Basinbulteni.com sponsor linkleri
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.
Sektörlere sponsor olun markanızın bilinilirliği artsın.

Bankacılık

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, basın mensupları ile bankacılık ve reel sektör hakkında yaptığı değerlendirme toplantısında aşağıdaki husus

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, basın mensupları ile bankacılık ve reel sektör hakkında yaptığı değerlendirme toplantısında aşağıdaki hususları dile getirmiştir. Doğru Algı Yönetimi Algının doğru yönetilmesine ... ( devamı )

VakıfBank’tan kredi faizlerinde indirim furyası!

VakıfBank, ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1.26’dan 1.15’e, taşıt kredisini yüzde 1.15’ten 1.10’a indirdi. Kredili Mevduat Hesabı faiz oranını yüzde 2.02’den yüzde 1.99’a, kredi kartında ise yüzde 2.02 olan faiz oranını ... ( devamı )
Firma: VakıfBank

VakıfBank’tan 500 milyon dolarlık yeni tahvil ihracı

Türkiye’nin uluslararası sermaye piyasalarındaki öncü ve yenilikçi bankası VakıfBank, orta vadeli tahvil ihraç programı (GMTN) kapsamında 5 yıl vadeli 500 milyon dolar’lık yeni bir tahvil ihracı gerçekleştirdi. Böylelikle ülkemizin ... ( devamı )
Firma: VakıfBank

Türmob ve İşnet İş Ortaklığı Anlaşması İmzaladı

E-dönüşüm çalışmaları ile birlikte yürürlüğe giren ve Nisan ayından sonra zorunlu hale gelecek olan e-fatura uygulaması kapsamında SMMM’lere ve işletmelerine daha kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet sunmak üzere TÜRMOB (Türkiye ... ( devamı )

Ziraat Bankası Başakkart ve GO’dan çiftçilere destek veren kampanya

GO yakıt istasyonlarında, Ziraat Bankası Başakkart sahiplerine büyük avantajlar sunuluyor:Ziraat Bankası Başakkart sahibi çiftçileri, GO yakıt istasyonlarında büyük avantajlar bekliyor. Kampanya kapsamında; GO istasyonlarında çiftçilere, ... ( devamı )

Finansbank’ın İlk Yarıyıl Net Kârı 503 milyon TL oldu

Finansbank’ın 2013 yılının ilk yarısında net dönem kârı 503 milyon TL oldu. Toplam aktifleri 58 milyar 793 milyon TL olarak gerçekleşen Finansbank’ın özkaynakları ise 7 milyar 443 milyon TL’ye ulaştı Finansbank 2013 ilk yarıyıl ... ( devamı )
Firma: Finansbank

VakıfBank Ana Sponsorluğundaki ‘Genç Sultanlar’ Avrupa Şampiyonu

Avrupa Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye, finalde Sırbistan'ı 3-0 yenerek şampiyonluğa ulaştı Türkiye'de kadın voleybolunun 26 yıldır en büyük destekçisi olan VakıfBank'ın ana sponsoru olduğu Genç Kız ... ( devamı )
Firma: VakıfBank

American Express Turgutreis Cup yelkenleri,

Geçtiğimiz ay Bosphorus Cup ile Boğaz’da start alan American Express Sailing Regatta, Temmuz ayında Turgutreis Parkuru ile Ege kıyılarına açılıyor.Türk yelken dünyasının en heyecanlı ve en çekişmeli yarışlarından biri olan ... ( devamı )

Axess ile 724tikla.com’dan 300 TL’lik Alışverişe 100 TL Hediye Çeki!

Online alışveriş sektörünün gülen yüzü 724tikla.com, Akbank’la gerçekleştirdiği işbirliğiyle Axess ile yapılacak 300 TL ve üstü alışverişlerde toplam 100 TL’lik hediye çeki sunuyor. Mart ayı sonuna kadar sürecek kampanya ... ( devamı )
Firma: Akbank

Germanwings Türkiye ile daha fazla mil toplayın

Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketlerinden biri olan Germanwings, yolcularına daha iyi hizmet vermeye yeni yılda da devam ediyor.1 Ocak 2012 yılı itibari ile Germanwings ile sürekli seyahat eden yolcular Lufthansa Miles&More kartı ... ( devamı )

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2012 yılında 500 kişiyi işe alacak

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2012 yılında direkt satış kadrosuna 500 yeni finansal danışman almayı hedefliyor.Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Sabancı Holding’in yerel ... ( devamı )

AvivaSA’dan yeni bir ürün: “VIP Hayat Sigortası”

AvivaSA ve Akbank, pazara yepyeni bir hayat sigortası sunuyor. Akbank müşterileri için özel olarak tasarlanan ve yüksek tutarlı teminatlar içeren “VIP Hayat”, sigortalının vefatı veya poliçe kapsamındaki tehlikeli hastalıklardan ... ( devamı )

T- Bank’ın Ödenmiş Sermayesi 300 Milyon TL’ye yükseldi

Arab Bank ve BankMed tarafından yapılan son sermaye arttırımı T-Bank’a verdikleri önemin göstergesi…. T-Bank’ın ortakları olan Arab Bank ve BankMed, hem bankanın büyüme stratejisine hem de Türkiye’nin ekonomik büyümesine ... ( devamı )
Firma: Tbank

Eurobank Tekfen Back-Up Üyeliği Hediyeli “Ramazan Kredisi” Kampanyasını Sunar…

Eurobank Tekfen, Müşterileri Ramazan’da Çifte Bayram Yapacak Bireysel bankacılık hizmetlerini “Yakın Bankacılık” yaklaşımı altında, “müşterisine en yakın banka” olma hedefiyle sürdüren Eurobank Tekfen, “Ramazan Kredisi” ... ( devamı )

MasterCard Türk Halkı Yaz Tatili İçin Ortalama 998 TL Bütçe Ayırıyor

MasterCard tarafından gerçekleştirilen “MasterIndex Yaz Tatili Araştırması”na göre, Türk halkının yüzde 53’ü bu yaz tatil yaptı ya da yapmayı planlıyor. Ortalama 2 hafta olarak yapılacak yaz tatili için ayrılan bütçe ise 998 ... ( devamı )

Albaraka şubelerinde Banka ve kredi kartları anında teslim ediliyor

Türkiye’de katılım bankacılığının öncüsü Albaraka, tüm şubelerinde hayata geçirdiği anında kart basım sistemiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sistem sayesinde tüm şubeleriyle bu işlemi uygulayan dünyada ... ( devamı )

Türkiye Finans tan Hac ve Umre finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası, Hac kurası çıkmış veya Umre’ye gitmek isteyenlere özel kredi kartına 9 taksit ya da 36 aya yayılan uygun ödeme koşullarıyla finansman sağlıyor. Türkiye’de katılım bankacılığının öncü ... ( devamı )

DenizEmeklilik, MetLife a satılıyor

DenizBank A.Ş., DenizEmeklilik’teki yüzde 99.86 oranındaki hissesini 161.9 milyon Euro’ya satmak üzere ABD kökenli sigorta devi MetLife ile anlaştı. İki kurum arasında yapılan hayat sigortası ve bireysel emeklilik acentelik sözleşmesiyle ... ( devamı )

Garanti Emeklilik Kurumsal Web Sitesi Bu Yıl da Altın Örümcek Ödülü nü Aldı!

Garanti Emeklilik kurumsal web sitesi, 2002 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen 9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, bu sene de Altın Örümcek Ödülü’nü aldı. Toplam 35 kategoride yüzlerce ... ( devamı )

Vakıfbank Çağrı Merkezi nin Hizmet Kalitesi Tescillendi

VakıfBank Çağrı Merkezi, Çağrı Merkezleri Derneği tarafından verilen “EN15838:2009 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Standardı”na bankacılık sektöründe sahip olan ilk kurum oldu. Çağrı Merkezleri Derneği tarafından verilen ... ( devamı )
Firma: VakıfBank

Ücretsiz Bültenler

Sayfalar:
1 2 »»