yazdır

Koton’da, 2011– 12 Sonbahar Kış sezonu iki büyük sürprizle geliyor.

19.07.2012 11:41

2011–12 Sonbahar Kış Koleksiyonunda renkler ve siluetler yepyeni.

Koton Basın Bülteni

Sezonun ilk büyük sürprizi ile kış gardıroplarının klasik renkleri, Koton kadını için geçmişte kalıyor. Şarap kırmızısı, narçiçeği, yanık portakal, safir mavisi, mor, safran sarısı, petrol, zümrüt yeşili, klasik temiz beyazlar ve cilalı siyahlara eslik ediyor.

Diğer yandan, 2011–12 Sonbahar-Kış Koleksiyonunun yeni siluetleri, alışılagelmişin dışında bir görünüm sunuyor. Koton; 1960’ların modernizmini tanımlayan temiz çizgileri ve 1970’lerin bohem pırıltısını buluşturarak, o çok aranan ‘mükemmel tavrı’ gözler önüne seriyor.

Koton 2011–12 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda eteğin sezonlardır beklenen geri dönüşüne tanık oluyoruz. Yeniden yorumlanan ceketler, kaban, palto gibi dış giyimdeki zengin alternatifler, yumuşacık dokularda ince ve kalın trikolar dikkat çekiyor. İpekli kumaşlarda eşarp ve bebe yakalı gömleklerin yanı sıra, elbise ve bluzlardaki derin yırtmaç detayları 2011 kışının farklılık noktalarıni belirliyor. Toka, zincir, kemer ve deri biye detayları ile hareketlendirilmiş bu koleksiyon, yepyeni bir Koton siluetini ortaya çıkarıyor.

Koton 2011–12 Sonbahar Kış Koleksiyonu, erkek gardıroplarına hem özgürlük hem şıklık getiriyor.

2011–12 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Koton erkeği gardırobu, trençkot, blazer ceket, non-denim pantolon, deri mont, slim-cut takim elbise ve gömlek gibi efsaneleşmiş klasik parçalarından yine vazgeçmiyor. Bu sonbahar-kış Koton erkeğinde farklı kumaş kombinleri, deri detaylar, sık astarlar, yaka ve manşetlerde farklı dokunuşlar gibi güncel trendlerle dikkat çekiyor.

Erkeklerin sıkça tercih ettiği lacivert, bordo, orman yeşili, haki, acı kahve, antrasit gri gibi vazgeçilmez renkler, Koton 2011–12 Sonbahar –Kış’ında gece mavisi, mor, kırmızı ve turkuvaz gibi beklenmedik tonları da beraberinde bize sunuyor.

www.koton.com.tr

http://twitter.com/KotonMagazalari

https://www.facebook.com/koton


Firma Adı: Koton

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.