Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Bilgisayar ve Donanım

Eski Bilgisayarı Bırak Yenisini Al

Türkiye’den en yaygın bayi ağı ile sektörün lider firması Casper, şimdi de Türkiye’nin teknolojisini yeniliyor. Casper, çalışır durumdaki eski bilgisayarlarını bayilerine getiren tüketicilere 300 TL indirim sağlayarak, en çok ... ( devamı )
Firma: Casper

EDP 2012/2013’ün en iyileri

Piyasaya sürülen en yenilikçi ürün ve çözümlerin değerlendirildiği, EDP 2012/2013 ödülleri açıklandı. EDP 2012/2013 ödüllerinde, Xerox’un, Xerox D95, Xerox D110 , adlı ürünleri ile en iyi çok fonksiyonlu yazıcı ... ( devamı )

ERP Geçiş Sürecinde Firmanızın En Mahrem Bölümlerini Teslim Ediyorsunuz”

Yaş ve toz boya olarak müşteriye özel boya taahhüt işleri yapan Elsisan Makine 1979 yılında kuruldu. 2010 yılından beri seri üretim hazırlıklarına da başlayan firma, Lift alanında Türkiye’nin en büyükleri arasında yer almaktadır. ... ( devamı )

Vatan Bilgisayar’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim

Teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, annesine ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenler için “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı sunuyor.Binlerce hediye alternatifini bir arada sunan Vatan Bilgisayar’da anneleri sevindirebilecek ... ( devamı )

War of Mercenaries İmparatorluğunu kur dünya haritası üzerindeki oyunculara karşı gücünü göster,

İmparatorluğunu kur, dünya haritası üzerindeki oyunculara karşı gücünü göster,mükemmel grafikler ile yeni bir oyun deneyimi yaşa!War of Mercenaries Facebook üzerinden hiçbir indirme gereksinimi olmadan bedavaoynanabilen bir tower defense ... ( devamı )
Firma: Peak Games

Yeni TTK’ya Uygun Olan TFRS-UFRS Sistemlerine CPM Master ERP Programıyla Hazırız

1996 yılında kurulan Safyün Halı 650 çalışanıyla halı ve halı ipi imalatı yapmaktadır. 60 ülkeye ihracat yapan firma, ciroda yıllık %30 büyüme göstermektedir. İç pazarda da satış kanalı bulunmaktadır. Eski paket programlarının ... ( devamı )

Yaşanmayan zafer ziyafetleri hep Bombom II’de

Bombom 2 yıl dönümünde çeşitli aktiviteler ve eğlence sistemleri bombom oyuncularına mutluluk getirecek, yeni bir çılgın mesaj geldi. Bombom II muhteşem yeniliklerle çevrimiçi olacak! Bombom II çevrimiçi olmadan önce geniş ... ( devamı )
Firma: Elex Tech

Yaş Çay Alım Modülü İle; Yaş Çay Alım ve Müstahsil Hesaplarının Takibi Online Yapılıyor

Karahancı Gıda Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup; Hancı Çay\'ı piyasaya sunarak iş hayatındaki faaliyetlerine başlamıştır. Hancı Çay, tüketiciye farklı lezzetler ve sağlıklı ürünler sunma gayesiyle yola ... ( devamı )

Alman Firmasının Tercihi Ettiği Türk Yazılımı: CPM MASTER ERP

FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş 2009 yılında faaliyetlerine Bursa Türkiye’de başlamıştır. Franz Kiel GmbH&Co.KG Almanya’nın Türkiye ve Ortadoğu pazarının üretim ve satış hakları FKT Koltuk Sistemleri ... ( devamı )

Casper’dan 2013 sürprizi

Hayalinizdeki CASPER'lar Şimdi Size %20 Daha Yakın Teknoloji tutkunlarının yüzünü güldürecek haber Casper’dan geldi. Casper’dan 2013 sürprizi… 2012 yılında ürün yelpazesini 3 kat artıran Casper, 2013'ü güzel bir kampanya ... ( devamı )
Firma: Casper

Darty 6. Yılını Kazandıran Fırsatlarla Kutluyor

Aralık 2006’dan beri Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren DARTY, 6. yılını 14 – 17 Aralık tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile kutluyor. Yeni yaşının şerefine tüketicilere cazip fırsatlar sunan DARTY’nin kampanyasında ... ( devamı )
Firma: Darty

Herkese Akıllı Telefon Huawei

Türk futboluna destek olan Huawei 2013’e özel bir kampanyayla giriyor Dünya iletişim devi Huawei, kendi markasını taşıyan ve en iyi fiyat-performans dengesini sağlayan akıllı telefonları Ascend P1, Vision ve G301 modelleri için yepyeni ... ( devamı )
Firma: Huawei

Cirom %10’dan %30’a Çıktı

Aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarından Gecem Aydınlatma, 2011 yılında CPM Master ERP programını kullanmaya başladı. Firmanın tüm departmanlarında uygulanan program ile stok sapmalarının %2’ye düştüğünü, firede %40 iyileşme ... ( devamı )

ASUS Windows 8 Uyumlu 23” ET2300 hepsi bir arada bilgisayar serisini tanıttı

Yüksek performans ve gerçekçi ses kalitesiyle ev eğlencesini yukarıya taşıyın! ASUS, tam donanımlı 23” çoklu dokunmatik ekrana sahip ET2300 hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisini görücüye çıkardı. Intel® i7 masaüstü ... ( devamı )

Her Yüzeyde Çalışan Fare Genius Traveler 9010LS

Yeni kablosuz DarkEye fare Traveler 9010LS, elinize doğal biçimde uyan çifte oluklu kavrama yapısı ile maksimum konfor sağlıyor. Genius DarkEye teknolojisi sayesinde halı, koltuk, mermer, cam ve cilalanmış masalar gibi ... ( devamı )
Firma: Genius

Dijital dünyanın oyun ödülleri GameX 2012’de verilecek.

4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan GameX Dijital Eğlence Oyun Konferansı ve Fuarı’nda bu yıl ilk kez “GameX Video Oyunları Ödülleri” verilecek.Gamex 2012 GameX Video Oyunları ... ( devamı )
Firma: Gamex 2012

The President Hotel, tanıtım ve pazarlama rotasını gelişmekte olan ülkelere çevirdi…

BW Plus The President Hotel Genel Koordinatörü Recep Arifoğlu, “Tanıtım rotamızı, Asya, Ortadoğu ve Güney Amerika’ya çevirdik” Tarihi Yarımada’da bulunan BW Plus The President Hotel, tanıtım ve pazarlama rotasını, ... ( devamı )

“Casper Nirvana One PC” masaüstünde yeni bir dönem başlatıyor…

Alışkanlıklarınızı unutun! Tüm teknolojisi 21,5” Full HD ekran içersine yerleştirilmiş “Casper Nirvana One PC” ev ve iş yerlerinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Bilgisayar ve monitörü bir arada sunan “Nirvana One ... ( devamı )
Firma: Casper

Adobe’ den ücretsiz Photoshop Lightroom 4 Public Beta sürümü

Adobe, Photoshop Lightroom 4 Beta sürümünü fotoğraf çekmeyi seven profesyonel ve amatör fotoğrafçıların kullanımına sundu. Fotoğraf severler, Lightroom’un Beta sürümüne Adobe.com’dan ücretsiz olarak ulaşılabiliyor.Tasarım dünyasının ... ( devamı )
Firma: Adobe

Huawei Türkiye Genel Müdürü Wu Congcheng

Global anlamda, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında lider tedarikçi Huawei olarak 2012 yılı itibariyle Türkiye’de 10 senedir faaliyet gösteriyor olacağız. Bu süre zarfında pek çok başarı hikâyesi gerçekleştirdik ve pazar ... ( devamı )
Firma: Huawei

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 3 »» son