Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Güvenlik Savunma

SafetyGO - İş Güvenliği ve Outdoor’da Kalite ve Şıklık

İş güvenliği ve outdoor kıyafetlerinde yeni bir soluk:SafetyGO.netSafetyGO.net Red Wing, Irish Setter, Dickies, Terra ve Vasque gibi, alanlarında uzman markaların ürün satışını gerçekleştiriyor. Avcılık, outdoor ve iş güvenliği giysilerinde ... ( devamı )

Adobe ürün fiyatları kur farkından etkilenmeyecek

Tasarım dünyasının lider yazılım firması Adobe, kaçırılmayacak sabit kur fırsatıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Adobe, Türkçe ve İngilizce ürünlerinde, ABD dolar kurunu 1,45TL’den sabitlediği kampanyasını ... ( devamı )
Firma: Adobe

Adobe Dijital Medya Müzesi’ nin yeni sergisi açıldı; Mariko Mori’ den ‘Journey to Seven Light Bay’

Bard Üniversitesi Küratörlük Çalışmaları Merkezi Yöneticisi Tom Eccles tarafından organize edilen yeni dijital Adobe sergisi www.adobemuseum.com/TidaDome adresinde açıldı. Adobe Dijital Medya Müzesi (Adobe Museum of Digital Media), ... ( devamı )
Firma: Adobe

Pronet Kameram ile gözünüz arkada kalmıyor

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, ev ya da işyerini cep telefonu ya da bilgisayar aracılığıyla uzaktan izleme fırsatı sunan Pronet Kameram hizmeti ile pahalı kamera sistemlerine etkin ve kaliteli bir alternatif sunuyor. ... ( devamı )

Doğru sanılan yanlışlar, her yıl 100 bine yakın kişinin güvenliğini tehlikeye atıyor

İhmal ve doğru sanılan yanlışlar nedeniyle Türkiye’de her gün 234 ev soyuluyor. Yeni ortaya çıkan yumurta atma gibi akla gelmedik yöntemlerle evlere giren hırsızların hedefinde sadece sıradan konutlar değil, güvenlik elemanlarıyla korunan ... ( devamı )

Türkiye de Pronet in sunduğu Reveal patlayıcı tespit sistemiyle sınırlar artık daha güvenli

Pronet, bagaj içindeki eşyaları yoğunluk ve atom numaralarına göre tarayarak sıvı patlayıcılar dahil, her çeşit bombayı tespit edebilen Reveal CT-80DR patlayıcı tespit sistemini Türkiye’ye getirdi. Havaalanlarının, limanların, ... ( devamı )

Pronet Güvenlik Salto kurum içi güvenlikte yeni bir sayfa açıyor

Salto’nun erişim kontrol sistemleriyle yüz binlerce kullanıcı ağ üzerinden aynı anda yönetilebiliyorPronet, erişim güvenliği için Heathrow Havaalanı, Oxford Üniversitesi ve T-mobile gibi kurumların tercih ettiği Salto Erişim ... ( devamı )

Türkiye’de her gün 234 konut ve 114 işyeri soyuluyor

Güvenlik konusunda son yıllarda artan biliçle birlikte soygun oranında düşüş yaşandı Suça karşı alınan önlemlerin arttığı son dört yılda iş yerlerine yönelik hırsızlık oranı %26 düştü Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ... ( devamı )

Pronet, Türkiye’nin en kârlı yatırımıyla girişimcilik fuarında

Pronet, 20.000 TL’ye varan aylık gelir imkanı sunan Çözüm Ortaklığı Programı’nı Türkiye’nin tek girişimcilik fuarı “Bayim Olur musun?”da girişimcilerle buluşturuyor. Yaklaşık 1 yıl önce başlayan ve 26 firmanın ... ( devamı )

Güvenli Evim Resim Yarışması’nda Türk resminin minik yıldızları belli oldu!

Pronet’in, Türkiye’nin genç yeteneklerini keşfetmek ve çocukları ev güvenliği ile ilgili düşünmeye teşvik etmek amacıyla düzenlediği Güvenli Evim Resim Yarışması’nda sonuçlar belli oldu. 5-8 ve 9-12 olmak üzere iki kategoride ... ( devamı )

Yeni evlenen çiftlere Pronet’ten 3 ay ücretsiz güvenlik sistemi

Pronet, yeni evlenen çiftler için fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı.Kampanya çerçevesinde yeni evlenen çiftler, 31 Aralık 2009 tarihlerine kadar abonelik sözleşmelerini imzaladıkları takdirde, hem aktivasyon ve bağlantı bedelinde %40 ... ( devamı )

Pronet Güvenlik, dijital ajans arayışı için konkur düzenliyor

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet Güvenlik, dijital ortamda birlikte yürüyeceği yol arkadaşını bulmak için bir konkur düzenliyor.50.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500'ü aşan özel güvenlik projeleri ile ... ( devamı )

Pronet’in güvenlik çemberi genişliyor

Güvenlik sektörünün lideri Pronet Türkiye genelinde Çözüm Ortaklığı yapısını başlatarak, yeni iş ve istihdam olanağı yaratacak.Çözüm Ortaklığı yapısı üzerine odaklanma kararı alarak satışlarını artırmayı hedefleyen lider ... ( devamı )

Pronet’in güvenlik çemberi genişliyor

Güvenlik sektörünün lideri Pronet Türkiye genelinde Çözüm Ortaklığı yapısını başlatarak, yeni iş ve istihdam olanağı yaratacak.Çözüm Ortaklığı yapısı üzerine odaklanma kararı alarak satışlarını artırmayı hedefleyen lider ... ( devamı )

Rüzgar Tüneli Üreten Öğrencilerimiz

Savaş jeti, uçak ve her türlü hava araçlarının tasarımı için rüzgar tünellerine ihtiyaç var. 1950 de Devlet bütçesinden büyük paralar harcanılarak Ankarada yapılmaya çalışıldı. Dış ülkelerin teknolojilerini paylaşmamak için ... ( devamı )

Mekateknik’ten Kazan Patlamalarını Engelleyen Sistem

Kazan emniyet seti’ adı altında geliştirdikleri sistemle bu yıl kalorifer kazanı patlama riskini en aza indirdiklerini belirten Mekateknik Genel Müdürü Levent Erten, buhar kazanı sektörüne ise 2011 yılı ilk çeyreğinde çok özel bir kontrol ... ( devamı )

Keso Kilit Servisi - Çilingir Servisi - 0532 335 84 86 İstanbul’un Her Noktasina Çilingir

Çilingir Servisi Olarak İstanbul'un Her Noktasına Keso Kilit Servisi Vermekteyiz Keso Kilitler İstediğiniz Ölçülerde Uzatılır Ve Kısalır Keso Barel Delinmeye Kırılmaya Karşı Çelik Pimli Ve Çelik Bağlantılı Olduğundan Kırılmaz Keso ... ( devamı )

Müşteri memnuniyetinde Pronet farkı

Müşteri memnuniyetinde Pronet farkı Güvenlik sektörümüzün lider ismi Pronet, alarm sistemi müşterilerine yönelik olarak her ay gerçekleştirdiği düzenli araştırmalarla müşteri memnuniyeti seviyesini ölçümlüyor. Pronet’in GfK ile ... ( devamı )

Pronet, Perakende Fuarı’nda en yeni çözümlerini tanıttı

40.000 aktif alarm sistemi ve 500''den fazla özel projeyle güvenlik sektöründe lider konumda bulunan Pronet, perakendecilik alanında yılın en önemli etkinliği olan Perakende Fuarı'nda en yeni çözümlerini tanıttı. Pronet'in perakende dünyasına ... ( devamı )

Pronet’in Alarm Departmanı Teknik Servis Müdürlüğü’ne Kerem Dağaşan atandı

Güvenlik sektörümüzün lider ismi Pronet'in Alarm Departmanı Teknik Servis Müdürlüğü görevine Kerem Dağaşan getirildi. 18.09.2008, İstanbul Ülkemizin lider güvelik firması Pronet'te Alarm Departmanı Teknik Servis Müdürlüğü ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1