Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Finans Yatırım Sigorta

ZEGO 7’inci Yılında PROI Üyesi

İletişimi Türkiye sınırları dışına taşıyan ZEGO, 7’inci yılını PR Organisation International üyesi olarak kutluyor.ZEGO İletişim, alanında dünyanın önde gelen firmalarını biraraya getiren PROI’ye (Public Relations Organization ... ( devamı )

DenizBank'tan Fenerbahçelilere özel kredi kartı

DenizBank, Fenerbahçe Spor Kulübü ile işbirliği içerisinde Fenerbahçeli taraftarlara ayrıcalıklar sunan Fenerbahçe Bonus Card’ı geliştirdi.Fenerbahçe Spor Kulübü’nün en büyük finansal çözüm ortağı konumundaki DenizBank, Kulüp ... ( devamı )
Firma: DenizBank

Inveon ve Alkaş Danışmanlık stratejik iş ortaklığı için imza attı

Yazılım dünyasının yenilikçi ismi Inveon ve perakende sektörüne hizmet ulaştıran Alkaş Danışmanlık arasında stratejik iş ortaklığı anlaşması imzalandı. Bu iş ortaklığıyla birlikte, Inveon tarafından geliştirilen yazılımlar, ... ( devamı )

Doxoft şimdi de lojistik sektörünün hizmetinde

Lojistik sektörünün öncü şirketlerinden OMSAN Lojistik, tüm dokümanların yönetimini, iş süreçlerinin elektronik ortamdaki takibi ve paylaşımını Doxoft’la elektronik platforma taşıyor.Bir OYAK iştiraki olarak 1978'den beri, müşterilerinin ... ( devamı )
Firma: Doxoft

Boydak Holding'in yeni CEO'su Memduh Boydak

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Boydak Holding, kurumsallaşma ve yeni yapılanma sürecinde önemli atamaları hayata geçiriyor. Memduh Boydak, alınan Yönetim Kurulu kararına göre, Boydak Holding CEO’luk görevine getirildi.1967 ... ( devamı )

AvivaSA ferdi kaza sigortasını ATM’lere taşıyor

Ferdi kaza sigortası yaptırmak artık çok kolay. Bankaya veya bir acenteye gitmenize gerek kalmadan, para çekmek için sıklıkla uğradığınız ATM’lerden ferdi kaza sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.Bireysel emeklilik sektörünün fon ... ( devamı )

Active ACADEMY Ödülleri 6. kez sahipleriyle buluşuyor!

12-13 Kasım tarihleri arasında "Küresel Kriz ve Türkiye" ana temasıyla düzenlenecek olan 6. Uluslararası Finans Zirvesi, beş yıldır verilmekte olan Active ACADEMY Ödülleri'ni de altıncı kez sahipleriyle buluşturacak. Active ACADEMY 6. Uluslararası ... ( devamı )

Altın Zirvesi, Kasım'da...

27 Kasım'da İstanbul SwissOtel'de düzenlenecek Active ACADEMY 1. Uluslararası Altın Zirvesi, İstanbul Altın Borsası'nın katkılarıyla gerçekleştirilecek.Kamuoyunu objektif ve doğru bir şekilde bilgilendirme amacını taşıyan Active ACADEMY, ... ( devamı )

Çocuk Esirgeme Kurumları'na Boydak Holding'ten Tam Destek

Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı kurumlarda barınan özellikle çocuk, yaşlı ve engellilerin daha modern standartlarda huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri için Boydak Holding'in iki yıl önce başlattığı proje ... ( devamı )

RE/MAX Ofisleri'ne Broker Kampı'nda "büyüme" dersi

Franchise sistemiyle Türkiye'de ilk faaliyete geçen uluslararası gayrimenkul şirketi olan RE/MAX Türkiye, RE/MAX ofis sahipleri için 2008 Broker Kampı'nı Girne'de gerçekleştirdi.. RE/MAX Türkiye Broker Kampı'na bu yıl katılan uluslararası ... ( devamı )

TOKİ’den konut satışı için ilk profesyonel görev RE/MAX’e

Toplu Konut İdaresi, gerçekleştirdiği konut projelerin satışında Türkiye'de ilk kez bir gayrimenkul danışmanlık şirketine görev veriyor. TOKİ, Halkalı Atakent ve Antalya Çıplak Konutları'nın bir bölümünün satışı için RE/MAX ... ( devamı )

LeasePlan Genel Müdürlüğü'ne F. Turkay OKTAY atandı

Operasyonel filo kiralama alanında hizmet veren LeasePlan Genel Müdürlüğüne finans ve otomotiv alanında tecrübeli bir isim olan Türkay Oktay atandı. Lisans öğrenimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde ... ( devamı )

Küresel krizin neresindeyiz?

Finans sektörüne yön veren isimleri bir araya getirerek önemli konuları irdeleyen ve artık geleneksel hale gelen Active ACADEMY 6. Uluslararası Finans Zirvesi, bu soruya yanıt arıyor! "Küresel Kriz ve Türkiye" ana temasıyla düzenlenen Zirve, ... ( devamı )

Lotus Güvenli Tümleşik iletişim'de yeni dönemi anlattı

Bu yıl 13. kez düzenlenen IBM Yazılım Zirvesi 2008'de Lotus, oturumlar sırasında yaptığı açıklamalarla firmaların önündeki döneme ışık tuttu. "Hungry For Change – Değişim Açlığı" konulu zirvede tümleşik iletişim ve güvenlik ... ( devamı )

Pepsi'ye 300 kullanıcılı ERP sistemi

PBG (Pepsi Bottling Group), Türkiye'deki tüm şirketlerinde Enterprise Model ERP (kurumsal kaynak planlaması) kullanıyor. 4 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan ERP sistemi, 3 fabrika ve 13 satış bölgesinde, üretim modülü hariç 300 kullanıcıya ... ( devamı )

HDI Sigorta'dan iletişim atağı

HDI Sigorta Anadolu'ya verdiği önemi iletişim kampanyası ile destekliyor. Konut ve Kasko Sigortalarının da vurgulandığı iki aya yakın sürecek kampanyada HDI Sigorta'nın hasar ödeme konusundaki hassasiyetinin, müşteri memnuniyeti ve güvenine ... ( devamı )

MasterCard PayPass'in Geçerli Olması İstenen Yerler; Süpermarketler, Taksiler ve Semt Pazarları

Tüketiciler Semt Pazarlarında da Temassız Ödeme Yapmak İstiyor MasterCard tarafından gerçekleştirilen MasterIndex Araştırmasına göre; Türk Halkı kendilerini bozuk para derdinden kurtaran, düşük tutarlı harcamalarını yapabilecekleri, ... ( devamı )

Türk-Avrasya İş Konseyleri Genel Kurulu yapıldı

· Türkiye ile BDT ülkeleri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine önemli katkı sağlayan Türk-Avrasya İş Konseyleri'nin Genel Kurul toplantısı, Türkiye ve Rusya Büyükelçilerinin de katılımıyla yapıldı. · Genel Kurul ... ( devamı )
Firma: DEİK

IBM Yazılım Zirvesi'08 Değişimin Yönünü Gösterdi

Bu yıl 13. kez düzenlenen IBM Yazılım Zirvesi'08'de konu "Hungry For Change – Değişim Açlığı" idi. 15 Ekim'de İstanbul Swissôtel'de, 16 Ekim'de Ankara Sheraton'da gerçekleştirilen Zirve'de, firmaların bugün ve gelecekte nasıl ayakta ... ( devamı )

Milli Golfçüleri Cacharel Giydirecek

Erkek modasının saygın markası Cacharel, Türk Milli Golf Takımı'nı giydirecek. Bireysel ve takım sporu olarak ülkemizde de giderek büyük ilgi görmeye başlayan Golf için hareketli bir dönem başlıyor. Önümüzdeki aylarda gerçekleşecek ... ( devamı )
Sayfalar:
 ilk  «« 8 9 10 11 »»