Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Gayrimenkul

RE/MAX’de Beymen şıklığı…

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün profesyonelleşmesi konusunda önemli adımlar atan RE/MAX, BEYMEN tarafından tasarlanan özel koleksiyon ile kurumsallaşmayı şıklıkla bütünleştirdi. RE/MAX sisteminde yer alan erkek ve kadın 1500’e ... ( devamı )

Cap canlı bir koleksiyon

Gençliğin gözde markası Levi’s Eyewear, LS10026 koleksiyonu ile renkli ve canlı bir bakış sunuyor Güneş düşmanı Levi’s Eyewear Yaz 2010 koleksiyonunda yer alan LS 10026 modeli ile renkli ve canlı bir yaz sunuyor. Her yaşta insanın kolaylıkla ... ( devamı )
Firma: Levis

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

TulipTurkuaz Projesi İngiltere’de Satışa Çıkıyor

Londra’da satış ofisi açan Tulip Gayrimenkul, TulipTurkuaz, Tulip Towers ve Tulip360 projelerini tanıtmak ve Türkiye’nin emlak konusundaki potansiyelini anlatmak için aralarında The Times, Sunday Express ve BBC News gibi önemli İngiliz yayınlarını ... ( devamı )

Meyveleriniz Artık Kapınızın Önünde Yetişiyor

Kurtköy Akfırat’ın gerçek müstakil hayat imkanı sunan projesi Tepepark Villaları, meyve bahçesi ile meyvelerinizi kapınıza getiriyor. Elma, armut, erik, şeftali, kiraz ve kırmızı erikten oluşan meyve bahçesi, size ve sevdiklerinize dalından ... ( devamı )

Çocuklar İlk Deneylerini Flatofis’te Yapacak

FLATOFİS’TE ÇOCUKLAR İÇİN BİLİM ŞENLİĞİ BAŞLIYORFlatofis Çarşı Türkiye Bilim Merkezleri Vakfı ile çocuklar için “bilim şenliği” düzenleyecek. Flatofis Çarşı, çocuklar için düzenlenecek Bilim Şenliği ile adeta bir laboratuara ... ( devamı )

M2’si 2000 Tl’ye, 1 Dönümüne Yakın Arsa Üzerinde Dört Bir Yanı Açık Gerçek Müstakil Hayat

Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat Bölgesi’nde yapımına devam edilen TepePark Villaları’nda 1 dönüme yakın arsa üzerinde gerçek müstakil hayat yaşama imkanına sahip olmanın m2 fiyatı sadece 2000 TL! Komşum gürültüden ... ( devamı )

Sinpaş’tan Dev Kampanya

Konut sektörünün lideri Sinpaş GYO, 2010 yılına yepyeni bir kampanya ile giriyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerin 5 yıldaki kar oranları yüzde 759'lara varan Sinpaş, yeni kampanyası “Kazandıran Ana Para Garantili Yatırım Paketi” ... ( devamı )

Remax Mega, gayrimenkul danışmanları için Ağva'da eğitim kampı düzenledi

Deneyimli kadrosuyla Avrupa’nın en büyük gayrimenkul ofisi konumunda bulunan RE/MAX-MEGA, ekibindeki gayrimenkul danışmanları için 28-29 Ekim tarihlerinde Ağva’da keyifli bir eğitim kampı düzenlendi. Genellikle merkezlerin düzenlediği ... ( devamı )

RE/MAX’liler için Recharge bu yıl Ankara’da

Türkiye ve yurt dışından uzman konuşmacıların katılımıyla yılda bir kez gerçekleştirilen RE/MAX Recharge toplantıları, gayrimenkul danışmanlarına motivasyon ve iş paylaşımı olanağı sağlıyor. Ankara Rixos Otel’de gerçekleşecek ... ( devamı )

Aqua City 2010 web sitesine Amerika'dan üstün başarı ödülü

Sinpaş GYO ödüle doymuyor… Amerika’da gerçekleştirilen en iyi web sitesi yarışmasına, Aqua City 2010 projesi ile katılan Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründe “üstün başarı” ödülünün bir kez daha sahibi oldu. Geçen yıl aynı ... ( devamı )

Cumhuriyet Tarihi 29 Ekim’de Flatofis’te afişlenecek

Milli Piyango, Alfabe Kitabı gibi ilkleriyle “Cumhuriyeti Afişleyen Adam; İhap Hulusi Görey” SergisiTürk afiş sanatı ve reklamcılığının ilk temsilcisi olan İhap Hulusi Görey’in afişlerinden derlenerek oluşturulan “Cumhuriyeti Afişleyen ... ( devamı )

AlizePark Evleri'nde kış kapıdan içeri giremiyor

Beşyıldız Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Yenişehir Bölgesi’nde yapımına devam edilen AlizePark Evleri, yalıtım özellikleri ile kışı kapıda bırakıyor. AlizePark Evleri’nde, tüketiciler kışın olumsuz şartlarından etkilenmeyecek.Özellikle ... ( devamı )

RE/MAX MEGA'nın 2. el satışını üstlendiği Konsept İstanbul projesi yoğun ilgi görüyor

Avrupa’nın en büyük gayrimenkul ofisi konumunda bulunan RE/MAX MEGA, üstlendiği projelerle hem inşaat firmalarını hem de ev satın almak ya da kiralamak isteyenleri kaliteli hizmetle buluşturmaya devam ediyor.Dumankaya İnşaat tarafından ... ( devamı )

Clinton ve Schröder kasımda Türkiye'ye geliyor

Dünya liderleri SİNPAŞ Bosphorus Conference’da bir araya geliyor. Bill Clinton, Gerhard Schröder 2 Kasım’da SİNPAŞ için Türkiye’de buluşuyor.Gayrimenkul sektörünün lideri SİNPAŞ, 35.yılında dünyanın önemli liderlerini BOSPHORUS ... ( devamı )

1 dönüme yakın arsa üzerinde gerçek müstakil hayat

Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat Bölgesi’nde yapımına devam edilen TepePark Villaları’nda villa sahipleri, her villaya düşen 1 dönüme yakın arsa üzerinde gerçek müstakil hayat yaşama imkanına sahip oluyor. Daire fiyatına ... ( devamı )

RE/MAX brokerları bilgi ve deneyim depoladı

RE/MAX Türkiye, RE/MAX ofis sahipleri için 2009 Broker Kampı’nı Sapanca’da gerçekleştirdi. RE/MAX Türkiye Broker Kampı’na bu yıl yine Angelo Fradera ve Fernando Moura gibi RE/MAX sisteminin dünya çapındaki önemli isimleri katılarak, ... ( devamı )

Şehrin içinde, şehirden izole adeta bir tatil köyü

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir yaşam vaat eden TepePark Villaları, gün içerisinde yaşadığınız tüm stresi atmanızı kolaylaştıracak sosyal tesis imkanı ile, evinizde kendinizi tatilde gibi hissetmenizi sağlıyor.Akıllı ... ( devamı )

Alizepark'tan ev alana bir oda da hediye

Beşyıldız Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Yenişehir Bölgesi’nde yapımına devam edilen AlizePark Evleri, ev sahiplerini balkonlarını depo olarak kullanma derdinden kurtarıyor. AlizePark Evleri, her daireye düşen ve oda büyüklüğünde ... ( devamı )

Avrupa’nın bir numaralı gayrimenkul danışmanı ile 60 dakika

Dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi RE/MAX, Türkiye’de bu sektörde iyi bir gelecek arayışı içinde olan adayları, Avrupa’nın en başarılı gayrimenkul danışmanı Nuno Gomes ile tanıştırıyor. RE/MAX Türkiye’nin, RE/MAX sistemi ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son