Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Dernekler ve Vakıflar

Kemal Sunal’a Mavi Boncukl’u Yaş Günü

Türk Sinemasında komedi deyince akla gelen ilk isim olan büyük usta Kemal Sunal’ın 72.yaş günü; ailesinin, sanatçı dostlarının ve aynı zamanda “Mavi Boncuk” temasıyla Emel Sayın’ın katılımlarıyla çok renkli bir seremoniyle ... ( devamı )

Harranlı Çocuklara Kırtasiyecilerden Sürpriz!

Harranlı öğrenciler okula yepyeni, sağlıklı ve güvenilir kırtasiye ürünleriyle başladı. Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) her yıl gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Eski Harran İlkokulu’nun öğrencilerinin ... ( devamı )

TÜSİAD “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) Uygulamaları ve Son Durum” başlıklı bir seminer düzenledi

TÜSİAD, 25 Ekim Salı günü Orjin Maslak’ta, 09:30-12:00 saatleri arasında,"Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) Uygulamaları ve Son Durum" başlıklı bir seminer düzenledi.Seminerin açılış konuşması, TÜSİAD Dış Ticaret Çalışma ... ( devamı )
Firma: TÜSİAD

Dergi Fuarı Dikkat Çeken Etkinliklere Ev Sahipliği Yapıyor

Türkiye Dergi Editörleri ve Yayın Yönetmenleri Birliği (TÜRDEB) tarafından alanında Türkiye’de bir ilk olarak düzenlenen 4.Türkiye Dergi Fuarı büyük ilgi görüyor. Açılışına birçok kültür insanının katıldığı ve ziyaretinde ... ( devamı )

Halkın 1’si LÖSEV

8 Kasım 2012 günü 14. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan LÖSEV büyük bir sürprizle ödüllendirildiBağımsız ERA Research&Consultancy araştırma kuruluşunun 2008 - 2012 yılları arasında yaptığı kamuoyu yoklamasında LÖSEV 1. Halk tarafından ... ( devamı )

‘Sizlere hizmet etmek şereftir’

Prof. Dr. Ayvallı: “Fakir fukaraya, garip gurabaya hizmet etmek şereftir” dedi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü’nde ... ( devamı )

Feshane Trabzon Günleri

Feshane Trabzon’lularla Coşacak 21-24 Şubat tarihlerinde Feshane Kongre ve Kültür Merkezi’nde Geleneksel Trabzon Günleri’ni düzenleyen Trabzon Federasyon (TF) Başkanı Haydar Dulkadiroğlu etkinliğin önemli kazanımları olacağının ... ( devamı )

Kassel Üniversitesi öğrencileri Darüleceze’yi ziyaret etti

Almanya’nın en prestijli uluslararası eğitim veren kurumlarından biri olan Kassel Üniversitesi‘nin Sosyal Hizmetler Enstitüsü öğrenci ve öğretmenleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı tarihî Darülaceze Müessesesi’ni ... ( devamı )

ABD’nin Nevada Eyaleti ticaret heyeti, genç işadamlarına işbirliği eli uzattı

Amerika'nın önde gelen ticaret ve kongre merkezlerinden Las Vegas'tan bir heyet, TÜGİAD'da temaslarda bulundu. TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, gelir, şirket ve franchise vergileri 'sıfır' olan Las Vegas'la karşılıklı işbirliğinin ... ( devamı )

Türk Kültür Vakfı, AFS Kültürlerarası Programları için başvuruları bekliyor!

Farklı kültürlere karşıdan değil içerden bakın, farkınız olsun! AFS programlarıyla lise öğrencilerine yabancı bir ailenin yanında konaklama ve yurt dışında bir yıl eğitim alma imkanı sağlayarak kültürel farklılıklara ... ( devamı )

Yeryüzüne Özgürlük Derneği Basın Açıklaması

İmroz Gökçeada'da Hayvan Katliamı Gökçeada'da insanların ilgilendikleri ve tedavisini üstlendikleri köpekler, son günlerde bir anda ortadan kaybolmaya başladı. Ada'da nereye baksanız kayıp köpek ilanıyla karşılaşıyorsunuz. Katledilen ... ( devamı )

TUGİAD Baskanı Ali Yucelen’in Basın Açıklaması

Bugün açıklanan dış ticaret rakamlarını değerlendiren TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, dış ticaret açığının düşürülmesi için ihracatçıların uzun vadeli finansman ihtiyacının giderilmesi gerektiğini söyledi. TÜGİAD Başkanı, ... ( devamı )

Kas- Kon, Atatürk’ün Kastamonu’ya gelişinin 87.Yıldönümü kutlamalarına katıldı

Kastamonu Konfederasyonu (Kas-Kon), 23 ile 25 Ağustos tarihleri arasında, Atatürk’ün Kastamonu’ya gelişinin 87.Yıldönümü kutlamaları ile ilçelerde düzenlenen çeşitli etkinliklerin ve festivallerin açılışlarına katıldı. Ulu ... ( devamı )

Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

ASPERDER Otizm için çalışıyor..

Kısa adı ASPERDER olan Asperger Sendromu ve Otizmle Hayat Derneği, faaliyetleri için sürekli ve düzenli bir kaynak oluşturmak amacıyla Dernek İktisadi İşletmesi kurdu. İlk adım olarak www.asperderspormalzemeleri.com adıyla bir E-Ticaret ... ( devamı )
Firma: Asperder

Türkiye’ de ALS Hastalığı

ALS, yıllardan beri batı ülkelerinde bile “Öksüz hastalıklar” (Orphan disease) grubunda kabul ediliyor. Çünkü toplumda 1/10.000 den daha seyrek görülen hastalıklara öksüz hastalıklar deniyor. ALS ise 2-6/100.000 oranında görülüyor. ... ( devamı )

Türkiye Elektrikli Vinç İmalatçıları Derneği (TEVİD) Basın Açıklaması

Türkiye Elektrikli Vinç İmalatçıları Derneği (TEVİD) Başkanı Ahmet Tekin Çelikbilek: Türkiye’de yerli vinç imal edilirken ve 7 milyar dolar dış ticaret açığına rağmen son 2 ayda yaklaşık 8 milyon dolarlık vinç ithalatı ... ( devamı )

Mor Çatı Kadınlar Şiddete Karşı Etkili Bir Yasa İstiyor

Yaklaşık bir yıldır tüm Türkiye’den 237 kadın örgütü olarak, kadına yönelik şiddete karşı çıkarılacak yasanın hazırlık çalışmalarıyla ilgili öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olmak üzere çok sayıda ... ( devamı )

Lasiad Laleli’nin Çehresini Değiştiriyor

Laleli’nin sokak ve caddeleri yenileniyor… Alt ve üst Laleli olarak tüm sokak ve caddelerde başlatılan yol çalışmalarında son noktaya gelindi. Haziran sonunda tamamlanması planlanan projeyle Laleli’nin çehresi değişiyor… İstanbul’da tekstil ... ( devamı )
Firma: Lasiad

Tohum Otizm Vakfı Basın Bildirisi

İlköğretim ve Eğitim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ve Gerekçesi’ne İlişkin Tohum Otizm Vakfı Görüşü İlköğretime ve eğitime ilişkin hazırlanan kanun teklifinin çok aceleye getirilmiş ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son