yazdır

ERA Türkiye, İstanbul Aydın Üniversitesi ‘Kariyer Günleri’ne katıldı

22.04.2014 06:19

ERA Türkiye Eğitim Müdürü Aynur Dinçel, İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’nde Gençlerle bir araya geldi.

Sektöre güven odaklı bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ERA Türkiye, yetişmiş insan gücüne verdiği güven doğrultusunda çeşitli eğitimlere katılmaya ve destek vermeye devam ediyor. ERA Türkiye Eğitim Müdürü Aynur Dinçel, İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’nde İşletme Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, Restorasyon ve İnsan Kaynakları bölümünde okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen oturumda konuşmacı olarak yer alan ERA Türkiye Eğitim Müdürü Aynur Dinçel gençlere gayrimenkul danışmanlığı sektörünün yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duyduğunu anlatarak sektörün temel ihtiyacı olan eğitimin üzerinde önemle durdu. Eğitim sırasında öğrencilere ayrıca, gerek gayrimenkul danışmanı gerekse kentsel dönüşümde takım oyuncusu olmak üzere ERA Türkiye’nin sağlamış olduğu staj imkânlarından da bahsedildi.

Kariyer Günleri etkinliğinin sonunda İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümü yetkilileri tarafından etkinliğe katılımından dolayı ERA Türkiye’ye plaket takdim edildi.Firma Adı: ERA Türkiye

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.