Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Gayrimenkul

Sektör liderleri Kuveyt’te bir araya geliyor

Türkiye’de ve uluslararası alanda gayrimenkul işbirlikleri gerçekleştiren INREMA tarafından, Dubai merkezli AYN Group işbirliğiyle 17-18 Eylül 2013’te düzenlenecek Kuveyt Gayrimenkul Zirvesi 2013’ün katılımcıları belli olmaya başladı. ... ( devamı )

Tago Mimarlık, New York ve Tokyo modelini Türkiye’ye taşıdı

Minimalist alanlarda en doğru çözümler sunan Tago Mimarlık, New York ve Tokyo modelini Türkiye’ye getirdi. Tago Mimarlık, arsa maliyetlerinin New York ve Tokyo gibi yüksek olduğu İstanbul’da küçük alanlarda başarılı projelere ... ( devamı )

Cityscape Global 2012’de GYODER, Türk rüzgarı estiriyor

"Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu" GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası arenada tanıtımı için 2-4 Ekim tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2012'de de aktif bir şekilde rol alıyor. Dünyanın en büyük ... ( devamı )
Firma: GYODER

Home Ofisler En Esaslı Gayrimenkul Yatırımı Olarak Ön Plana Çıkıyor

İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Kurtköy’de 42 adet home-ofis ve 28 bin metrekarelik ofis alanından oluşan “Esas Aeropark” ile Türkiye’deki ilk projesinin startını veren Esas Gayrimenkul; projenin 16 bin metrekaresini ... ( devamı )

Bayrampaşa City Line’da 1. Etap 2+1 daireler tükendi

Semerkand Yapı tarafından inşaa edilen Bayrampaşa City Line’ın ilk etabındaki 2+1 dairelerin tamamı satıldı. Projenin ikinci etabında yer alan 2+1 dairelerse 353 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Tek blokta 15 kattan ... ( devamı )

Cityscape Global 2012’de GYODER ile Türk rüzgarı esecek

Uluslararası arenadaki en önemli etkinlikte Türkiye gayrimenkul sektörü ses getirecek: “Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası arenada tanıtımı için 2-4 Ekim tarihlerinde Dubai’de ... ( devamı )
Firma: GYODER

Gölmahal Villaların’nda Maksimum Enerji Tasarrufu Minumum Fatura

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece göl kenarında yapılan lüks yaşamın yeni adresi Gölmahal Villaları, enerji tasarrufunda da iddialı. Akıllı ev sistemi ile donatılmış villalar ısıtma, soğutma ve su sistemlerinde minimum ... ( devamı )

Belediyeler İle Tapu Daireleri Entegre Olmalı

Ülkemizde son dönemde, çarpık kentleşmenin önüne geçilmesi amacıyla birçok düzenleme yapılıyor. Bu kapsamda Yapı Denetim Yönetmeliği, iskan zorunluluğu gibi birçok uygulamayla, yeni yapıların yasalara uygun bir şekilde inşaa ... ( devamı )

Dumankaya’nın Web Sitesinde İki Yeni Dil Seçeneği

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, yabancılara konut satışının önünü açan Mütekabiliyet Yasası’nın kabul edilmesi ile birlikte yabancı konut alıcılarına yönelik tanıtım çalışmalarına ... ( devamı )
Firma: Dumankaya

Kiracıların Beklentileri Gerçekleşmedi

Borçlar Kanunu’nda yer alacak ve kiracıların korunmasına yönelik düzenlemelerin, 1 Temmuz itibarı ile yürürlüğe girmesi bekleniyordu. Ancak, Kiracıların umutla beklediği düzenleme 8 yıl sonraya ertelendi. Altın Emlak Genel Müdürü ... ( devamı )

Kira Beyannamesi Vermeyenlere Ağır Yaptırımlar Geliyor

Maliye Bakanlığı’nın kayıt dışı ekonomiyi “kayıt altına almak” için başlattığı “Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi” 01 Mart’ta uygulamaya geçiyor. Mart sonuna kadar beyanda bulunmayanları, geriye dönük 5 yılın ... ( devamı )

Assos ile Gelibolu arasında modern Troya hazinesi; Pamira Park Evleri

Alternatif yaşam arayanlara, Çanakkale’de, su ve yeşil ile çevrili, özgün mimarisiyle lüks ötesi villalar… Anadolu’nun ünlü antik kentlerinden Troya, yüzyıllar sonra aynı topraklarda, su, doğa ve modern mimari tasarımın ... ( devamı )

Vekalet Verirken Aman Dikkat

Ülkemizde; satış, bağış, taksim, hisse devri, miras intikali başta olmak üzere, bir çok tapu işlemi, ilgilisi tarafından değil, ilgilisinin vekalet verdiği bir başka şahıs aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Altın Emlak ... ( devamı )

Century 21 Türkiye, yeni franchise ofisleri açacak!

Dünyada, sektörünün en çok tanınan lider markalarından birisi olan, ülkemizde ise yurt geneline yayılmış 122 ofisi ve 1.500’ün üzerinde çalışanı ile müşterilerine gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan Century 21 Türkiye, ... ( devamı )

Altın Emlak ın yıl sonu hedefi 60 bayii!

Emlak sektörünün kamu kurumlarından onaylı en sistemli zinciri olan Altın Emlak, Türkiye’de faaliyet gösteren 40 bayisini yıl sonunda 60 bayiye çıkartmayı hedefliyor. Altın Emlak’ın hedef illeri arasında ise Ankara, İzmir, Denizli, ... ( devamı )

Makrom City Esenyurt ’da inanılmaz fırsat, muhteşem kampanya

5.000 TL Peşin, 750 TL taksitle, faizsiz, kefilsiz, zahmetsiz Makrom Yapı’nın Esenyurt’ta yapımına başladığı Makrom City projesinde, herkesi ev sahibi yapacak kampanya başladı. Kampanya’da satışa sunulan tüm dairelerde 5.000 ... ( devamı )

İstanbul un yeni sanat merkezi Akaretler Sıraevler de Art&design Day ile Gün Boyu Sanat ve Tasarıma Doyun!

İstanbul’un yeni sanat merkezi Akaretler Sıraevler’de artlimits, Art On, Autoban, Derin Design, Galerist ve Rampa gibi seçkin sanat galeri ve tasarım üsleri ile Bilgili Holding ve TR Collectors’ Club’ın hayata geçirdiği “Akaretler ... ( devamı )

Ağaoğlu My Life Yaşam Portalı Yayın Hayatına Başladı

Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk kez kurumsal internet sitesini bir yaşam portalı haline getirerek hem Ağaoğlu müşterileri hem de gayrimenkul dünyası ve gündemle ilgili herkese hitap edecek bir içerikle yayın hayatına başladı. My Life ... ( devamı )
Firma: Ağaoğlu

ACR Gayrimenkul Kulübü Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek için üye kabulüne başladı.

Artık gayrimenkul satın almak isteyen bireyler organize bir topluluk olarak inşaat firmalarından %35’lere varan indirimler alabileceklerdir. ACR Gayrimenkul Kulübü çatısı altında organize olan bireyler oluşturdukları pazarlık gücüyle ... ( devamı )

Boğaz’ın incisinde son daireler sahiplerini buluyor…

Tarabya Oteli üstünde, denize 800 metre uzaklıkta, eşsiz manzaraya sahip 13 bin metrekarelik arazi üzerinde BNS İnşaat tarafından tamamlanan Tarabya Evleri, 4 katlı 6 blok ve 48 daireden oluşuyor. İskanı alınmış olan oturumun başladığı ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son