yazdır

Doğuş Çay Yeni Reklam Yıldızını Sinan Çetin ile Seçiyor

06.07.2012 17:53

“En Güzel Doğuş Çay” Reklamını Çek, Tüm Türkiye Yeteneğini Görsün!

Doğuş Çay sosyal medya üzerinden başlattığı yarışması “Doğuş’tan Yetenek” ile yeni reklam yıldızını arıyor.

“En Güzel Çay Doğuş Çay” sloganı kullanılarak çekilecek olan reklam filmleri arasından yarışmanın birincisi Sinan Çetin jüri başkanlığında seçilecek. Siz de tüm Türkiye’ye yeteneğinizi göstermek ve Doğuş Çay’ın yeni reklam yüzü olmak istiyorsanız yarışma katılımınızı hemen gerçekleştirin!

Doğuş Çay, sosyal medya üzerinden başlattığı yeni yarışması “Doğuş’tan Yetenek” ile tüketicilerine hayallerindeki reklam filmini çekme imkanı sunuyor. Facebook ve Twitter üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma kapsamında “En Güzel Çay Doğuş Çay” sloganı kullanılarak çekilen videolar arasından; Doğuş Çay’ın reklam filmlerinin de yönetmenliğini yapan Sinan Çetin jüri başkanlığında yarışmanın birincisi belirlenecek. Yarışmanın kazananı “Doğuştan Yetenek”i ile yine Sinan Çetin’in çekeceği Doğuş Çay’ın yeni reklam filminin yıldızı olmaya hak kazanacak. Yarışma süresince sosyal medya üzerindeki oylamalarda en çok oyu alan ilk 10 videonun sahiplerine ise ipad hediye edilecek.

Siz de kendi reklam filminizi çekerek tüm Türkiye’ye doğuştan bir yıldız olduğunuzu göstermek istiyorsanız Doğuş Çay’ın facebook.com/doguscay ve twitter.com/enguzelcay sayfaları üzerinden veya www.dogustanyetenek.comwww.dogustanyetenek.com sitesinden yarışmanın koşullarını öğrenebilir, katılım başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Adı: Doğuş Çay

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.