yazdır

DenizBank Cebimde Kredi faizleri Şok İndirim Kampanyası ile %0.99’a düştü!

28.07.2010 12:57


Bugüne kadar 5.5 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için DenizBank yeni bir kampanya başlattı. DenizBank’ın Şok İndirim Kampanyası ile Cebimde Kredi faizleri % 0.99’a düştü.

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, “Cebimde Kredi” ürünü için özel bir kampanya düzenledi. DenizBank’ın “Şok İndirim Kampanyası” ile Cebimde Kredi faizleri % 0.99’a düştü. Cebimde Kredi; kolay ve hızlı başvuru süreci ile DenizBank’ın kredi portföyünde tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor. DenizBank’a Cebimde Kredi için gelen başvuruların % 60’ını yeni müşteriler oluşturuyor.

“5 dakikada cevap veriyoruz! ”

DenizBank Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Cebimde Kredi Şok İndirim Kampanyası’nı şöyle değerlendirdi: “Cebimde Kredi, Türkiye’de dikkate değer bir ilgi görüyor. Ürünü hayata geçirdiğimiz günden bu yana, pekçok Avrupa ülkesinin nüfusundan daha fazla başvuru aldık ve toplam başvuru adedimiz 5.5 milyonu aştı. Büyük ilgi gösterilen bu kredimiz için yeni bir kampanya düzenledik. Şok indirimle faizleri 12 ay vadede % 0.99’a indirdik. İhtiyacı olanları, bu cazip olanaktan yararlanmaya çağırıyoruz.”

Tüketicilerin mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime tüm ihtiyaçları için kullanabildiği Cebimde Kredi ürünü için 26 Temmuz’da başlatılan “Şok İndirim Kampanyası”nda birçok avantaj bulunuyor. Kredi başvurusunun ardından 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde müşterilerine kredi cevaplarını ve onaylanan limitlerini bildiren DenizBank, kredisi onaylanan müşterilerden gelir belgesi ve kefil de istemiyor. Onaylanan krediler, şubelerden aynı gün içerisinde kullandırılabiliyor. DenizBank Şok İndirimli Cebimde Kredi’ye başvurmak için; KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasının yazılarak 3280’e SMS gönderilmesi yeterli…

Firma Adı: DenizBank

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.