yazdır

Deniz’den Bayrama Özel Eli Öpülecek Kredi!

18.08.2010 17:09

DenizBank, bugüne kadar 5.8 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için başlattığı Şok İndirim Kampanyası’nı, gelen yoğun talep üzerine Ramazan ayına özel olarak uzattı. Şok İndirim Kampanyası ile % 0.99’a düşen Cebimde Kredi faizleri, Ramazan Bayramı sonuna kadar geçerli olacak.

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, “Cebimde Kredi” ürünü için düzenlediği “Şok İndirim Kampanyası”nı, gelen yoğun talep üzerine tüketicilerin Ramazan ayındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için uzattı. Cebimde Kredi; kolay ve hızlı başvuru süreci ile DenizBank’ın kredi portföyünde tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor. DenizBank’a Cebimde Kredi için gelen başvuruların % 60’ını yeni müşteriler oluşturuyor.
Başvuru sayısı çok fazla

DenizBank Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Cebimde Kredi Şok İndirim Kampanyası’nın uzatılmasını şöyle değerlendirdi: “Cebimde Kredi için düzenlediğimiz Şok İndirim Kampanyası büyük ilgi gördü. Bu nedenle Şok İndirim Kampanyası’nı Ramazan’a özel olarak uzattık. Böylece tüketiciler Ramazan ve bayram boyunca ihtiyaçlarını Cebimde Kredi ürünümüzle karşılayabilecekler”

Tüketicilerin mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime tüm ihtiyaçları için kullanabildiği Cebimde Kredi’de birçok avantaj bulunuyor. Cebimde Kredi’de şok indirimle faizler 12 ay vadede % 0.99’a indirildi. Kredi başvurusunun ardından 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde müşterilerine kredi cevaplarını ve onaylanan limitlerini bildiren DenizBank, kredisi onaylanan müşterilerden gelir belgesi ve kefil de istemiyor. Onaylanan krediler, şubelerden aynı gün içerisinde kullandırılabiliyor. DenizBank Şok İndirimli Cebimde Kredi’ye başvurmak için; KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasının yazılarak 3280’e SMS gönderilmesi yeterli…

Firma Adı: DenizBank

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.