yazdır

Koton Büyük Beden Rahat Kalıplar Hafif Kumaşlar

19.07.2012 11:27

Koton Basın Bülteni

Koton Büyük Beden 2011-12 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile Modanın tüm trendleri 50 beden’e kadar!

Koton’un, moda tutkunu 40–50 beden arası kadınları düşünerek hazırladığı Koton Büyük Beden Koleksiyonu 2011-12 Sonbahar-Kış sezonunda da rahat kesimleri ve trendy modelleriyle dikkat çekiyor.


Koton Büyük Beden 2011-12 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda baskılı tişört ve tunikler, günün her saati kullanılabilecek örme ve dokuma alternatifli bluz, yelek ve hırkalar, yumuşak dokulu hafif trikolar, farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken trençkot ve pançolar yer alıyor.

Sezon trendleri ve renklerin, rahat kalıp ve hafif kumaşlarla buluştuğu Koton Büyük Beden Koleksiyonu’nda vücut hatlarını toparlayıcı, sıkı kumaşlardan üretilmiş, özel kesimli skinny jeanler, dar paça pantolonlar da dikkat çekiyor. Koleksiyonu’nun renk paletinde ise siyah, karamel, deniz mavisi, deniz yeşili ve kırmızı öne çıkıyor.

Koton artık Büyük Beden koleksiyonu ile 50 bedene kadar tüm kadınlara, moda ve trendleri en hızlı şekilde ulaştırıyor. Casual veya klasik, romantik veya retro... Şimdi tüm kadınlar Koton’la günün her saati şıklığı yakalıyor.

www.koton.com.tr

http://twitter.com/KotonMagazalari

www.facebook.com/Koton

Firma Adı: Koton

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.