasındaki uçuş ağını genişleterek Fas’ın Kazablanka şehrine uçmaya başlıyor. Germanwings Haziran ayından itibaren Afrika kıtasının incisi olan Kazablanka şehrine uçmaya başlayacak. Almanya’nın Köln ... ( devamı )

Çin uçaklarının bakımı Türkiye’de mytechnic’ e emanet

Bölgenin en büyük, dünyanın ilk çevreci-yalın uçak bakım ve onarım tesisi myTECHNIC, Çin’den gelen uçaklara bakım yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Çin Sivil Havacılık Dairesi’nden (CAAC) aldığı yetki belgesiyle ... ( devamı )
Firma: myTechnic

Sky Airlines’ dan ITB Berlin Fuarı 2012’ ye katılım için çok özel fiyatlar…

Sky Airlines’ dan ITB Berlin Fuarı’ na katılım için çok özel fiyatlar…Dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’e katılmak isteyen turizmciler, Sky Airlines’ in Antalya - Berlin uçuşlarında tek yön her şey dahil 100Euro, gidiş-dönüş ... ( devamı )

Onur Air’ de nöbet değişikliği

Şirketimizde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür’lük görevlerini sürdüren Sayın Şahabettin Bolukçu, 20. kuruluş yıldönümü yapılanması çerçevesinde 5 Ocak 2012 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )
Firma: Onur Air

Tatil Severlerin En Yakın Arkadaşı Sosyal Medya

Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner uzmanlarının hazırladığı Travel Trends – Seyahat Alışkanlıkları raporu, tatilcilerin son dönem eğilimleri hakkında önemli ipuçları içeriyor. Rapor tatil severlerin ... ( devamı )
Firma: Skyscanner

Yeni Kargo Hizmetini Devreye Alan Flydubai Güvenlikte De 3 d’ ye Geçti

Dubai’nin ilk düşük maliyetli havayolu şirketi olan flydubai, her geçen gün yepyeni hizmetlerini devreye alarak yolcularına adeta business kalitesinde hizmet sunuyor. Dubai'nin önde gelen düşük maliyetli havayolu flydubai, Dubai ... ( devamı )

Germanwings ve Austrian Airlines Birlikte Çalışacaklar

Germanwings ve Austrian Airlines önemli bir ortaklığa imza atmaya hazırlanıyor. Germanwings ve Austrian Airlines güçlerini birleştirerek Almanya ve Avusturya’daki destinasyonları için birlikte hizmet vermeye başlayacaklar. ... ( devamı )

British Airways Türkiye Yeni First Class Hizmetiyle Uçuş Keyfinizi Artırıyor

British Airways, 100 milyon pound değerindeki yatırımıyla, First Class rahatlığını eşsiz bir uçuş deneyimine dönüştürüyor British Airways, First Class rahatlığını klasik tasarımla ve abartısız lüks anlayışı ile ... ( devamı )

easyJet yeni mobil havayolu uygulamasını tanıttı

Avrupa’nın en büyük "düşük tarifeli" havayolu şirketi easyJet en hızlı mobil havayolu uygulamasını 08 Aralık 2011 tarihinde tanıttı. En az tuşlamayla en etkin kullanımın hedeflendiği uygulama ile yapılan işlemlerde herhangi ... ( devamı )

Skyscanner’ ın Anketine Göre En İyi Uçuş Yemeği Türk Hava Yolları’ nda

Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner’ın gerçekleştirdiği ankete göre yemekleri en çok beğenilen havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY) oldu. 19 havayolu şirketinin yer aldığı listede 86 puanla birinci ... ( devamı )
Firma: Skyscanner

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1