yazdır

Marks & Spencer Erkeği Bu Sezon da Şık Ve İddialı

22.02.2010 09:48

Marks&Spencer, 2010 İlkbahar – Yaz Erkek Koleksiyonuyla göz doldurmaya devam ediyor.

Marks & Spencer 2010 İlkbahar - Yaz Erkek koleksiyonu, erkeğin gardırobunu temel lüks parçalar ve benzersiz tasarımlar ile yenilemesi üzerine hazırlanmış ve böylelikle günlük ve şık parçaların birlikte kombinlenebileceği elverişli bir koleksiyon ortaya çıkıyor.

Stil sahibi, yenilikçi, ince tasarlanmış erkek koleksiyonu ile, müşterilerine her zaman uygun fiyatlı ürünleri kalitesinden ödün vermeden sunan Marks & Spencer, şık giyinmeyi seven erkeklere hitap eden, fonksiyonel ve modern koleksiyonu ile bu sezon da oldukça iddialı.

Marks & Spencer İlkbahar – Yaz Erkek Koleksiyonu’nda bulunan, uygun fiyatlarla modern bir stil yakalayabileceğiniz Autograph Koleksiyonu, bu sezonun da en dikkat çeken koleksiyonu. Renklerin sofistike kullanımı ve detaylara verilen önem ile şık ve lüks görünüm sağlamak üzere saf kumaşlarla oluşturulan takım elbise koleksiyonu ise İtalyan şıklığını simgeliyor.

Basit detaylar ve klasik stille bezenmiş kolay giyilebilir günlük parçaların bulunabileceği Blue Harbour, rahat ve esnek tasarımları güçlü bir biçimde kullanırken, yıkanmış kumaşlar ve otantik detaylar kullanılan North Coast koleksiyonu, Blue Harbour koleksiyonuna göre farklı bir görünüme sahip koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Marks & Spencer İlkbahar – Yaz Koleksiyonunda sezonun anahtar kumaşları keten ve koton. Anahtar renk hikayeleri pasteller, doğal ve parlak renkler üzerine kurulmuş. Olmazsa olmaz parçalar arasında pastel Keten Blazer, Blue Harbour Şortlar ve Keten Polo Gömlekler sayılabilir. Bu sezon aynı zamanda hasır şapka yılı. Marks & Spencer İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ana hatlarıyla zarif, yüksek kaliteli ve stil sahibi bir gardırop sunuyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da bir çok fonksiyonel ürünün kullanıldığı

Marks & Spencer 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda; terletmeyen freshfeet çoraplar, su geçirmez kotlar, cool & fresh yazın terletmeyen kışın sıcak tutan çamaşırları, ütü gerektirmeyen gömlekler, makinede yıkanabilir takım elbiseler ve daha bir çok teknolojik özellikli ürün dikkatleri çekiyor. Birçok farklı model ve tarzdaki pijamalar da sezonun öne çıkan parçaları.

Şıklığından ödün vermeyen erkekler, Marks & Spencer ile bu sezon da iddialı bir duruş sergileyecek.

KAÇIRMAYIN!!!

North Coast Koleksiyonu’ndaki Ekose gömlekleri

Kobalt Mavisi trikoları

Blue Harbour Koleksiyonundaki “Chino” kanvas pantolonları

Ütü gerektirmeyen gömlekleri

Anti bakteriyel çorapları

Cool &fresh Yazın terletmeyen kışın sıcak tutan çamaşırları.

Firma Adı: Marks & Spencer

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.