Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Enerji Akaryakıt

Vaillant Group Türkiye yöneticilerine yeni liderlik stilleri eğitimi

Vaillant Group Türkiye yöneticileri, şirket değerleri ile yeni liderlik modellerini bütünleştirecek Vaillant Group Türkiye, yöneticileri için liderlik eğitimi programı başlattı. Dokuz ay sürecek eğitim kapsamında Vaillant ... ( devamı )

Dünya, enerji tüketiminde verimliliğe tasarrufa ve çevreciliğe odaklandı

İtalya’da düzenlenen MCE Fuarı’nda ürünleri büyük ilgi gören Erensan Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren:Erensan’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren, “Dünya çevreye duyarlı, enerji verimliliği ve tüketimde tasarruf sağlayan ürünlere ... ( devamı )

EVAS 50’nci yılında, 52 ülkeye ihracat yapıyor

Avrupa’nın en büyük LPG tüpü ve oto tank üreticisi EVAS 50’nci kuruluş yıldönümünde, yıllık 2.000.000 adede varan üretiminin yaklaşık %80’ini ihraç ediyor. Bugün, 5 kıtada 52 ülkeye LPG tüpü ve oto tank ihracatı ... ( devamı )
Firma: EVAS

Form Şirketler Grubu’ndan yaz’a merhaba partisi

Form Şirketler Grubu, Balmumcu binalarının bahçesinde, tüm Grup şirketlerinden elemanlarının katılımı ile 22 Haziran tarihinde düzenlenen bir bahçe partisiyle yaza merhaba dedi. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen ... ( devamı )

İndra Sakarya Elektirik Dağıtım A.Ş’nin Altyapısını Güçlendirecek

İspanya’nın lider Avrupa’nın öncü bilgi teknolojileri şirketi Indra, Türkiye’nin ilk özelleşen elektrik dağıtım şirketlerinden Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ile anlaşma imzaladı. 3,5 Milyon dolar tutarındaki anlaşmayla ... ( devamı )
Firma: Indra

NABUCCO Gas Pipeline International GmbH Proje Yönetim Şirketi Worley Parsons şirketini yeni yönetim mühendisi olarak atadı

Bu yılın başında da açıklandığı üzere, Nabucco Gas Pipeline International yeni ‘Proje Yönetim Mühendisi’ni göreve getirdi.Mühendislik ve Proje Yönetim Hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Worley Parsons şirketi 14 Aralık’tan ... ( devamı )

Total’ in Büyük Çekiliş Kampanyası’ nda 1 Yıllık Bedava Yakıt Kazanan İlk 15 Talihli Belli Oldu

Dünya akaryakıt devi Total, Club Total kart ile kazandırmaya devam ediyor. 17 Kasım 2011’de başlayan ve 31 Aralık 2011 tarihine kadar 45 gün boyunca devam edecek olan kampanya süresince her gün bir kişi 1 yıllık bedava yakıt kazanırken ... ( devamı )

Total, Daf Trucks Ve Tırsan’dan Madeni Yağ Pazarında Fark Yaratan İşbirliği

Dünyanın akaryakıt ve madeni yağ devi Total, ağır ticari araç sektörünün öncü markası DAF Trucks ve DAF Trucks Türkiye distribütörü TIRSAN, madeni yağ konusunda işbirliği yapıyor. Böylece Total ve DAF Trucks arasında Avrupa’nın ... ( devamı )

İpragaz çadır kentlerde depremzedelere yangın eğitimi veriyor

İpragaz, Van Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü koordinasyonunda çadır kentlerde gerçekleştirdiği programla, depremzedelere teorik ve uygulamalı yangın eğitimleri veriyor. Çadır yaşamına özel olarak hazırlanmış ... ( devamı )
Firma: İpragaz

Starpet Mersin de Dördüncü Kez 3 Farklı Noktada % 12 İndirim Uyguluyor

İstikrarlı bir büyüme ile pazar payını genişleten Starpet, Mersin’de 4. kez indirim gerçekleştiriyor. Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Ersay Petrol’de 29 Temmuz 2011 Cuma günü tam 24 saat boyunca yüzde 12’ye ... ( devamı )
Firma: Starpet

EPDK nın güneş enerjisi üretim santrallerine yönelik düzenlemesinden memnun olan GSR Enerji:

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, (EPDK) 2013 yılına kadar sisteme bağlanması planlanan yaklaşık 2 milyar Euro’luk 600 megavatlık güneş enerjisi elektrik üretim santrallerine yönelik yerli ve yabancı yatırımcıların beklediği ... ( devamı )

Shell&Turcas emniyet kemeri önemini anlattı

Tüm faaliyetlerinde “İş Sağlığı Emniyet ve Çevre” ilkelerini taviz vermeden uygulayan ve emniyet bilincinin yaygınlaşması için çok kapsamlı sosyal sorumluluk etkinlikleri gerçekleştiren Shell&Turcas, 18. İstanbul Caz Festivali ... ( devamı )

Erensan ESB serisi kazanlara dünya çapında yoğun ilgi

Basınçlı Kap ve Kazan Sektörünün öncü kuruluşu Erensan tarafından geliştirilen ve yüzde 91 verimle çalışan ESB Serisi Buhar Kazanları, başta COCA COLA, ÜLKER ve DP ENERJİ olmak üzere dünya çapında üretim yapan pek çok büyük sanayi ... ( devamı )

Verbatim yeni enerji tasarruflu LED lambaları sunar

Verbatim enerji tasarruflu LED lamba yelpazesine yedi tane daha eklediğini duyurdu. Lambalar, geleneksel türdeki benzer aydınlatma ürünleri ile kıyaslanınca hem %70 ila %85 arasında enerji tasarrufu sağlar hem de 35.000 saate kadar kullanım ... ( devamı )
Firma: Verbatim

BP Akaryakıt Türkiye, Vodafone “Kırmızı Avantaj” programının “Akaryakıt Program Ortağı” oldu

11 Haziran-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek ilk kampanyada BP Club Kart sahibi Vodafone aboneleri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarında iki kat BP Club Puan kazanacaklar. Ayrıca, toplam 1.000 ... ( devamı )

BP Akaryakıt Türkiye den “daha fazla” istasyon

BP Akaryakıt Türkiye, büyüme hedefleri çerçevesinde Türkiye genelinde son 8 ayda 60 yeni akaryakıt istasyonunu hizmete soktu. BP Akaryakıt Türkiye, son 8 ayda 60 yeni istasyonu hizmete açarak Türkiye’de faaliyette olan istasyon sayısını ... ( devamı )

Aksa dan 2 milyar KWs lik Dev İhracat

Aksa Elektrik, Suriye ile Elektrik İhracat Anlaşması İmzaladı 1.557 MW kurulu üretim gücü ile Türkiye’nin lider serbest elektrik üreticisi Aksa Enerji’nin, Suriye Elektrik Şirketi ile imzaladığı anlaşma fiilen yürürlüğe girdi. ... ( devamı )

Shell Turkcell İşbirliği İle %10 Kazandıran Kampanya

Turkcell ve Shell arasında 2007 yılından bu yana kazandıran işbirliği, çok cazip fırsatlar sunan yeni bir kampanya ile kazandırmaya devam ediyor. 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Shell Club Smart Card ile toplam 400 TL tutarında ... ( devamı )

Shell Emniyet Bilincini Artırmak için 8 Haziran da Herkesi İstasyonlarına Davet Ediyor

Tüm faaliyetlerinde emniyeti ilk önceliği olarak gören Shell, her yıl Haziran ayının ilk haftasında, faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde Emniyet Günü etkinlikleri düzenliyor. Shell, Emniyet Günü kapsamında gerçekleştirdiği aktiviteler ... ( devamı )

Shell: Enerji Tercihlerimizi Belirlemezsek Dalgalanmalar ve Belirsizlik Kapımızı Çalabilir

Rapor ve analizleriyle enerjinin geleceğine ışık tutan Shell’den yeni bir küresel değerlendirme Hazırladığı bilimsel raporlar ve analizlerle önümüzdeki 40 yılda enerji sisteminin köklü değişikliklere ve belirsizliklere sahne olabileceği ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 »»