yazdır

Yeni evlenen çiftlere Pronet’ten 3 ay ücretsiz güvenlik sistemi

10.11.2009 12:45

Pronet, yeni evlenen çiftler için fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı.

Kampanya çerçevesinde yeni evlenen çiftler, 31 Aralık 2009 tarihlerine kadar abonelik sözleşmelerini imzaladıkları takdirde, hem aktivasyon ve bağlantı bedelinde %40 indirim, hem de ödeme planları açıldıktan sonra 3 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar. Pronet’in “Yeni Evlilere Düğün Hediyesi Kampanyası” ile yeni evli çiftler Pronet güvenlik sistemlerinden en ekonomik şekilde faydalanabiliyorlar.

Ülkemizin lider güvenlik firması Pronet, yeni evlilere düğün hediyesi gibi bir kampanya sunuyor. 31 Aralık 2009 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında, 1 Ağustos-31 Aralık 2009 tarihleri arasında evlenmiş olan yeni çiftler, aktivasyon ve bağlantı bedelinde %40 indirim kazanıyorlar. Ayrıca bu kampanya ile 3 ay ücretsiz kullanım hakkına da sahip oluyorlar. Pronet’in “Yeni Evlilere Düğün Hediyesi Kampanyası”na katılmak için çiftlerin evlilik cüzdanlarının fotokopilerini sözleşmeye eklemeleri yeterli oluyor. Pronet Güvenlik Paketi yeni evlilere, mükemmel bir düğün hediyesi olarak da armağan edilebiliyor.

Bu benzersiz kampanyaya katılım için Pronet abonelik sözleşmesinin kampanya süresi içinde imzalanması, evlilik cüzdanının fotokopisinin sözleşmeye eklenmesi ve aktivasyonun yapılmış olması yeterli oluyor. Kazanılmış ücretsiz kullanım hakkı ise aktivasyonun gerçekleşmesinin ardından kullanılmaya başlanıyor. Mevcut abonelikler için geçerli olmayan bu kampanya ile yeni evli çiftler, Pronet’in hizmetlerinden faydalanarak güvenli bir hayata adım atıyorlar!

Günde 1 dolara daha güvenli bir hayat!

Pronet Güvenlik Paketi’ne abone olanlar günde 1 dolardan başlayan fiyatlarla ev ve işyerlerini koruma altına alabiliyorlar. Pronet Güvenlik Paketi dahilinde sunulan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi ise 365 gün, 24 saat Alarm Haber Alma Merkezi hizmet vererek güvenlik kapsamını en üst seviyelere taşıyor. Pronet Güvenlik Paketi, hırsızlığın yanı sıra yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı, merkezden izlenen komple bir güvenlik hizmeti de sunuyor. Böylece aboneler evlerini, iş yerlerini, ailelerini ve sevdiklerini her türlü potansiyel tehlikeye karşı güvence altına almış oluyorlar.

Ev veya işyerinizin ücretsiz risk analizini yaparak mekana özel projeler üreten Pronet’e www.pronet.com.tr adresinden veya 444 1 911 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşılabilirsiniz.

Firma Adı: Pronet Güvenlik Alarm Sistemi

Bu yazı basınbulteni.com sitesinden alınmıştır.