Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Çevre Su

Evlerinizdeki Sevimli Tehdit!

Evlerimizin sevimli sakinleri kedi, köpek ve kuşlar tüyleriyle yaklaşık 50 hastalığı ev halkına bulaştırma potansiyeline sahip. Bu riskten korunmak için yapmanız gereken şey evcil hayvanların yataklarını, kafeslerini sürekli ... ( devamı )

Doğa Derneği Allianoi yi yok edenler değil korumak isteyenler yargılanıyor

2000 yıllık geçmişiyle dünyanın en eski ve en iyi korunmuş sağlık merkezi Allianoi’yi sular altına gömerek yok edenler yerine korumak isteyenler yargılanıyor. Allianoi’nin yok olmasını önlemek için kendini antik kentin içinde ... ( devamı )

Lasder turistik bölgelerde ÖTL temizliği

Ömrünü Tamamlamış Lastikleri(ÖTL) toplayarak çevreyi koruyan ve ülke ekonomisine katkıda bulunan LASDER; ESHOT ve İETT’den sonra şimdi de ANTALYA ve civarı turistik belediyelerle masaya oturuyor. İmzalanacak Protokolle turistik ... ( devamı )
Firma: Lasder

Tema Vakfı Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA, 11 Eylül 1992 tarihinde, Karaca Arboretum'un kurucusu, BM Çevre Ödülü sahibi Hayrettin Karaca ve Tekfen Holding kurucu ortaklarından, Türk-B.D.T. İş Konseyleri Başkanı Nihat Gökyiğit tarafından kurulmuştur. 1980 yılında Hayrettin ... ( devamı )

REW İstanbul 2013 devam ediyor

Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Çevre Teknolojilerine dair en son yenilikleri görmek için son 2 GÜN!REW İSTANBUL 2013 devam ediyor… İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ... ( devamı )
Firma:

Midtown Hotel, Dünyamızı Korumak İçin Dünya Saati’ne Destek Veriyor

WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından düzenlenen, tüm dünyadan yüz milyonlarca kişi, ticari ve kamu kurumu, her yıl tarihin en büyük çevre etkinliği olan Dünya Saati’nde buluşuyor. 20:30 – 21:30 arası 1 saat boyunca ışıklarını söndürüyor. ... ( devamı )

Ücretsiz Bültenler