Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Finans Yatırım Sigorta

En İyi Web Sitesi Ödülü Demir Hayat Sigorta’nın

Amerikan Interactive Media Council firması tarafından her yıl düzenlenen ve farklı iş kollarına yönelik Web sayfası tasarımlarını değerlendiren Interactive Media Awards (IMA) adlı yarışmada, sigorta sektörü kategorisinde, Demir Hayat Sigorta’nın ... ( devamı )

2. Var mısın Akıllım Zeka Oyunları Turnuvası Mart Ayında Gerçekleşecek

Sompo Japan Sigorta tarafından ilki geçen sene düzenlenen ve geleneksel halegetirilmesi planlanan ‘Var mısın Akıllım Zeka Oyunları Turnuvası’nın 2. si 7Mart tarihinde gerçekleşecek. İlkokul 3. ve 4. sınıflara yönelik hazırlananturnuva, ... ( devamı )

Online Kredi Başvurusu Tek Tıkta

Kredibasvurusu.net tüm bankaların online kredi başvurusu sayfalarını tek adreste toplayan, kredi başvurusu yapmanızı kolayşatıracak ve vakit kaybettirmeyecek bir platform olarak kurulmuştur. Sitemizde bankaların kredi kampanyalarını ... ( devamı )

Allianz sürücüleri zorlu hava koşullarına karşı uyarıyor

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz, zorlu mevsim koşullarında ortaya çıkan ve kazalara neden olabilecek durumlara karşı önlemler sunarken, sürücüleri sonbahar ve kış aylarında yaşanan yoğun sis, ıslak ve kaygan zemine ... ( devamı )

Türk golfçüler İsveç’teki finalde şampiyon oldu

AvivaSA ve Akbank işbirliğiyle düzenlenen golf turnuvasını kazanarak uluslararası Aviva Golf Cup finaline katılmaya hak kazanan 7 kişilik AvivaSA Türkiye takımı, İsveç’te yapılan finallerde şampiyon olduAvrupa’nın lider sigorta ... ( devamı )

Türk Barter’ dan İş ve Sanat dünyasına İftar yemeği

Avrupa ve Türkiye’de Barter sektöründe etkin rol oynayan Türk Barter, iş ve sanat dünyasının önemli isimleriyle “Barter Club” geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.Ekonomiye yeni bir soluk getiren Türk Barter, ‘‘Barter ... ( devamı )

Yeni Allianz Arena’lar Geliyor

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz Group, spora ve sporcuya verdiği önemi her fırsatta öne çıkarırken, futbol dünyasında adını verdiği stadyumlara 2 yenisini daha katıyor. Allianz Arena’nın ve Allianz Stadium’un ardından, ... ( devamı )

Süper inverter süper fiyata “Formsolar.com” ‘da!

Form Şirketler grubu içinde yer alan Form Temiz Enerji Sistemleri San. ve Tic. A.Ş ‘nin sitesi “Formsolar.com” da “Fronius” marka inverterler, çok özel fiyatlarla sizleri bekliyor. “Formsolar.com”, Türkiye’nin ... ( devamı )

Allıanz İle Formula 1’de Güvenli Yollar

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz Group, otomotiv sigortacılığına verdiği önemi ve yol güvenliğini arttırma hedefini yaptığı işbirlikleri ile gözler önüne seriyor. 50 milyona yakın sürücüyü ... ( devamı )

İstanbul Avrupa Yakasındaki Konut Projeleri: Fiyatlar, Mortgage Seçenekleri

İstanbul’da yaz aylarında başlayan konut projelerinin satışlarında hareketlenme görülmektedir. Yeni yıl ile birlikte artan kampanyalar müşterileri bu projelere çekmekte; talebi gören diğer proje sahipleri ise yeni kampanyalara girişmektedir. ... ( devamı )

Aksigorta Hasar ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Ayhan Dayoğlu atandı

1998 yılından bu yana Sabancı Topluluğu şirketlerinden Temsa’da çeşitli görevlerde bulunan Mehmet Ayhan Dayoğlu, Aksigorta A.Ş.’ye Hasar ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Lisans eğitimini Yıldız ... ( devamı )
Firma: Aksigorta

“Aksigorta Çalışanlar Zirvesi” nde Sabancı Holding & Ageas ortaklığı kutlandı

Aksigorta Genel Müdürlüğü ve bölge müdürlüklerinde görev yapan 600 çalışan, “Çalışanlar Zirvesi”nde buluştu. Yönetim ve çalışan kadrosunun Sabancı Center’da bir araya geldiği zirvede 2011 yılı değerlendirilip Sabancı ... ( devamı )
Firma: Aksigorta

Amway Avrupa daki en büyük Tanıtım Merkezi İstanbul da açıldı!

14.000 çalışanı, 3 milyondan fazla serbest girişimcisi ve 9.2 milyarı aşan cirosuyla dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan Amway’in en büyük ve en yeni Tanıtım Merkezi İstanbul’da açıldı. Amway Plaza İstanbul’un ... ( devamı )

ING Emeklilik in tercihi Unamic HCN

Unamic/HCN Türkiye, ING Emeklilik müşterilerine yönelik özel bir çağrı merkezi projesine başlıyor. Uluslararası alanda profesyonel çağrı merkezi hizmetleri veren Unamic/HCN, Türkiye’deki iş hacmini büyütmeye devam ediyor. Xerox tarafından ... ( devamı )
Firma: Unamic HCN

Tiryaki Agro, Capital 500 de 54. sıraya yükseldi

Tiryaki Agro, Capital Dergisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” araştırmasında 54. sırada yer aldı. 2009 yılında 121. sırada yer alan Tiryaki Agro, 2010 yılında altmışyedi sıra birden yükselerek 54. ... ( devamı )

Online bayi ağı GelirOrtaklari com satışları 10 kat artırıyor

Sadece Amerika’da 4 milyar ABD Doları’nı aşan pazara sahip olan satış ortaklığı ağı (Affiliate Marketing) modelini Türkiye’de de yürütmeye başlayan GelirOrtaklari.com, şirketlere internet dünyasında bir bayi satış kanalı ... ( devamı )

Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi...

Garanti Emeklilik’in İstanbul Atlı Spor Kulübü iş birliğiyle, 6-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği “Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” sonuçlandı. Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri etkinlikleri çerçevesinde ... ( devamı )

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı DenizBank ile El Ele

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile DenizBank’ın ortak toplantısında “3.500 Köye 350.000 Kitap” kampanyasının ve “Tarım Türküleri CD ve Kitabı”nın tanıtımı yapılırken, “Tarım ve İnsan Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması”nın ... ( devamı )
Firma: DenizBank

TÜGİAD Hedef; G20 Liderlerine “Girişimcilik” dersi vermek

G20 Genç Girişimciler İttifakı’nda Türkiye’yi temsil eden TÜGİAD, Türkiye’nin Girişimcilik Strateji Belgesi olması gerektiğini bildirdi. G20 nezdinde yaklaşık 1 milyon genç girişimciyi temsil eden G20 Genç Girişimciler İttifakı, ... ( devamı )

Citibank “Ballantine s ile Sahne Şirketlerin” Müzik Yarışması nın ilk finalisti oldu.

“Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasının ilk performans gecesi 5 Mayıs 2011 Perşembe günü Tom Tom Sokak İndigo’da yapıldı. Pirelli, Nestle ve Citibank müzik gruplarının yarıştığı ilk gecede, ... ( devamı )
Firma: Citibank

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son