Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Film Müzik

Hayal Kahvesi Shining Stars: Radio Moscow Turnesi

Hayal Kahvesi Shining Stars: Radio Moscow TurnesiTürkiye\'nin en yeni eğlence konsepti Hayal Kahvesi Shining Stars, 15-17 Nisan’da Ankara, İzmir ve İstanbul’da Radio Moscow’u ağırlıyor. Hayal Kahvesi Shining Stars, dünyanın farklı coğrafyalarının ... ( devamı )

Can Bonomo İkinci Albümü Aşktan Ve Gariplikten’in Kayıtları Bitti

Can Bonomo, yaklaşık 2 yıl önce müzikseverlerle buluşan ilk albümü “Meczup”tan sonra kayıtlarına yaz aylarında başladığı 2. albümü “Aşktan ve Gariplikten”in stüdyo çalışmalarını bitirdi. Aralık ayının 2. haftasında ... ( devamı )
Firma: Can Bonomo

Rock müziğin genç yetenekleri underground ‘Beyler?’ GHETTO’da günışığına çıkıyor

Rock müziğin genç soluklarından “Beyler?”, 5 Ocak Perşembe akşamı saat 21.30’da GHETTO’da müzikseverlerle buluşacak. Söz ve besteleri kendilerine ait 14 şarkıyı seslendirecek grup ilk konserlerine tüm müzikseverleri davet ediyor. ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Bu Oyunu Tek Başınıza İzliyorsunuz! Tek Seyircilik Oyun Mekan Artı da Başlıyor!

Tiyatro Artı, sadece tek bir seyirciye oynanan yeni oyunu “üçKİŞİ”yi 18 Ekim’den itibaren sahnelemeye başlıyor! Ünlü Japon klasiği “Rashomon”, Sahnede “tek” seyircisi için hayat buluyor! Geçtiğimiz iki sezon ... ( devamı )
Firma: Mekan ARTI

Tiyatro Artı Darbe Günlerine Dönüyor!

Tiyatro Artı, yeni sezona yeni bir oyunla başlıyor ve 12 Eylül darbe günlerine geri dönüyor. Seyirci, Selma aracılığıyla geçmişin İntikamını Alma Şansı Yakalıyor! Darbe günlerinde sayısız işkence, sayısız tutuklama ve ... ( devamı )
Firma: Mekan ARTI

Düşük ücretlerle dünyaca tanınan diploma

Centennial College, Kanada Ontario bölgesinin ilk devlet Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak 1966'da Toronto şehirinde kurulmuştur. Okulun 14400 tam zamanlı ve 28000 yarı zamanlı öğrencisi mevcuttur. Okulun, dünyanın çeşitli ülkelerinde ... ( devamı )

Miller Music Factory’de final için geri sayım başlıyor, kalpler Miami için çarpıyor!

Miller tarafından yeni yetenekleri keşfetmek için bu yıl 6. kez düzenlenen Miller Music Factory yarışmasında halk ve jüri oylaması ile tüm kategorilerin ilk üç finalisti belli oldu! Genç yeteneklerin kalpleri şimdi Miami’ye uzanacak final ... ( devamı )

Ghetto Çıtayı Yükseltiyor

2010’DA BİRBİRİNDEN DEĞERLİ MÜZİSYENLER GHETTO SAYESİNDE İSTANBUL’DA BOY GÖSTERECEK…Açıldığı günden bu yana İstanbul’un tüm seslerine ve renklerine açık bir müzik anlayışını yaşatan GHETTO; dünya müziğinde olup bitenleri ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Ghetto Çıtayı Yükseltiyor

2010’DA BİRBİRİNDEN DEĞERLİ MÜZİSYENLER GHETTO SAYESİNDE İSTANBUL’DA BOY GÖSTERECEK…Açıldığı günden bu yana İstanbul’un tüm seslerine ve renklerine açık bir müzik anlayışını yaşatan GHETTO; dünya müziğinde olup bitenleri ... ( devamı )
Firma: Ghetto

GHETTO ARALIK ETKİNLİK BİLGİLERİ VE GÖRSELLER

Etkinlik: Şükrü Tunar Eserleri İle Serkan Çağrı Tarih: 2 Aralık Çarşamba 2009 Saat: 22:00 Ücret: 20 TL – 15 TL Myspace: www.myspace.com/serkancagri Web: www.serkancagri.com Şükrü Tunar’ın eserleri Serkan Çağrı’nın klarneti ve ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Ghetto 2009 Ekim program bilgileri

Etkinlik: GHETTO Sezon Açılış Partisi “ TM Juke” (UK)Tarih: 2 Ekim Cuma 2009Saat: 22:30Ücret: 25 TL – 15 TLMyspace: http://www.myspace.com/tmjukeWeb: www.tmjuke.co.ukhttp://www.tru-thoughts.co.uk/artists/tm-jukehttp://www.myspace.com/tmjukehttp://www.lastfm.com.tr/music/TM+Jukewww.ghettoist.netGhetto ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Yeni bir bakış, yeni bir söz, yeni sanat, yeni bir hakikat için “Hayalet“

Tarih: 5-12 Eylül 2009Yer: 5-12 Eylül/GHETTOKatılan Sanatçılar: Ali Herischi, Burcu Aksoy, Caner Karavit, Cem Arslan, Dilemma, D&B Moushamba, Eşber Karayalçın, Ergun Turan, Grup İskele, Kamil Fırat, Savaş Çekiç, Süreyya Y. Devrek, Şafak ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Frame’den yükselen Yunan ezgileri

İstanbul’un yemek ve eğlence rotaları arasında, son dönemde sıkça adından söz ettiren Frame, hız kesmediği yenilikleri ve sürprizleri ile ziyaretçilerine unutulmaz yaz geceleri yaşatıyor. Frame’in yeni sürprizi Çarşamba geceleri ... ( devamı )
Firma: Frame

Ve Frame 1 yaşında!

Açıldığı günden bu yana Maçka Demokrasi Parkı’nın doğayla bütünleşen büyülü manzarasında sürprizleri, eşsiz lezzetleri ve eğlenceli geceleri ile 365 gün boyunca İstanbul’un gözde mekanı Frame, dolu dolu geçirdiği tam 1 senenin ... ( devamı )
Firma: Frame

Hale Caneroğlu & Zeliha Sunal Frame’de

Maçka Demokrasi Parkı’nın büyülü manzarasında, 365 gün boyunca İstanbul’a yepyeni bir çerçeveden keyifle bakmanızı sağlayan Frame, 21 Mayıs 2009 Perşembe günü sürprizlerle dolu açılışından sonra Haziran ayı için yepyeni programlarla ... ( devamı )
Firma: Frame

Ghetto Haziran Etkinliği - VJ Fest 2009

“İşitsel ve Görsel Oyun Alanı”www.vjfestist.orgVideo Jokey (VJ), canlı olarak videoları üstüste bindirip karıştıran, DJ'in müziğiyle uyumlu bir video-kolaj yapan kişiye denir. VJ Fest İstanbul, sözü geçen video sanatını İstanbullulara ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Frame 21 Mayıs 2009 VIP açılış partisi

Maçka Demokrasi Parkı’nın büyülü manzarasında, 365 gün boyunca İstanbul’a yepyeni bir çerçeveden keyifle bakmanızı sağlayan ve yazlık tarafının kapılarını 15 Mayıs 2009 Cuma gecesi açan Frame, 21 Mayıs 2009 Perşembe gecesi ... ( devamı )
Firma: Frame

EXTREME AUDIO yeni reklam kampanyası için IŞIN KARACA ile anlaştı..

Işın Karaca “UYANIŞ” isimli yeni albümünün şarkılarını Radyocuların beğenisine sundu...Işın Karaca “Uyanış” isimli yeni albümün şarkılarını Extreme Audio’nun ev sahipliği yaptığı bir organizasyon ile Türkiye’nin ... ( devamı )

Ghetto’da mayıs ayı konser programı

Event Adı: Nesli Plays Tori: A Tribute to Tori AmosTarih: 1 Mayıs Cuma 2009Saat: 22:30Ücret: 20 TL – 15 TLMyspace: www.myspace.com/enginneslihanwww.myspace.com/toriamosBüyülü piyanosu, gizemli sözleri ve özgün yorumuyla tüm dünyada heyecanla ... ( devamı )
Firma: Ghetto

Elektronik Haber Ajansı (Eha) muhabiri Ahmet Bayram Yandım Tarsuslu Şair Kader Kutlu İle Görkemli Röportaj Gerçekleştirdi.

Elektronik Haber Ajansı (Eha) muhabiri Ahmet Bayram Yandım Tarsuslu Şair Kader Kutlu İle GörkemliRöportaj Gerçekleştirdi. 1-Hayırlı günler Kader Hanım, nasılsınız?merhaba,iyiyim şükür,dilerim sizde iyisinizdir.2-Çok değerli bir ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1