yazdır

Marks & Spencer ile ilkbahar yaz şıklığı yanı başınızda

16.04.2009 14:06

Günlük giyimden, rahat jean’lere, takımlardan şık kombinlere kadar uzanan geniş ürün yelpazesine sahip Marks&Spencer’ın 2009 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile yaz aylarının rahatlığına kavuşacaksınız.

Modaya uygun şık ürünler sunan Marks&Spencer günün her saatinde kullanılabilecek elbiseler, t-shirtler ve trikolardan oluşan koleksiyonları ile rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabileceksiniz.

Marks & Spencer’ın 2009 Bayan Giyim Koleksiyonu’nda göze çarpan alt koleksiyonlardan biri de gösterişli kumaş ve kesimlerin kullanıldığı ‘Autograph’. Modaya uygun ve sofistike parçalar içeren koleksiyonda iş yaşamında kullanabileceğiniz kıyafetlerden haftasonu şıklığına kadar birçok alternatif bulunuyor. Şık takımların, pardösülerin, bluzların bulunduğu koleksiyonda kısa montlar ve ceketler de dikkat çekiyor.

Günlük yaşamda hem şık hem de bakımlı olmanın yanı sıra rahatlığıyla da ön plana çıkan ürünleri tercih eden kadınlara yönelik hazırlanan ‘Autograph Weekend’ koleksiyonu çizgili kazaklar, rahat jean’ler ile kombinlenmiş durumda.

Klasik giyimden vazgeçemeyen kadınları da unutmayan Marks & Spencer, ‘Classic Koleksiyon’u karın bölgesini kapatan yüksek belli ve vücuda yapışmayan tasarımları ile daha olgun ve şık giyinmeyi tercih eden bayanlara hitap ediyor. Şık bluzlardan, etek-ceket takımlardan oluşan koleksiyon bu sezon rahat çizgisiyle de dikkat çekiyor.

Marks & Spencer’ın 2009 Bayan Giyim Koleksiyonu’nda yer alan ‘Per Una’ daha kadınsı çizgiler taşıyor. Çiçek baskıları ve ekoseleriyle romantik bir hava yansıtan Per Una Koleksiyonu dişi görünmeyi seven kadınlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Marks & Spencer’ın 45 yaş ve üzeri modayı takip eden bayanlara yönelik hazırladığı yeni koleksiyonu “Portfolio”da ise biririnden şık kreasyonlarda birçok detay bulunuyor. Koleksiyonda yer alan lacivert, kırmızı ve beyaz renkler günlük giyiminizi şıklığa dönüştürürken; siyah ve krem renk kombinasyonu ile ortaya çıkan pantolonlar, etekler ve birbirinden şık bluzlar koleksiyonu vazgeçilmez kılıyor.

Her ürünün ayrı bir özelliğine dikkat çeken ‘Perfect Koleksiyonu’ ise bu sezonun sahip olunması gereken ürünlerin üzerine odaklı olup sezonun olmazsa olmazlarını vurguluyor. Bayan koleksiyonunda şık ve özel tasarımlarıyla göz dolduran Marks & Spencer, her kadının gardrobunda olması gereken parçaları, en kaliteli ve en özel fiyatı ile tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Marks & Spencer 2009 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nu görmeden gardırobunuzu yenilemeyin. Bizden söylemesi…

Firma Adı: Marks & Spencer

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.