Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Finans Yatırım Sigorta

Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net’te...

Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden “Benim Arabam” kasko sigortasını müşterilerine sunuyor. İstanbul, 18 Ekim 2010 - Sigortam.net sitesi üzerinden araç bilgilerini ... ( devamı )

Aksigorta güvencesiyle ‘Hayata Devam!’

Aksigorta, özel ihtiyaçlara yönelik sigorta ürünleri yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Aksigorta yeni ürünü “Hayata Devam Sigortası” ile günümüzde çok sık karşılaşılan kanser, MS, böbrek yetmezliği, kalp ve karaciğer organ ... ( devamı )
Firma: Aksigorta

AB’den tarım ve kırsal kalkınma için hibe alanlara DenizBank desteği

Son 3 yıldır tarım sektörüne en yüksek tutarda kredi kullandıran özel banka konumundaki DenizBank; Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’yla yapılan protokol gereğince AB’nin Kırsal Kalkınma Programı’ndan hibe alan ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Esnaf dostu DenizBank, Akıllı Kart projesini İSTESOB işbirliği ile hayata geçiriyor

İşletmeler için en yeni çözüm olan Akıllı Kart’ı önce İstanbullu esnaf kullanacak Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank ile İSTESOB arasında imzalanan protokolle DenizBank’ın esnafa özel yeni Akıllı ... ( devamı )
Firma: DenizBank

avivasa.com.tr, yeni içeriğiyle eğlence ve bilgi sunuyor

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak vizyonuyla web sitesini yenileyen AvivaSA; farklı testler, sözlükler, ürün videoları, interaktif hizmetler ve genel bilgiler ile farklı bir web deneyimi sunuyor. Bireysel emeklilik sektörünün önde ... ( devamı )

Deniz’den Bayrama Özel Eli Öpülecek Kredi!

DenizBank, bugüne kadar 5.8 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için başlattığı Şok İndirim Kampanyası’nı, gelen yoğun talep üzerine Ramazan ayına özel olarak uzattı. Şok İndirim Kampanyası ile % 0.99’a düşen Cebimde ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Garanti Emeklilik ve Elele Dergisi “Zamane Hatunları”nı arıyor

Garanti Emeklilik sponsorluğunda, ELELE Dergisi tarafından düzenlenen Zamane Hatunları Yarışması için başvurular başladı Garanti Emeklilik sponsorluğunda ELELE Dergisi tarafından düzenlenen “Zamane Hatunları Yarışması”, kadınları iş ... ( devamı )

DenizBank’ın 2010 yılı ilk yarı finansal verileri açıklandı

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş: “2010 yılının ilk yarısında net kârımızı %24 artırarak, 327 milyon TL’ye yükselttik” DenizBank’ın 2010 yılı ilk yarı konsolide net kârı, sektör ortalamasının ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Garanti Emeklilik “Kalem Tutan Eller” projesinin ilk dönemi başarıyla tamamlandı…

Garanti Emeklilik, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliği ile sokakta çalışan ilköğretim öğrencilerini sokaktan tamamen kopartıp, okulda tutmayı ... ( devamı )

Avea CEO’su Erkan Akdemir, 3G’nin 1. Yaşı vesilesiyle değerlendirmelerde bulundu.

“Türkiye’nin tek AR-GE sertifikasına sahip operatörü olarak 3G altyapısı hatta 4G altyapısı üzerine benzersiz ürünler geliştiriyoruz. Altyapımızı başta sağlık, spor, eğitim ve teknoloji sektörlerinin gelişmesi için yani tüm ... ( devamı )
Firma: Avea

DenizBank Cebimde Kredi faizleri Şok İndirim Kampanyası ile %0.99’a düştü!

Bugüne kadar 5.5 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için DenizBank yeni bir kampanya başlattı. DenizBank’ın Şok İndirim Kampanyası ile Cebimde Kredi faizleri % 0.99’a düştü. Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla ... ( devamı )
Firma: DenizBank

DenizBank’tan işletmeler için Ramazan Kampanyası

Ramazan ayına özel olarak işletmelere yönelik yeni bir kampanyaya imza atan DenizBank, Eylül sonuna kadar özel faiz oranlarının bulunduğu kredi imkanını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya kadar vade seçenekleriyle sunuyor. Ayrıca İşletme ... ( devamı )
Firma: DenizBank

DenizBank’tan “Emlak Ofisleri ve Taşıt Bayileri Çalışanlarına Özel Bankacılık Paketi”

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan ve bu parelelde yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank; “Emlak Ofisleri ve Taşıt Bayileri Çalışanlarına Özel Bankacılık Paketi” ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Zurich Sigorta teknoloji yatırımlarına son sürat devam ediyor.

Türkiye’nin dinamik ve yenilikçi sigorta şirketi Zurich Sigorta operasyonel verimlilik sağlayan, dağıtım kanallarıyla entegrasyon kolaylığı getiren, acentelerine ve müşterilerine kaliteli hizmet sunarak değer yaratan bilgi teknolojileri ... ( devamı )

DenizBank - Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası İşbirliği ile Şirket ve Konutlara 20 Milyon Dolarlık Finansman Paketi

DenizBank Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, yenilenebilir enerji yatırımları için kullandırılmak üzere 20 milyon dolar tutarında kredi sağlayacak DenizBank ile Avrupa İmar ve Kalkınma ... ( devamı )
Firma: DenizBank

AvivaSA müşterilerine kasko ve ev sigortasında indirim

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA, bireysel emeklilik müşterilerine ev sigortası ve kasko indirimi sağlıyor AvivaSA Emeklilik ve Hayat, bireysel emeklilik müşterilerinin daha ... ( devamı )

Profilo-EDATA Elektronik A.Ş., İş Ortaklarını Kıbrıs’ta Buluşturdu

Profilo Teknoloji Hizmetleri Grubu’nun, ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren firması EDATA Elektronik A.Ş., bu yılki bayi toplantısını 11-13 Haziran 2010 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenledi. Ödeme ... ( devamı )

Turizmde En Başarılılar Ödüllendirildi

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’nın Türkiye’nin En Büyük Turizm Yatırımı Seçildiği Araştırmada, 11 Farklı Kategoride Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Ödülleri Sahiplerini Buldu. Eurobank ... ( devamı )

Zurich Sigorta’dan özel bir kampanya: “Her poliçe için bir fidan”

İstanbul, 04 Haziran 2010 – Zurich Sigorta, Dünya Çevre Günü’ne özel “Her poliçe için bir fidan” kampanyası düzenliyor. ÇEKÜL Vakfı ile ortaklaşa yürütülen kampanya kapsamında Zurich Sigorta’dan “Benim Arabam”, “Benim ... ( devamı )

Cap canlı bir koleksiyon

Gençliğin gözde markası Levi’s Eyewear, LS10026 koleksiyonu ile renkli ve canlı bir bakış sunuyor Güneş düşmanı Levi’s Eyewear Yaz 2010 koleksiyonunda yer alan LS 10026 modeli ile renkli ve canlı bir yaz sunuyor. Her yaşta insanın kolaylıkla ... ( devamı )
Firma: Levis
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 5 »» son