yazdır

Narlı ve C Vitamninli Yeni Ürünler Sizlerle

28.01.2011 11:09

Doğal nar aromalı ve C vitaminli limonlu tatlarıyla da raflarda yerini almaya başlayan Beypazarı Maden Suyu 2011 yılına hızlı bir giriş yaptı. 2010 yılında ardı ardına aldığı kalite ödülleri ile 54 senelik kalitesini bir kez daha kanıtlayan Beypazarı Maden Suyu, tamamen yerli sermaye, halkında beğenisi ve desteği ile Türk markası olarak 17 ülkeye yaptığı ihracatlarıyla, yurt dışı ülkelerinde de beğenilmiş ve 2010 AB kalite ödülü alan tek maden suyu markası olmayı başarmıştır.

Her zaman için doğallık ve kaliteyi ön planda tutan, sağlıklı olan doğal ürünler sunan Beypazarı Maden Suyu, limon, elma, çilek ve vişne aromalı maden suyu çeşitlerine, yine %100 doğal olan nar aromalı ve doğal limon aromalı C vitaminli ürünleri de eklemiştir. Doğal meyve aromaları ile mineral dolu doğal maden suyunu bir araya getirerek oluşturduğu bu lezzetler sağlığını önemseyenlerin vazgeçilmez içeceğidir.

Gerçek nar tadını alabildiğiniz nar kırmızısı bu eşiz tat, damak tadınıza hitap ederken sağlığınız için gerekli olan mineralleri de vücudunuza almanıza yardımcı olmaktadır. Limon aromalı C vitaminli Beypazarı maden suyu ise, Kış aylarında vücudun ihtiyacı olan minerallerin alımının yanı sıra, 200 mg lık bir şişesi ile de 60 mg C vitamini almanızı sağlar. Hoş içimi ile sofralarınızda yemeklerinize de eşlik edebilecek olan bu iki lezzeti daha beğeniye sunan Beypazarı Doğal Maden Suyu sağlıklı ürünler için çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Adı: Beypazarı Madensuyu

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.