Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Eğitim

Scripta’nın yeni sayısı yayında!

Tablet dergimiz SCRIPTA dördüncü sayısı ile okunmaya hazır! Dünyanın farklı yerlerinden gelmiş konuları, keyifli sohbetlerin edildiği ilgi çekici konukları ile Scripta yeni sayısında da okurlarına keyifli anlar yaşatacak. Scripta'yı ... ( devamı )

Bilgi Eğitim’de Anne-Babalarla Buluşuyor

Bilgi Eğitim, çocuklarını anlamak ve onlarla daha iyi iletişim kurmak isteyen ebeveynler için ‘Ana-Baba Okulu’ eğitim programını başlatıyor. 3 hafta sürecek program İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Bursa’daki merkezi BİLGİBursa’da ... ( devamı )

Halkla İlişkiler ’in Duayenleri Deneyimlerini Paylaşacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim konulu eğitim programı düzenliyor. 5 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek eğitimlerde, sektörün önde gelen isimleri halkla ilişkiler alanındaki kurallar ... ( devamı )

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 2. Kültürlerarası İletişim Günleri

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hazırlık Sınıfları, 10-11 Nisan 2014 tarihlerinde Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde öğrenim görmekte olan uluslararası öğrencilerin katılımı ile “Kültürlerarası İletişim Günü”nü gerçekleştirilmiştir.21 ... ( devamı )

ERA Türkiye, İstanbul Aydın Üniversitesi ‘Kariyer Günleri’ne katıldı

ERA Türkiye Eğitim Müdürü Aynur Dinçel, İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’nde Gençlerle bir araya geldi. Sektöre güven odaklı bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle faaliyetlerini ... ( devamı )

Annelerin Doğum Koçu Bilgi Eğitim’de Yetişecek!

Normal doğuma bir destek de Bilgi Eğitim’den geliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim’de 24 Mayıs’tan itibaren normal doğumu teşvik etmeyi hedefleyen; anne sütü ve emzirme danışmanlığından ... ( devamı )

Danone ile Sektörün İçinden İTÜ’de

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği , Türkiye’nin en iddialı yönetici-öğrenci buluşması etkinliklerinden olan Sektörün İçinden adlı organizasyonda bu sene hızlı tüketim sektörünün lider firmalarından ... ( devamı )

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri, MONDIAL’i fabrikasında ziyaret etti…

İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Murat Bengisu, Öğr. Gör. Dr. Elif Kocabıyık ve Ar. Gör. Özgür Deniz Çetin koordinatörlüğünde, Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri 4 Nisan 2014’te Mondial ... ( devamı )

İnternet oyunları hafıza geliştirmek için kullanılabilir mi?

Koç Üniversitesi tarafından geliştirilmekte olan ve tamamen internet üzerindençalışan ‘Gritty Games’ insan belleğini geliştirerek dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve öğrenme gibi sorunlarda destek programı olmayı hedefliyor.Koç ... ( devamı )

bilgiMBA: İş dünyasında teori ile deneyimin buluştuğu yer

Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban - İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi ve İşletme Yüksek Lisans Program (MBA / e-MBA) Direktörü ile Röportaj bilgiMBA, iş dünyasının aranan ... ( devamı )

Karadeniz’de Barış İçin Akademik Buluşma

Marmara Üniversitesi ve Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen “4. Mavi Karadeniz” konferansı, 27-28 Kasım’da Anadoluhisarı’nda yapılıyor. Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin öncülüğünde düzenlenen ... ( devamı )

Işık Üniversitesi 14. Dönem Mezuniyet Töreni Büyük Bir Coşku İçerisinde Gerçekleşti.

Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde 06.07.2013 Cumartesi günü düzenlenen 14. Dönem Mezuniyet Töreni, öğrenci, veli ve yakınlarından oluşan kabalık ve coşkulu bir davetli topluluğu ile gerçekleştirildi. Tören, Işık Üniversitesi ... ( devamı )

Meksika Monterrey Tech Üniversitesi Işık Üniversitesinin düzenlediği Yaz Okulunda!

Bu yıl ilki yapılan ve 8 -29 Haziran 2013 tarihleri arasında Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde gerçekleşen Uluslararası Yaz Okuluna, Meksika’dan Monterrey Tech (Tecnológico de Monterrey) öğrencileri katıldı. Işık Üniversitesi İktisadi ... ( devamı )

Bülent Erkmen “Seçilmiş Çalışmalar“ını Işık’ta sunuyor.

Ülkemizde grafik tasarımın çağdaş bir kimlik kazanmasında ve popüler hale gelmesinde önemli katkıları olan tasarımcı, öğretim üyesi Bülent Erkmen, 20 Mart 2013 Çarşamba günü saat 13:30'da Maslak'ta Işık Üniversitesi ... ( devamı )

THY İle YDÜ Hastanesi’nden KKTC Turizmi İçin Önemli Adım

Türk Hava Yolları ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi arasında Kuzey Kıbrıs’ta Medikal Turizm’in gelişmesine yönelik önemli bir protokol imzalandı. Kuzey Kıbrıs’ta Medikal Turizm’in gelişmesine yönelik olarak Türk Hava ... ( devamı )

ARSU Güzel Sanatlar Akademisi’nde Sanat Eğitimi Minikler Altı Aylıkken Başlıyor….

ARSU Güzel Sanatlar Akademisi, okul öncesi sanat eğitimi programları ve akademik düzeydeki eğitimleriyle genç yetenekler yetiştirmeye ve onları sanat ile buluşturmaya devam ediyor. Akademide verilen okul öncesi eğitim programı ile çocuklar, ... ( devamı )

Gedik Üniversitesi Mumeyek İşbirliğinde TFRS Seminerleri Ekim’de

Değişen Türk Ticaret Kanunu ile birlikte Türkiye’de yerleşik tüm işletmelerin 01.01.2013 itibariyle geçerli olacak Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) göre çalışmaları gerekiyor. Gedik Üniversitesi Yaşam Boyu ... ( devamı )

Belma Çocuk Akademisi Çocuklarda Geri Dönüşüm Bilincini Arttırıyor

Belma Çocuk Akademisi çocuklarda “Geri Dönüşüm Bilincini” artırmak için okulun bir bölümünü Çaputçu’nun Yeri adlı dükkana çevirdi. Çaputçu’nun Yeri ev içinde kullanılmayan malzemelerin çocukların hayal güçlerini ... ( devamı )

SBS ile ilgili aklınıza takılan soruların cevapları burada

SBS sınavı ile ilgili çok merak edilen soruları Özel Gökkuşağı Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Nuri Durutürk cevaplandırdı. İşte öğrencilerin ve velilerin sınavla ilgili merak ettikleri ve cevapları: Başvuru ve Ücret Yatırma ... ( devamı )

“Okan Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri”

Okan Üniversitesi’nin deneyimli tercih danışmanları, İstanbul ve diğer illerdeki merkezlerde 16 Temmuz-03 Ağustos tarihleri arasında tercih hizmeti verecek. Üniversite adayları, İstanbul’da Okan Üniversitesi’nin Tuzla, ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son