yazdır

Eurobank Tekfen Back-Up Üyeliği Hediyeli “Ramazan Kredisi” Kampanyasını Sunar…

01.08.2011 12:54

Eurobank Tekfen, Müşterileri Ramazan’da Çifte Bayram Yapacak

Bireysel bankacılık hizmetlerini “Yakın Bankacılık” yaklaşımı altında, “müşterisine en yakın banka” olma hedefiyle sürdüren Eurobank Tekfen, “Ramazan Kredisi” kampanyası ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Bireysel müşterilerini nakit ihtiyaçlarını karşılanmasına yönelik hazırladığı “Ramazan Kredisi” kampanyası kapsamında, 36 aya varan vade imkanı ve 20 bin TL‘ye kadar aylık yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları ile müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan Eurobank Tekfen, kredi kullanan tüm müşterilerine, 1 yıl süreyle geçerli Back-Up özel hizmet paketi üyeliği de hediye ediyor.

Kampanya kapsamında, Eurobank Tekfen’de ilk kez Kredili Mevduat Hesabı açtıran müşteriler yıl sonuna kadar indirimli kredili mevduat hesabı faiz oranı ve internet şubesi üzerinden ücretsiz EFT işlemi gerçekleştirme avantajlarından da yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren ya da hali hazırda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunan Eurobank Tekfen müşterilerinden, kampanya kredi dosya masrafının sadece yüzde 50’si alınıyor.

Eurobank Tekfen “Ramazan Kredisi Kampanyası”ndan faydalanmak isteyenler,

31 Ağustos 2011 tarihine kadar kendilerine en yakın Eurobank Tekfen şubesine başvurarak kampanya fırsatlarından faydalanabilirler.

Firma Adı: Eurobank Tekfen

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.