Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Finans Yatırım Sigorta

TSPAKB nin aylık bülteni Sermaye Piyasasında Gündem’in bu sayısında;

Uluslararası Karşılaştırmalarda Türkiye Sermaye PiyasasıBu ayki ilk raporumuzda, son on yıl içinde çeşitli ülkelerin sermaye piyasası göstergeleri karşılaştırılırken, Türkiye sermaye piyasasının bu ülkeler arasındaki yeri ... ( devamı )

Garanti Portföy Mayıs Ayı Değerlendirme

Global sermaye piyasalarının son iki yıllık performansı incelendiğinde görülmektedir ki gelişmiş ekonomiler tarafından yaşanan büyük krizin yaralarını saracağına inanılan büyük boyutlardaki parasal genişlemeden en büyük ... ( devamı )

Bank of America Türkiye ‘Sanatı Koruma Projesi’ 2011 Yılında Türkiye den Başvuruları Bekliyor

2010 yılında Avrupa,Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan benzersiz proje ABD ve Asya Pasifik’te yapılacak yardımlarla genişletiliyorBank of America Sanatı Koruma Projesi LONDRA – Bank of America Merrill Lynch tarafından gerçekleştirilen ... ( devamı )

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş: “2011 yılının ilk üç ayında net kârımızı 203 milyon TL olarak gerçekleştirdik“

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, 2011 yılı ilk çeyrek bilanço sonuçlarıyla ilgili yaptığı açıklamada “Kurulduğumuz günden bu yana gerçek bankacılık faaliyetlerine odaklanmayı stratejik hedef olarak seçmiş ... ( devamı )
Firma: DenizBank

T-Bank çocuklarından “Doğa ve Hayvan Sevgisi” resim sergisi

Türk bankacılık sektörünün genç ve dinamik bankalarından, KOBİ ve Ticari Bankacılığa odaklı hizmet veren T-Bank, bünyesinde faaliyet gösteren T-Kulüp üyeleri iş dışında da bir araya gelerek sosyal sorumluluk projelerine katılıyor. ... ( devamı )
Firma: Tbank

vdf nin ikincielekredi com ürünü şimdi de mobil ortamda kredi imkanı yaratıyor!

İnternet üzerinden ikinci el araçlara anında kredi imkanı sağlayan vdf, şimdi de Altunizade ve AutoCity- Çobançeşme açık oto pazarlarında ikincielekredi.com mobil araçları üzerinden kredi başvurularını değerlendiriyor. Türkiye’nin ... ( devamı )

Advantage’dan Annelere Özel Avantaj

8 Mayıs Anneler Günü’nde herkes annesini dilediği gibi şımartsın diye Advantage özel bir fırsat sunuyor. . Annesini sevindirmek isteyenler Advantage ile yapılan alışverişlerde artı 4 taksit veya 2 ay erteleme fırsatından faydalanacak. Advantage ... ( devamı )
Firma: HSBC Bank

“Gedik Mobile” ile Borsa, iphone, ipad ve Blackberry’de

Gedik Yatırım’ın yeni ürünü Gedik Mobile, Hisse, VOB ve Varant işlemlerini, mobil erişimin olduğu her yerde, Iphone, Ipad ve Blackberry üzerinden tek tuş ile anında yapabilme olanağı sağlıyor. Gedik Mobile ile yatırımcılar, ... ( devamı )

ING Bank’tan basın çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi!

ING Bank, tüm basın sektörü çalışanlarının “3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü”nü özel bir kampanya ile kutluyor. 6 Mayıs’a kadar sürecek kampanya ile basın mensupları sadece yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi kullanabilecek. ... ( devamı )
Firma: İNG Bank

DenizBank’tan enerji ve tarım sektörüne 300 milyon euro’luk kredi

DenizBank; WestLB koordinatörlüğünde EIB, EBRD, IFC ve DEG’den toplam 300 milyon euro tutarında, vadeleri 7 ile 12 yıl arasında değişen, seküritizasyon kredisi sağladı. DenizBank’ın aldığı kredi aynı zamanda 4 kalkınma bankasının ... ( devamı )
Firma: DenizBank

TÜYİD Ekonomi Sohbetleri Devam Ediyor

Yatırımcı İlişkileri Derneği’nin, dünyanın sayılı kredi değerlendirme kuruluşlarından Fitch Ratings ve Bersay İletişim Grubu işbirliğiyle gerçekleştireceği ücretsiz sohbet toplantısında, "Global Piyasalardaki Ekonomik ... ( devamı )
Firma: TÜYİD

Eurobank Tekfen gerçekleşecek sermaye artışı ile, Türkiye’nin sermayesi güçlü bankalarından biri olacak

Türkiye’nin hızla büyüyen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen’in ödenmiş sermayesinde 190 milyon TL artış kararı verildi. Eurobank Tekfen’in, ödenmiş sermayesinin 570 milyon TL’ye yükseltileceği açıklandı. Eurobank ... ( devamı )

Albaraka’nın 113’üncü şubesi Kayseri’de açıldı

Türkiye’de katılım bankacılığının öncüsü olan Albaraka, Kayseri’de açılan Organize Sanayi Şubesi ile yurt genelindeki hizmet noktalarını 113’e çıkardı. Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, sanayinin gelişmekte olduğu ... ( devamı )

DenizBank’ın yeni fonu metalden kazandıracak

DenizBank, Anapara Koruma Amaçlı B tipi Metal Fonu’nu 18 – 25 Nisan tarihleri arasında halka arz ediyor. DenizBank’ın yeni fonu, S&P GSCI Tüm Metaller Endeksi’nde yer alan altın, gümüş, alüminyum, bakır, kurşun, nikel ve çinko ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Kobi Paketleri güçlerini birleştirdi Eurobank Tekfen’den İşletmeler Özel Güçlü Kobi Paketi

Türkiye’nin hızla büyüyen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen, işletme bankacılığı müşterilerine sunduğu hizmetleri “Güçlü KOBİ Paketi” ile biraraya getirdi. “Güçlü KOBİ Paketi” ile işletmelere finansal ... ( devamı )

Zurich Sigorta’dan Kobi Sigorta Paketi

Tek poliçe ile olası riskler güvencedeZurich Sigorta, KOBİ’leri birçok riske karşı tek poliçe ile güvence altına alıyor. Bir işletmenin ihtiyacı olan teminatları tek bir poliçede toplayan KOBİ Sigorta Paketi ile KOBİ’ler güvence ... ( devamı )

Eurobank Tekfen’den Yeni Yıl Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Eurobank Tekfen, bireysel kredi ihtiyaçlarına yönelik yeni yıla özel avantajlar sunuyor. Yeni yılın güzelliklerinden şimdiden faydalanmak isteyenler Eurobank Tekfen’e geliyor, yeni ihtiyaçlarını ... ( devamı )

Eurobank Tekfen’den Yeni Yıl Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Eurobank Tekfen, bireysel kredi ihtiyaçlarına yönelik yeni yıla özel avantajlar sunuyor. Yeni yılın güzelliklerinden şimdiden faydalanmak isteyenler Eurobank Tekfen’e geliyor, yeni ihtiyaçlarını ... ( devamı )

SAS Türkiye’nin Müşteri Zekası Ekibine Kıdemli Danışman

Finans sektörünün ileri gelen yöneticilerinden Rakela Semoil, SAS Türkiye Analitik CRM Kıdemli Danışmanı oldu. İş analitiğinin lideri SAS’ın Türkiye ekibi, Müşteri Zekası alanının tecrübeli isimlerinden Rakela Semoil ile ... ( devamı )

“Bordosu mavisi, Bonus’un harbisi” ile Hem Taraftar Hem de Trabzonspor Kazanacak

DenizBank bordo mavili renklere gönül veren taraftarlara özel “Trabzonspor Bonus Card” ı hayata geçirdi. Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıyan Trabzonspor Bonus’la taraftarlar birçok kampanyadan ve indirimden faydalanırken ... ( devamı )
Firma: DenizBank
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son