yazdır

Setur, 19 Mayıs tatili için farklı seçenekler sunuyor

24.04.2014 15:14


Setur’un Mayıs ayı yurt dışı turları ile Avrupa’nın en güzel şehirleri sizi bekliyor.
Bu yıl 19 Mayıs kutlamalarının Pazartesi gününe denk gelmesi sebebiyle tatil yapmak isteyenler için hafta sonu birleştirilerek yapılabilecek bir çok tatil seçeneği bulunuyor.

Türkiye’nin önde gelen seyahat acentalarından Setur’da Barcelona, Budapeşte, Paris, Floransa, Prag gibi Avrupa’nın en güzel şehirleri için farklı seçeneklerde tatil turları yer alıyor.
Setur; uçak bileti, otel rezervasyonu ve tatil sırasında sunduğu ekstra şehir turları ile keyifli bir tatili sizin için hazırlıyor.

Barcelona

Plajları, tarihi yapıları ve müzeleri, yemekleri, futbol meraklıları için Nou Camp stadyumu ile Avrupa’da görülmesi gereken en önemli İspanya şehri olan Barselona’da 3 gece 4 gün 547 Euro’dan itibaren fiyatlarla keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Budapeşte

Macaristan’ın başkenti Budapeşte coğrafi konumu, tarihi eserleri ve diğer çekicilikleri ile Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biridir. Türk tarihinde stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi, şehri ve Esztergom Katedrali, Tuna nehri kenarındaki köyleri ve kasabaları gezip keşfetmek için sizi bekliyor. Hotel Zara 4 ve benzeri otel konaklaması ile 3 gece 4 gün 617 Euro’dan itibaren fiyatlarla Budapeşte’de tatil yapabilirsiniz.

Floransa

Sanat, tarih ve mimari açıdan dünyanın önemli merkezlerinden biri olan Floransa’da, müze, klise, sanat galerisi gibi pek çok kültürel ve tarihi mekanı gezebilirsiniz. Alışveriş için en ideal yerlerden biri olan Duomo bölgesi şehrin merkezinde San Lorenzo Pazarları ile alışveriş yapmak isteyenleri bekliyor.

Setur’un 19 Mayıs yurt dışı turları hakkında detaylı bilgi almak için www.setur.com.tr adresinde yer alan web sitesini ziyaret edebilir, 444 0 738 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Firma Adı: Setur

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.