yazdır

Koton Business Koleksiyonu

19.07.2012 11:31

Koton Basın Bülteni

2011–12 Sonbahar Kış Koton Business Koleksiyonu, bu sezon her zamankinden daha yumuşak ve kadınsı hatlarla şekilleniyor.

2011–12 Sonbahar-Kış Business Koleksiyonu, Koton kadınını 70’li yıllara bir moda yolculuğuna çıkarıyor. Kadınsı hatların biraz daha belirginleştiği ve bele sıkça vurgu yapan tasarımlar, çalışan kadınlara günlük hayatlarında kendilerini mükemmel hissetmelerini sağlıyor.

Koton Business Koleksiyonu’
nda yer alan elbise ve etekler kemerlerle kombinlenerek tüm dikkatleri bele yoğunlaştırıyor. Yumuşak ve kadınsı formu öne çıkaran üstler, kalem ve yırtmaçlı etekler, geniş paça pantolonlar ve çam formlu paltolar, 70’lerin hakim olduğu koleksiyonun en dikkat çekici detaylarını oluşturuyor. Ceket-etek ve ceket-elbise ise bu koleksiyonun vazgeçilmez kombinlerinden…

Koton Business Koleksiyonu’nda baskı ve desenler ise bu sezon her zamankinden daha zengin: Çizgiler ve mikro-puantiyeler öne çıkanlar arasında. Koleksiyonun aksesuarları ise business görünümü, fermuar detaylı platform ayakkabılar ve portföy çantalar ile tamamlanıyor.

www.koton.com.tr

http://twitter.com/KotonMagazalari

https://www.facebook.com/koton

Firma Adı: Koton

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.