Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Gayrimenkul

Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor

Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor Şirket merkezi İstanbul dışında olan, İstanbul’da olmanın faydalarından yararlanmak isteyenler, riske girmeden emin adımlarla büyüme planları yapan genç girişimciler, sanatçılar, ... ( devamı )

Amerikan Arazi Yatırım ve Geliştirme Firması King Aegeus Dönümü 500 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Kaliforniyada Arazi Yatırımı Yapma İmkanı Sunuyor.

08 Ocak 2013 -- Cheyenne, Wyoming merkezli gelişim-öncesi arazi yatırımı uzmanı King Aegeus Investments LLC, Türk emlak piyasası için oluşturduğu www.AmerikadaArazi.com sitesi aracılığıyla Türk arazi yatırımcılarına Amerikanın en ... ( devamı )

Emlak Danışmanlığı Şimdinin Gözde Mesleği

Kentsel Dönüşümle Birlikte İSMEK Emlak Danışmanlığı Eğitimlerine Büyük İlgi İSMEK’in 2011–2012 eğitim döneminde vermeye başladığı “Emlak Danışmanlığı” eğitimlerine ilgi arttı. Kentsel dönüşümle birlikte ... ( devamı )
Firma: İSMEK

Boğazda Emlak Aramak Artık Bosforce’a Emanet ...

Internetin hayatımıza girdigi tarihlerden hergun yeni bir faydası ile tanışıyoruz. Bosforce Emlak Geliştirme ve Pazarlama tarafından olusturulan web sayfasında sokak sokak dolasip ev aramaya son veren bir yenilikle tanistik.Yapilan sisteme gore ... ( devamı )

Carpe Diem Konutları’nda pencereler ormana açılıyor…

Anadolu Yakası’nın en gözde bölgesi Çekmeköy’de, İstanbul’un akciğeri görevini üstlenmiş ender ormanlardan Taşdelen Ormanları’na bitişik 26 dönüm arazi üzerinde Kolon İnşaat tarafından inşa edilen Carpe Diem Konutları, temiz ... ( devamı )

Gayrimenkul Kulübü.com kuruluşunun ilk ayında 370 kulüp üyesine ulaştı. Kulüp üyelerinin toplam satın alma gücü 50.000.000 $’ı aştı.

İster yatırım ister oturum için gayrimenkul almak isteyen bireylerin organize bir topluluk olarak inşaat firmalarından %35’lere varan indirimler aldığı kulüp, ilk ayında referanslarla büyüdü.50.000.000 $’ı aşkın satın alma gücünü ... ( devamı )

Kendi Markamızı Üretiyoruz...

Moda ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden Özaslanlar Tekstil, bilgisayar destekli makinelerin yanı sıra konfeksiyon üretimine paralel olarak hem fason kesim dikim hem de kendi markası adı altında üretim yapıyor.Bu doğrultuda müşterilerimize ... ( devamı )

Gayrimenkul Hukuku Finansı ve Değerlemesi Sertifika Programı

Amaç : Gayrimenkul yatırımlarının hukuki ve finansal boyutunu ayrıntılı olarak bilen uzmanlar yetiştirmek. Katılım Şartları : En az yüksekokul mezunu olan, konuya ilgi duyan ya da halihazırda sektörede çalışıp kendini geliştirmek ... ( devamı )

Siz Hayal Edin Biz Gerceklestirelim!!!

Neden Ahşap Ev ? Ahşap doğanın bize sunduğu en değerli ve en eşsiz malzemedir. Dünyanın ilk yapı malzemesi olan ahşap yüzyıllarca yerini ve güvenilirliğini korumuştur. Günümüzde tekrar ahşaba dönüş başlamıştır. ... ( devamı )

Sevkur Emlaktan Kelepir Satılık Daireler

İstanbul Büyükçekmece Esenyurt bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını ... ( devamı )

Aldığınız konut kredisi için refinansman düşünüyorsanız daha fazla beklemeyin!

Tarafsız ve bağımsız karşılaştırma sitesi Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu, aldıkları konut kredilerine yönelik refinansaman düşüncesi içinde olanların konuyu en hızlı şekilde değerlendirmeleri gerektiğine dikkat çekiyor. ... ( devamı )

Sinpaş IYK 7. İstanbul Boğaz Yat Yarışı Heyecanı Başlıyor

İstanbul Yelken Kulübü ile, bu yıl yedincisi düzenlenen boğaz yat yarışının sponsoru Sinpaş. “Sinpaş IYK 7. İstanbul Boğaz Yat Yarışı” 8 Mayıs tarihinde İstanbul Boğazı’nda yapılacak. Yılın en bol manevralı ... ( devamı )

Emlak Danışmanları RE/MAX Prime’ı seçiyor!

Kurulmasının üzerinden henüz çok kısa bir süre geçtiği halde RE/MAX Prime, kurucusu Şafak Hakan sayesinde tüm RE/MAX şubelerini geride bırakarak “En İyi Recruiting” ödülünü almaya hak kazandı. Bu ödülle, sadece doğru ... ( devamı )

“WEST BLOCKS” Hayattan Keyif alanları çağırıyor!

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesi çok özel bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Başta Avrupa’nın ikinci büyük renovasyon projesi Akaretler Sıraevler olmak üzere, turizm ve inşaat ... ( devamı )

RE/MAX Plaza 3 ayda 25 girişimcinin kariyerinde devrim yarattı

Gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyenler için RE/MAX Plaza Ofisi tarafından sürdürülen Kariyerinizde Devrim seminerleri doludizgin devam ediyor. RE/MAX Plaza Ofisi tarafından gerçekleştirilen seminerlere ev hanımları, bankacılar ve ... ( devamı )

Evini RE/MAX’ten bulana, Ulusoy güvencesiyle taşınma bedava

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> RE/MAX ile Ulusoy, aralarındaki işbirliğini duyurmak amacıyla, 24-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da, “Evini RE/MAX’ten Al, Ulusoy ile Ücretsiz ... ( devamı )

İmer Demirer Quartet ‘‘Kanyon’da Caz Havası’’ sahnesinde!

Bir Pazar klasiği olan Kanyon’da Caz Havası’nın on ikinci performansı Türk Caz müziğinin en önemli trompet sanatçılarından biri olarak anılan İmer Demirer ile devam ediyor… Uluslararası festivallerde sıklıkla yer alan ve Aaron ... ( devamı )
Firma: Kanyon Avm

Flatofis Çarşı 2000 kişiye istihdam sağlayacak

İstanbul Haliç’te Sinpaş Yapı tarafından 110 milyon dolarlık bir yatırımla inşa edilen Flatofis’in Genel Müdürü Mehmet Özdemir, çok yakında açılacak Flatofis Çarşı’nın,tarihi ve kültürel dokusu ile öne çıkan Yarımada’nın ... ( devamı )

Tepe Park Villaları'nda kanallı klima sistemi ile havanız daha sağlıklı

Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat bölgesinde yapımı devam eden Tepe Park Villaları, Kanallı Klima Sistemi ile villa sahiplerinin yaşam alanlarının havasını daha sağlıklı kılıyor. Isıtma, soğutma ve iklimlendirmede yaşamı ... ( devamı )

FiYAPI’nın yeni CEO’su Süleyman Taygar oldu

Ülkemiz inşaat sektörünün hızla büyüyen firması FİYAPI, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için donanımlı ekibini güçlendirmeye devam ediyor.Bu kapsamda FİYAPI’nın CEO’luğuna Süleyman Taygar getirildi.Hayata geçirdiği ... ( devamı )
Firma: FİYAPI
Sayfalar:
 ilk  «« 3 4 5 6 »»